Zhnisané novorozenecké akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mgabi
Nováček 7 příspěvků 30.04.19 19:59
Zhnisane novorozenecke akne

Dobrý den,
Malé se na obličeji udělalo spousta pupíku, byly jsme u doktorky a ta řekla že to máme strhávát lihem a pak mazat linolou. Když sem ten hnis z pupinku sundala malé to zaclo maličko krvácet.. Má to úplně všude po obličeji i v uších je tohle normální průběh nebo je něco špatně??? Jak se má novorozenecke akné hojit?? Děkuji

Přečtěte si článek: Novorozenecké akné a jeho léčba

Reakce:
Deňulec
Kecalka 403 příspěvků 30.04.19 20:13

Dobrý večer, upřímně si nepamatuji, že bych u syna novorozenecké akné nějak řešila. Pamatuji si jen krupičku na obličeji. Ale do krve bych nic nestrhávala. Zkuste mazat spíše vysušovací mastí (Sudocrem) nebo já používala Niveu SOS. Syn ale kožni problémy nikdy extra neměl a snesl prakticky vše. Koupala jsem ho v Linole. Neteř je atopik a u té to tak jednoduché nebylo. :nevim:

feijao amado
Povídálka 30 příspěvků 30.04.19 20:22

Dobrý večer, syn to měl jako miminko také, pupínky po celém obličeji a zhnisaná ložiska v obočí a na uších, strach se na něj podívat :,(
Trvalo to cca 3 měsíce, řešili jsme to u kožní lékařky v dětské nemocnici a pak i u soukromé lékařky (když jsme měla pocit, že se mu to vůbec nelepší). Pomohla nám „honzíkova mast“, resp. H-mast, na předpis, míchaná v lékárně.
Takovou radu, jakou jste dostala vy, jsme naštěstí neslyšeli, přijde mi to dost brutální. My koupali v hypermanganu (velice slabý roztok), potírali černým čajem…ale mám pocit, že opravdu zabrala až ta H-mast a také, že z toho prostě vyrostl. Držte se, je to na dlouho.

Martanka92
Kecalka 391 příspěvků 30.04.19 21:03

Nám radili omývat v Řepíku

DanielaS
Kecalka 104 příspěvků 02.05.19 15:57

Omyvala jsem v hermanku a ty nejhorsi pupinky propichla sterilni jehlou. Ale byly tak tri, ctyri.

Váš příspěvek
Reklama