Zhodnocení mého vztahu s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 11:24
Zhodnocení mého vztahu s parnerem

Ahoj :kytka:
Potřebovala bych aby někdo objektivně posoudil můj vztah s přítelem i když to zazní jen z mé strany..
Jsem neskutečně vytočená a cítím takovou zlost a beznaděj..Jsem s přítelem 3 roky a představa, že se rozejdeme mě mrzí. Mám ho pořád rada, zažili jsme pěkné chvilky..Asi bude lepší to napsat v bodech, na psaní nejsem dobrá :)
Napřed napíši, co se mi líbí a proč s ním zůstávám

• když se nehádáme, je to hezký a v těch dnech jde cítit, že se máme rádi
  • v posteli to klape
  • finance
  • mám syna a ten už je na něho zvyklý. Už tak si připadám hrozně, že nejsme s bio otcem
  • o víkendech se nám věnuje a často jsme spolu i sami dva, chodíme do kina atd.Je akční a to se mi líbí
  • je inteligentní

No a teď to, co se mi nelíbí

• je ješitnej, uražlivej, egoistickej a vše otáčí proti mě
  • když něco pokazím vyžívá se v tom, že mi to může vyčítat…Naposled mi řekl, že si mám uvědomit, že dělám chyby..A že on nemůže mít s blbou holkou-udělala jsem chybu, že jsem měla okno dokořán a topila na 19 stupňů a bylo to tak celej den.Ok to beru..Ale řeší i absolutní blbosti.To je pořád něco :zed: Začínám si říkat, jestli vážně nejsem neschopná…Hádka pokračovala doma, celej den jsem se starala o syna a byl to náročnej den.Jen jsme přišla domů, hned jsme si vyslechla, že není schovanej nákup. Jenomže on ho donesl domů a já od té doby doma nebyla-prý je to můj problém a že jsem u kamarádky spala schválně, abych to nemusela vybalovat :zed: Podle mě ho naštvalo, že jsem raději byla u kámošky než s ním doma a kvůli tomu se celej den nadřazoval. No nakonec jsem se dozvěděla, že se ke mě vrátil(měli jsme týdení pouzu)protože jsem ho zmanipulovala a že kdybych to něudělala, že by třeba zjistil že mě nemiluje. Prostě mu vadí celá má povaha.
  • přemýšleli jsme nad dítětem(ještě nedávno to bylo v pohodě)On dítě chtěla já zrovna ne.Pak jsme si prohodili role. Včera mi řekl, at mu s dítětem už dám pokoj…Jo a at jdu do prde.le..

Já furt čekám na zázrak..Proč to nemůže být pořád takové, jako když jsme za dobře :zed: Nechci ani být sama..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 10.11.14 11:29

No, u mě by těžko ta druhá část vyvážila tu první. Protože to že je inteligentní a v posteli vám to klape (což se divím, u mě je to hodně emoční,. když jsem na chlapa naštvaná, uráží mě apod. tak s ním nemůžu spát. Resp. můžu, ale nic z toho nemám) nevyváží to jak se chová. Nesnesla bych to. Měla jsme něco podobného a vydržela jsem to 10 let. Kdybych nebyla blbá a naivní, kopla bych ho někam už po pár letech a určitě před dětma. Bohužel jsme si myslela že to dobré vyváží to špatné. Pokud ale to špatné cítíš hodně a často, časem to nevyváží nic.

neila
Extra třída :D 11709 příspěvků 10.11.14 11:32

Pokud už dnes na něm shledáváš tolik negativ, tak bych se asi poohlídla jinde… Jak píše @andelka83 časem to rozhodně lepší z jeho strany nebude, naopak tobě začnou vadit další věci, které dnes možná přehlížíš, nebo ti nevadí tolik ;)

yweth
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 10.11.14 11:34

Je hrozně těžké někomu radit, co se týká vztahu. Sama si musíš zhodnotit, jestli těch pozitivních věcí je víc. Ale na druhou stránku, nechápu, proč Tě tak uráží. Do háje, každý dělá chyby, on přece taky není neomylný. Nevím… Chápu, že je na něj tvůj chlapeček zvyklý, ale zkus si představit takové soužití celý život, jestli Ti to stojí za to. Já tvrdím, že na každého čeká někde někdo, s kým bude spokojený a šťastný, ale holt u někoho to trvá dýl (vlastní zkušenost, odešel ode mě manžel kvůli jiné, ale tedka mám toho nejskvělejšího chlapa pod sluncem). Uvidíš, ale jen jedno vím jistě, miminko bych si s ním v tomto případě teď opravdu nepořizovala.
Přeju hodně moc štěstíčka a rozhodni se tak, abys byla ty s Tvým chlapečkem šťastná :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 11:35
@andelka83 píše:
No, u mě by těžko ta druhá část vyvážila tu první. Protože to že je inteligentní a v posteli vám to klape (což se divím, u mě je to hodně emoční,. když jsem na chlapa naštvaná, uráží mě apod. tak s ním nemůžu spát. Resp. můžu, ale nic z toho nemám) nevyváží to jak se chová. Nesnesla bych to. Měla jsme něco podobného a vydržela jsem to 10 let. Kdybych nebyla blbá a naivní, kopla bych ho někam už po pár letech a určitě před dětma. Bohužel jsme si myslela že to dobré vyváží to špatné. Pokud ale to špatné cítíš hodně a často, časem to nevyváží nic.

Nevím jak to řešit, čím dál víc si to uvědomuji a myslím, že za chvíli ani nebude možné ho milovat a na to se soustředím. Vyhazovat z bytu ho nebudu zatím, budou svatky atd to bych byla hloupá. Nebudu brát ohledy

Krysová
Kecalka 474 příspěvků 10.11.14 11:38

On prinese domu nakup a neuklidi ho a vynada ti prestoze nejsi doma?? 8o :roll:
Plus ti rekne, ze s nim manipulujes a proto se vratil, jinak by si uvedomil, ze te nemiluje?
Me spis prijde, ze on manipuluje s tebou, kdyz ti rve kliny do hlavy, ze nemuze byt s. hloupou, poukazuje na chyby a snizuje ti sebevedomi, abys byla rada, ze s tebou vubec je.. smarja panno ty chlapy jsou fakt nevyrovnany pitomci.. Ja bych s takovym nebyla. Ty klady najdes i u jinyho chlapa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 11:40
@Krysová píše:
On prinese domu nakup a neuklidi ho a vynada ti prestoze nejsi doma?? 8o :roll:
Plus ti rekne, ze s nim manipulujes a proto se vratil, jinak by si uvedomil, ze te nemiluje?
Me spis prijde, ze on manipuluje s tebou, kdyz ti rve kliny do hlavy, ze nemuze byt s. hloupou, poukazuje na chyby a snizuje ti sebevedomi, abys byla rada, ze s tebou vubec je.. smarja panno ty chlapy jsou fakt nevyrovnany pitomci.. Ja bych s takovym nebyla. Ty klady najdes i u jinyho chlapa.

Mám hodně kamarádek a žádná nemá chlapa lepšího. Mám strach abych si nepohoršila..
No s tím nákupem, on ho uklidil, ale zůstala tam nějaká blbost, prostě mě chtěl jen urazit

arinecka
Kelišová 5711 příspěvků 10.11.14 11:41

Nevim no ale to vypadá že by to mohlo být v pohodě jen když budeš dělat vše tak jak vyhovuje jemu, jak uděláš něco po svém tak bude zle. Tak mu to řekni co ti vadí, na zázrak nečekej. :nevim:

Anys29
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 5 inzerátů 10.11.14 11:44

Zkoušeli jste si o celé situaci promluvit? Mně by se taky nelíbilo, že se ke mě takhle chová, já bych s takovým chlapem nebyla. Ale ono se to těžko posuzuje, protože ty vždycky budeš předkládat situaci subjektivně. Jdi za ním a řekni mu, že si o všem chceš popovídat a probrat co dál. To je podle mě jediné řešení.

Hanney
Závislačka 2733 příspěvků 10.11.14 11:51

Takový hádky jsou myslím malichernosti, kdo vyložil nebo nevyložil nákup, každej občas ujede, to se ve vztahu stává. Píšeš, že s vámi tráví čas i s tebou, zároveň je egoistickej a ješitnej. Možná je problém někde jinde, těžko se to analyzuje… měli jste týdenní pauzu, vadí mu tvá povaha, dítě už nechce. Na mě to bohužel dělá dojem, že má někoho jiného. No a pochybuješ i ty…

Krysová
Kecalka 474 příspěvků 10.11.14 11:51
@Anonymní píše:
Mám hodně kamarádek a žádná nemá chlapa lepšího. Mám strach abych si nepohoršila..
No s tím nákupem, on ho uklidil, ale zůstala tam nějaká blbost, prostě mě chtěl jen urazit

Mno tak ja nevim teda, asi mam doma zazrak. Me tvoje historka pripomnela ex a to proste bylabkatastrofa a prijde mi, ze i moje kamaradky maj v pohode muze, jasny, jeden ujizdi na ukkidu, dalsi musi kazdy patek do hospody na poker, ale zadnej jim nepodrazi sebevedomi, spis naopak.. myslim, ze ten tvuj ma nejaky komplex, co si.ho na tobe leci… Ale samozrejme se muzu mylit, jen mi to tak pripada.. :oops:

Rybička80
Kecalka 146 příspěvků 10.11.14 11:57

Teda mě říct chlap ať jdu do pr.ele tak jdu hned :pocitac: :pocitac:

Rybička80
Kecalka 146 příspěvků 10.11.14 11:57

Teda mě říct chlap ať jdu do pr.ele tak jdu hned :pocitac: :pocitac:

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 10.11.14 11:58
@Anonymní píše:
Nevím jak to řešit, čím dál víc si to uvědomuji a myslím, že za chvíli ani nebude možné ho milovat a na to se soustředím. Vyhazovat z bytu ho nebudu zatím, budou svatky atd to bych byla hloupá. Nebudu brát ohledy

ty vánoce chápu, zvlášť když máš dítě, které je na něj zvyklé. Těch pár týdnů to vydržíš, zároveň bych přemýšlela o možnostech. Taky mi přijde že si tě neváží, nebo že má už jinou. Každopádně tenhle chlap není žádná výhra, je to v něm, v jeho osobnosti a těžko se změní.
Současný přítel by si něco takového nedovolil, a taky já bych se hned ozvala. Už jsem poučená, že na podobné věci se reaguje hned, na to co s emi nelíbí, na styl jednání. Všechno si hned vyříkáme anení dusno. Ale on je opravdu jiný povahově než ex. Bere mě jako partnerku, nepotřebuje mě urážet nebo si něco dokazovat.

Rybička80
Kecalka 146 příspěvků 10.11.14 12:03

@Krysová

Ano taky si myslím, že má nějaký komplex a léčí si ho na tobě. Můj ex se mě taky snažil přesvědčit, že jsem blbá, neschopná a bez něj nedokážu nic. Bohužel se mi odcházelo hůř, jelikož jsme měli napůl celkem prosperující firmu, ale jinak bych si to líbit nenechala. Díky bohu je to už minulost…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >