Zeštíhlující krémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mysliska
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 2 inzeráty 14.11.09 11:46
Zeštíhlující krémy

Ahoj holky, máte některá dobrou zkušenost se zeštíhlujícími krémy a popř. jakými? Po porodu cvičím na problematické partie, jezdím na rotopedu, upravila jsem jídelníček, je to už trochu znát,ale pořád to není ono, trápí mě bříško stále a boky :( tak kdyby ty krémy trochu přispěly ke zlepšení, budu ráda :) díky za rady, papa :kytka:

Reakce:
Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 14.11.09 12:02

Krém může pěkně vonět, být vláčný, trochu zpevnit plet, ale nikdy nikdy nikdy nic nezeštíhlí.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 14.11.09 12:49

naprostý souhlas s Lizbeth :wink:, i ty drahé krémy na celulitidu a zeštíhlení jsou všechny jen placebo, nedávno dělali v D-testu pro spotřebitele právě na toto zaměřený výzkum a všechny výrobky dopadly jako Sedláci u Chlumce :roll:

za ty peníze si kup něco „lepčího“ pro radost :mrgreen:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 14.11.09 13:15

Take naprosto souhlasim!!!!!

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 14.11.09 22:13

Přesně jak říkaj holky,já si vyzkoušela jeden dost drahý,dle výrobce je zlepšení po 14 dnech a že je lepší vmasírovat 2 x denně , tak já jak blbec opravdu mazala 14 dní 2 x denně,tuba pomalu prázdná a výsledek byl jen takový že jsem měla spíš vyhlazenou tu pokožku ,jenomže tu jsem mohla mít i po jakýmkoliv jinýmm levným obyč.krému. :zed: Hold je to tak,že jediný zázračný recept na pevnou figuru je cvičit cvičit a cvičit :dance: :dance: :dance:

agapi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.10 22:06

za mesic sem stratila 6 kilo .nejist nejist nejist.delala sem si jen salaty ovocne a zeleninove.zadny alkohol ,trosku vic kavy neuskodi jelikoz kofein je znamy pro hubnuti.poradila mi to znama a akorat sem se zasmala.kdyz sem se nastvala za mesic sem se nestacila divit.a sla kupovat ryfle o nekolik cisel mensi.-)

kašík
Nováček 1 příspěvek 11.05.11 13:11

samotný krém tuky nespálí.. podmínkou je určitě cvičení.. u nás ve fitku mají akci s fitness kosmetikou Runberry, kdy nás 10 vybrali co pravidelně cvičíme alespoň 2 krát týdně a výsleky jsou naprosto úžasné. mají to uvádět i na svém facebooku. jinak jejich stránka je www.runberry.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >