Zeštíhlující prádlo v těhotenství

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TerezaCaicedo
Povídálka 24 příspěvků 23.11.18 09:24
Zeštíhlující prádlo v těhotenství

Ahoj, za necelé tři týdny se vdávám, koupila jsem si krásné elegantní šaty. Budu v osmém měsíci těhotenství a samozřejmě jsem trochu přibrala. Proto bych si ráda koupila zeštíhlující, respektive formující body pod šaty, aby mi to trochu stáhlo špíčky a zformovalo postavu :D
Máte někdo nějaký tip? Na internetu jsem toho moc nenašla a když už, stálo to všechno přes 1000 kč, což za to dávat kvůli jednomu dni nehodlám. Díky! :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mala.ještěrka
Kecalka 319 příspěvků 23.11.18 09:30

Nepřepsala jsi se? Opravdu jsi v osmém MĚSÍCI? Místo stahovacího prádla bych těšila to, že za tři týdny už můžeš rodit.

ugluk
Hvězda diskuse 43561 příspěvků 23.11.18 09:34

A snesla bys to na sobě? Já denně trpím v pitomých kompresních punčochách, večer je svlíkám a skoro se vznáším, a když jsem si zkusila vzít těhotenské punčochy do pasu (které v tom pase byly zcela volné), cítila jsem se hrozně. Kalhotky snesu jenom pod břicho a podprsenku měkkou a zcela správné velikosti, cokoliv těsného je mi hrozně nepříjemné… ale pokud bys snesla, já bych ten litr na vlastní svatbu dala a pak to zkusila po jednom použití poslat dál, na svatbě lítaj jiný částky. Ale opravdu bych zkusila naživo, mně je z té představy strašně :lol:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 23.11.18 09:45

Já osobně si myslím že stahovat se v 8. měsíci je blbost. Těhotenské břicho stejně nestáhneš široké boky prostě k těhotenství patří. Spíš bych volila šaty se zvýšeným pasem pod prsy.

Ou
Kelišová 5434 příspěvků 23.11.18 09:47

Břicho osmého měsíce vážně žádné prádlo neschová a především se do žádného stahovacího prádla nevejde

Osmý týden by měl jít opticky trošku uhladit, ale pořizovat si levné stahovací prádlo je vesměs naprd - bude to strašně nepohodlné a ještě to nebude plnit svou funkci.

Ideálně chceš klasiku - značku spanx. Ale daleko lepší bude mít padnoucí šaty, které budou lichotit kypřejší postavě, než mít šaty co ti nepadnou a snažit se to stáhnout prádlem.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 23.11.18 09:47

Spíš bych přizpůsobila šaty, než řešila zeštíhlující prádlo.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 23.11.18 09:47

https://www.babybelly.cz/…otne-dlouhe/

Střich je takový že pod šaty není nutné stahovací prádlo.

snad jedině že jsi se přepsala a že jsi v 8 týdnu.. to stahovací prádlo smysl má.

ugluk
Hvězda diskuse 43561 příspěvků 23.11.18 09:55

No, já bych tipla, že tři týdny před svatbou už asi zakladatelka mít šaty bude :)

Kriss Tina
Kelišová 6083 příspěvků 23.11.18 10:10

Teda nevím, v 8 měsíci břicho do stahovaciho prádla nenarveš, nehledě že by to asi mimču nebylo moc příjemné být nějak staženo k nedychání. Já si teda nedovedu představit se do něčeho takového v těhotenství cpat, osobně končím první trimestr a nemůžu si vzit ani džíny a klasickou podprdu aby se mi v tom nedělalo špatně.

Celina
Závislačka 3618 příspěvků 23.11.18 10:13

Měla jsem stahovací prádlo na svatbě kamarádce v létě, protože jsem byla na začátku a ještě jsme to tajili. Odbyla jsem obřad a hned jsem se jela převléknout , jak mi to bylo nepříjemné.
Pokud bych se vdávala těsně před porodem, určitě bych miminko nemačkala , těhotenství je tak jak tak nepřehlédnutelné, tak to nějak postrádá smysl :nevim:

TerezaCaicedo
Povídálka 24 příspěvků 23.11.18 10:16

Holky, já v žádném případě nechci schovávat břicho :D Jsem v osmém MĚSÍCI, ne týdnu! Proto hledám stahovací prádlo pro těhotné, do kterého se břicho vejde a nebude nic tlačit. Jako jsem si koupila těhotenské silonky. Chci mít jen zformovanou postavu. Šaty rozhodně měnit nehodlám, protože sehnat těhotenské šaty na svatbu s velkým pupkem je nadlidský úkol. Financemi moc momentálně neoplýváme, svatba v Dánsku nás vyjde skoro na 50,000 (většinu peněz si musíme půjčit), do toho Vánoce, stěhování do nového bytu, příchod miminka… takže ne, 1000 korun za to nedám, to radši nebudu mít nic. Předem děkuji za rady k tématu.

TerezaCaicedo
Povídálka 24 příspěvků 23.11.18 10:18

Já fakt nechápu, kde jste vzaly, že chci schovávat břicho :D Když se nahnu ke straně, pod podprsenkou se mi udělá špek a vypadá to nehezky, proto chci tyto partie stáhnout. A proto dělají stahovací prádlo pro TĚHOTNÉ :zed:

TerezaCaicedo
Povídálka 24 příspěvků 23.11.18 10:21

X

Příspěvek upraven 23.11.18 v 10:23

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 23.11.18 10:22

Já v těhotenství nic úzkého nesnesla. Natož stahovacího, a v osmým měsíci bych řekla, že je to i ze zdravotního hlediska naprd. Nebudeš v tom moct dýchat, budeš stláčet břicho, to bych se na pár špíčků vykašlala zvysoka a vzala si něco volnějšího, co ty špeky taky schová a zároveň v tom budete moct ty i mimino dýchat ;)
Já svědčila kamarádce na svatbě v sedmým měsíci a rozhodně bych nic stahovacího na sebe nenacpala. Místo toho sem si nechala ušít společenské bílé těhotenské kalhoty a přes to jsem měla fialovou, takovou plisovanou tuniku na jedno rameno (jistota, že se do toho vejdu :D )

Anna85
Kecalka 378 příspěvků 23.11.18 10:22

@TerezaCaicedo
Ja se obavam,ze takove body nesezenes. Nebo si to nedovedu predstavit, pokud to ma byt pres bricho prizpusobene, pruzne,tak ti to nestahne pripadny spek :). Tam to jde stahnout jenom kolem dokola :).
Jestli ti jde jen o to, trochu to „uhladit“ pod satama, tak zkus treba normalni body, netehotensky, ale vetsi velikost.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >