Zhoršení bolesti po fyzioterapii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 09:35
Zhoršení bolesti po fyzioterapii?

Zdravím! Jdu si k vám pro radu. Týden mě bolelo pod hlavou, při záklonu a prostě na hoře v týlu, jak kdyby pod ušima, delší dobu mi zvonilo v uších a zašla jsem včera na fyzio. Měla jsem laser, masáž a pak nějaký hmaty kdy mi prokřupal jak kdyby krk těsně u hlavy. Řekl mi že mám blokádu prvního krčního obratle. Dostala jsem cvičení s radu abych si dělala masáže traumaplantem. Přišla jsem domů a necítila jsem vlastně nic zvláštního, stále to pobolívalo. Šla jsem spát a nemohla v noci skoro spát, protože mě strašně ta šíje bolela. Z toho týlu se to přesunulo po krku až skoro mezi lopatky. Bolí to víc než před tou terapií s trvá to doteď. Navíc mě od toho začaly chytat spánky, jsem jak praštěná kladivem, unavená, uplně hotová. Samozřejmě čtu jak se lidem ulevilo s já jsem na tom zatím hůř. Máte s tím někdo zkušenosti? Je to normální? Jestli to nepřejde do pondělí tak terapeutovi zavolám a nejspíš si udělám výlet na neurologii no. Potřebuju fungovat, mám doma batole a s tím nejde uplně jen být v klidu a odpočívat.
Díky za všechny zkušenosti. Asi čekám že mi někdo napíše že je to normální a že to třeba zítra povolí. :nevim:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 30.03.19 09:39

Dej tomu den dva, já měla před pár lety bloklou pater, šla jsem na masáž, tam mi to jakože narovnala. Nějaké speciální chvaty a řeči jak se mi potom uleví, no houby 3 dny sem nemohla potom vstát z postele a normálně fungovat. Pak se to uvolnilo a bylo to dobrý, ale od ty doby už na sebe nenechám sáhnout :D

Lalelale
Závislačka 4486 příspěvků 30.03.19 09:40

Já chodila na fyzioterapii kvůli bolestem hlavu, také to řešil masáží krku a hlavy u krku. Říkal mi, že to nesmí přehnat, protože by mě to cca za den dva mohlo bolet, což se teda nestalo. Takže teoreticky to možné je, zvlášť pokud jsi poprvé. Vlastně i pořádná masáž může po dni bolet, když člověk nechodí pravidelně. Ale tvoje problémy mi přijdou trošku přes čáru, zavolala bych mu.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 31.03.19 23:59

@ShadowDancer prosímTě, zavolej na tu neurologii, pro jistotu. A tomu terapeutovi taky.

Konnny
Závislačka 2865 příspěvků 01.04.19 08:30

Snad se ti to už zklidnilo. Vůbec bych si už od toho terapeuta na krk nenechala sahat. Prokřupávat obecně nikdy! Pokud s nezklidnilo, objednala bych se na neurologii. Tyhle hrátky s krkem můžou nadělat víc škody jak užitku.

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 10:55

Holky, moc díky za reakce. V sobotu to teda bylo hrozný, ale v neděli už po bolesti ani památky. A dneska taky. Prostě se to úplně zklidnilO. Dočetla jsem se, že zhoršení příznaků potom, co se do toho zapáleného místa sáhne, není prý nic neobvyklého. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama