Zhoršení chuti a čichu 2 měsíce po covidu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10.1.22 08:27

Zhoršení chuti a čichu 2 měsíce po covidu

V první polovině listopadu jsme měli celá rodina covid. Já jsem přišla o chuť i čich, oboje se částečně vrátilo. Ovšem po Novém roce se mi oboje výrazně zhoršilo 8o! Káva smrdí tak, že se to nedá vydržet a podobný problém mám i s dalšími potravinami. Chuť mi taky znovu mizí, spousta věci chutná jako já nevím, spálená guma. Máte někdo podobnou zkušenost se zhoršením po delší době? Co s tím?
Napadlo mě, jestli neprodělávám covid podruhé, ale nic mi není (na testu jsem zatím nebyla). Jinak u mě nedošlo k žádné změně životního stylu, která by to mohla ovlivnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
634
10.1.22 08:47

Já myslím, že to může být omikron…ale asi bych si i udělala těhotenský test…co kdyby :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5143
10.1.22 09:59

Ja jsem mela covid má Vánoce 2020, tzn před rokem a čich se mi na 100% ještě nevrátil. Respektive presne to, co popisuješ. Některé věci, mi smrdí a nechutnaji. To co jsem dřív jedla na kila, teď nepozřu…tak nějak si říkám, že už to tak asi zůstane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
10.1.22 10:03

Měla jsem covid hic než před rokem. Mam to stejně, po 2 mes. výrazná změna. Některé věci už proste nemůžu jak mě to smrdí. Už to mam tak rok a nelepší se to. 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
10.1.22 20:48

Kouknete na FB skupinku Anosmie a parosmie po covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat