Zhoršení akné po nasazení antikoncepce

28
28.4.20 21:59

Zhoršení akné po nasazení antikoncepce

Ahoj, stalo se někomu, že se mu zhoršila pleť po nasazeni HA? Beru ji 14 dni a hodn se zhoršilo akné. Ted nevím zda vydržet a brat dal a zlepší se to, nrbo raději hned vysadit? Bojin se že po tom vysazení to bude snad ještě horší… Stalo se vam někomu? Jak to dopadlo? Diky moc

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12996
28.4.20 22:06

@terulka01 já si naopak brala antikoncepci proti akne Yadine a po 2 měsících úplně super.
Měla jsem šílené několikaměsíční bolaky a ted vůbec :dance:
Jakou máš?

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.4.20 22:07

Taky jsem dřív brala antikoncepci. Akné jsem měla už před ní. Když jsem jí však nasadila tak první měsíc to bylo hrozně zhoršen ale pak se to začalo uklidnovat a během dalších následujících 14 dní jsem byla bez akné úplně.
Ovšem po půl roce antikoncepce jsem ji vysadila a akné se mi vrátilo zpátky které mám momentálně do teď. Antikoncepci jsem vysadila v prosinci 2019.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.4.20 22:09

@lucynka25 já brala právě také Yadine. Brala jsem ji především z důvodu menzesu a jeho nehoraznym křečem. Pomohlo mi to tedy se i zbavit křečí.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
28.4.20 22:11

Beru femoden. Na plet vylozene není… Ale už jsem ho brala dříve a zadny problem s pletí jsem absolutně neměla. Proto nechápu co to teď najednou dělá a jestli zkusit vydržet :(

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12996
28.4.20 22:12

@Benafi jj, prý to tak je :roll: mě bude 32, děti už mám dvě, takže asi neplánují nějak vysadit. Nebrala jsem HA 10let, tohle mě bohužel dohnalo.
Jedině kdy jsen měla super pleť, bylo v těhotenství :nevim: hele a přibrala jsi po ní? Já jo :roll: jsem víc žravá. Akorát jsem začala s dietou :P

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.4.20 22:18

@lucynka25 ano, bohužel jsem po nasazení přibrala asi 3 kila během pár měsíců :sweat_smile:teď jak ji už ale neberu tak moje váha je stala a spíš hubnu než přibírám. Každopádně určitě podporuje chuť k jídlu a to ve velký, hlavme když nemá člověk co dělat tak má tendenci jíst

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
28.4.20 22:26

Tak ja nevím, mam vydržet nebo raději vysadit? :p

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.4.20 22:27

@terulka01 zkus vydržet třeba ten měsíc nebo dva a kdyz to ne ustoupí tak to vysaď ale spíš bych věřila tomu že tě to do dvou měsíců opustí

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12996
29.4.20 05:14
@Benafi píše:
@terulka01 zkus vydržet třeba ten měsíc nebo dva a kdyz to ne ustoupí tak to vysaď ale spíš bych věřila tomu že tě to do dvou měsíců opustí

Taky si myslím ;)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12996
29.4.20 05:16

@Benafi no,ještě ta karanténa k tomu. Hehe, musím se víc hlídat a hýbat :mavam:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
29.4.20 21:51

@Benafi a tobe se to na zacatku taky hodne zhoršilo? Ja vidim zhorseni kazdym dnem. Na druhou stranu se bojim kdybych to vysadila, ze to bude ještě horší :( a co ted no… Že ja to vůbec začínala brát :( predtim jsen to mela v pohodě :(

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
30.4.20 10:34

@terulka01 ono asi také záleží na značce antikoncepce.
Ale ano zhoršilo mi to dost ale pak se to úplně „vymazalo“ a neměla jsem nic.
:P

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama