Reklama

Zeštíhlující (tvarující) spodní prádlo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika146
Kecalka 123 příspěvků 12.12.16 20:50
Zeštíhlující (tvarující) spodní prádlo

Dobrý večer. Jaký máte názor na zeštíhlující ( tvarovací) spodní prádlo? Jde o to, že bych ideálně potřebovala během 4 dnů zhubnout alespoň 20 kg

Reklama

Reakce:

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 12.12.16 20:54

4 dny? To ti nepomůže ani svěcená voda. Stahovací prádlo stáhne POUZE OPTICKY, tedy vypadáš štíhlejší ale po sundání udělají špeky zase kuk :mrgreen:

Veronika146
Kecalka 123 příspěvků 12.12.16 20:58
@Aletheia píše:
4 dny? To ti nepomůže ani svěcená voda. Stahovací prádlo stáhne POUZE OPTICKY, tedy vypadáš štíhlejší ale po sundání udělají špeky zase kuk :mrgreen:

Já se omlouvám, jestli jsem to špatně napsala… právě by mě šlo o to, aby se ty špeky stáhly a aspon opticky vypadala štíhlejší :-) je mi jasné, že během 4 dnů nemůžu zhubnout a nic mi nepomůže :-)

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 12.12.16 21:00

@Veronika146 20 to nedá, to max 5-10 kilo. Jinak bys v tom nemohla dýchat a udusila se. Zas tak moc to stáhnout nejde.

Veronika146
Kecalka 123 příspěvků 12.12.16 21:04

@Aletheia Tak to by mi taky stačilo… furt lepší než to jak vypadám teď :D

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 12.12.16 21:24

Podle mě to opticky kila moc neubere, ale zažehlí to ty jednotlivé špeky do úhlednějšího tvaru. Mně to vždycky trochu spláclo obliny na bocích a špek na břiše a utvořilo to ze mně takový jednolitý úhledný válec :mrgreen:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 12.12.16 21:28

Obchod spravna podprsenka. mrkni na stranky

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 12.12.16 23:07

Ze zkusenosti vim, ze kde me to stahlo, tak nad tema kalhotkama mi ty speky vykoukly…jak kdyby je ty gatky vytahly a sly nejmensi cestou odporu :) takze sem to vzdy zavrhla…mozna je lepsi to stahovaci v kuse… od stehen az na prsa

pajulinkaa
Závislačka 4316 příspěvků 12.12.16 23:38

Já jsem si objednala zestihlujici puncochy pod šaty na zootu, potrebuju pod šaty zahladit kůži na břiše a bochanky na bocich, zitra mi přijdou tak jsrm zvědavá o kolik mi to splaskne :mrgreen:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 12.12.16 23:49
@shina píše:
Ze zkusenosti vim, ze kde me to stahlo, tak nad tema kalhotkama mi ty speky vykoukly…jak kdyby je ty gatky vytahly a sly nejmensi cestou odporu :) takze sem to vzdy zavrhla…mozna je lepsi to stahovaci v kuse… od stehen az na prsa

No to jo, kalhoty jsou k ničemu… já měla kalhotky od zadku pod prsa. Pak to nemá kudy vytéct :)

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 12.12.16 23:54
@shina píše:
Ze zkusenosti vim, ze kde me to stahlo, tak nad tema kalhotkama mi ty speky vykoukly…jak kdyby je ty gatky vytahly a sly nejmensi cestou odporu :) takze sem to vzdy zavrhla…mozna je lepsi to stahovaci v kuse… od stehen az na prsa

Ideální je boy od kolen až pod prsa :mrgreen: Jinak to pochopitelně vyteče

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 12.12.16 23:57

@Veronika146 20 kilo nevím, ale já když chci maskovat, tak kombinuju stahovací (obtáhlý) hadry s něčím volnějším, to znamená že třeba hladký body, přes to košili zapnutou tak aby něco zamaskovala, něco ukázala (výstřih), kalhoty úzký, ale tu košili přes zadek,… prostě ukázat to hezký, schovat co není.
Záleží na typu postavy, někdo má třeba i při pár kilech navíc hezký nohy, tak je vytrčit, někdo má štíhlej pas, tak zadek schová sukní do Áčka,…

renča.m
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 14.12.16 14:37

Ahojky, já jsem si objednala zeštíhlující prádlo z bonprix, pod šaty. Čekám, až dorazí :mavam:

Lasiodora
Povídálka 26 příspěvků 18.12.16 08:35
@ireeenka píše:
No to jo, kalhoty jsou k ničemu… já měla kalhotky od zadku pod prsa. Pak to nemá kudy vytéct :)

Přesne tak, pod šaty nosím jedině kalhotky končící pod prsa. Manžel mi říká Bridget Jones. S nohavičkou jsou blbý to přepůlí stehna a ty k pupku taky na nic, nad tím to vyteče.

Lasiodora
Povídálka 26 příspěvků 18.12.16 08:36

http://www.luxoria.cz/…rne-vysoke1/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama