Zhnuseni z těhotenství

Anonymní
4.7.21 02:49

Zhnuseni z těhotenství

Ahoj je mi 27 let. :roll: v okoli vsichni těhotní a mě to nějak neláká. Mám rada svůj klid a nedovedu si představit byt těhotná a pak se starat o mimino. :zed: Tato predstava se mi i docela hnusí :think: :nevim: nevim co s tim. Co tak premyslim mohla bych byt i bez deti. Prosím poraďte

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
945
4.7.21 02:52

Tak buď bez dětí, vždyť to je tvoje rozhodnutí. Času máš taky ještě dostatek kdyby jsi měla změnit názor tak buď v klidu a do ničeho se nenuť.
Jsme v roce 2021,my ženy rozhodujeme zdali budeme mít děti nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
4.7.21 05:59
@Anonymní píše:
Ahoj je mi 27 let. :roll: v okoli vsichni těhotní a mě to nějak neláká. Mám rada svůj klid a nedovedu si představit byt těhotná a pak se starat o mimino. :zed: Tato predstava se mi i docela hnusí :think: :nevim: nevim co s tim. Co tak premyslim mohla bych byt i bez deti. Prosím poraďte

A on na tebe nekdo tlaci nebo chces jit proste s davem? Tak počkej, buď ta touha přijde nebo ne, máš čas, hlavně se do ničeho nevrhej, co nechces

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
4.7.21 06:23

Neznamená, že když mají děti ostatní tak musis mít taky. :kytka: Až přijde ten čas, tak to poznáš. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2993
4.7.21 07:26

Tak snad tě nikdo nenutí si dělat děti. Jestli ti to nikdo neřekl tak to není povinné :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
4.7.21 07:33

Však v klidu, já sem taky v v tvém věku po dítěti nijak netoužila, všichni se mě ptali jestli už mi tikaji hodiny, že mám nejvyšší čas a divili se že nic že to neřeším…buď to přijde nebo ne. Třeba se správným partnerem ho pak chtít budeš.
A pokud ne tak se do dítěte hlavně nenech natlacit. NIKYM a za žádnou cenu. Známá se nechala premluvit a i když má své dítě ráda je celkově spíš nestastna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 08:04

Taky jsem si v tvem věku neuměla představit, že bych se hned teď měla starat o dítě. A pak jsem otěhotněla. No co se dalo dělat, byl to pro mě šok, ale JEDNOU jsem dítě chtěla a zároveň nebyla schopna jít na potrat, tak jsme si ho nechali. Dítě strašně miluju, myslím, že jsem fakt dobrá máma, ale nenaplňuje mě to. Čekáme další, protože jsem vždy chtěla 2 děti. Chci to mít odbytý, dalsi dite už určitě ne a protože mi teprve klepe na dveře třicítka, vím, že budeme mít za 3 nebo 4 roky „pohodu“. Dvě větší děti, se kterými se už dá ledacos podniknout a bude s nimi prča, zbytek života můžeme všichni společně cestovat, stavět baráček apod. a ve 40 mít s partnerem jen nohy nahoře s dvěma dětmi s rané pubertě :D
Mít děti brzy má své výhody, možná i proto se pro to lidi v okolí rozhodli. Pokud ty nemáš toho pravého a hnusí se ti to, tak to vůbec neřeš, děti neměj, ale snad z toho ani nevyvozuj závěry, jakože děti nechceš nikdy. Za 5 let může být vše jinak :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
33
4.7.21 08:06

Tak nemusíš mít děti, to není povinnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
4.7.21 08:24

Proč máš potřebu nám toto „zhnuseni“ sdělovat zde na emiminu? Však děti neměj, nikdo tě nenutí. Nebo jako, když si všichni pořídí leguana, a ty ho chtít nebudeš, budeš se taky potrebovat radu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
4.7.21 08:36

A na co chceš radu, však ti nikdo s pistolí u hlavy nestojí, děcka mít nemusíš když nechceš, pokud do tebe okolí reje že nemáš děti tak řekni že je mít nemůžeš a máš klid. Používej antikoncepci aby se ti nestala nehoda a hotovo, pouze upozorni potencionálního přítele že nechceš děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
4.7.21 09:03

Nevím co je na tom tak citlivého, že jsi anonym :think: takže podle mě chceš jen provokovat. Pokud ne, tak nevím co řešíš a prostě děti neměj. Nejsi snad malý děcko, abys musela mít to co ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22454
4.7.21 09:04

Tak nedělej co ostatní, ono tě do dětí někdo nutí? Přece není povinnost si je pořizovat a jestli se ti to hnusí, tak si to odpusť tuplem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.21 11:23

Teda vzhledem k anonymu to na mě dělá dojem že se to tu jen někdo snaží rozproudit. :lol:
Pokud se někomu hnusí těhotenství a následně péče o mimino tak ať děti prostě nemá ale nepochopím tu logiku proč se o tom má potřebu rozprávět zrovna tady na emiminu což je web spíš pro ty co děti chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 23:01

@kavenka jo ja vim

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 23:03

@mamule42 jj dekuji spis jde o to ze do me rypati mama že bych uz mohla mit atd atd :roll: zároveň se omlouvám pokud tady nekoho pohorsuju

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat