Reklama

Zhoršení kvality plen - Pampers Premium Care

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 04.10.10 12:14
ZHORŠENÍ KVALITY PLEN PAMPERS PREMIUM CARE

AHOJ, TAK S POLITOVÁNÍM MUSÍ KONSTATOVAT, ŽE DOŠLO KE ZMĚNĚ MNOU VELMI OBLÍBENÝCH PLEN PAMPERS PREMUIM CARE, TEDY ALESPOŇ VE VELIKOSTI 7-18 KG. ZLEVNILY, TO JE PRAVDA,NA BALÍKU ASI O 50 KČ, ALE JSOU NĚJAKÉ PAPÍROVĚJŠÍ, UŽ NEMAJÍ DĚROVANOU BUNIČINU, CO MĚLY, A NESAJÍ TAK DOBŘE (UVNITŘ JSOU TEĎ CELÉ FIALOVÉ). DOKONCE UŽ MI NĚKOLKRÁT PROTEKLY. MÁM PRVNÍ BALÍK TĚCHTO NOVÝCH A POPRVÉ SKUTEČNĚ VÁŽNĚ UVAŽUJI O ZMĚNĚ. :roll: :-? ZAZNAMENALI JSTE TO TAKÉ NEBO SI TO NAMLOUVÁM? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 04.10.10 12:23

Tak ja kupuji mensi velikost(4) a zadnou zmenu jsem nezaznamenala,,uv­nitr maji stale derovanou bunicinu a super saji.

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 04.10.10 12:23

No, tak tos mě nepotěšila, jdu se podívat do balíku, mám sice 3, ale uvidíme…

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 04.10.10 12:26

Hm, tak já mám taky nějaké nové balení, děrovanou buničinu sice mají, ale jsou o dost tenčí, obrázek světlejší :-? :nevim: Doufám, že budou alespoň sát, jako ty staré…

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 04.10.10 12:36

Schválně jsem si vytáhla ještě přebalovací tašky stejnou plenku ze staršího balíku a rozdíl to je podstattný. Nové jsou tenčí, šustí jako papír a jsou slabší. Přikládám foto. Nalevo starší s děrovanou buničinou, napravo nová se světle fialovým vnitřkem. :roll:

Doufám, že je rozdíl patrný…

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 04.10.10 12:37

Mně to tak naštvalo, že jsem to sem musela napsat… :lol:

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 04.10.10 12:45

Jo už se to tady na jedné diskuzi řešilo taky mam staré zásoby kde jsou ještě super a koupila jsem nový balík velikosti 4 a už tam není ta síťka vevnitř psala jsem na pampers a mam jim dát telefon,že mi zavolají a vyřeší můj problém to by mě zajímalo jak ho chtějí vyřešit 8-o

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 04.10.10 12:49

sexy, to by mě taky zajímalo, co chtějí po telefonu vyřešit :-?

Docela mě to štve, tohle byly jedny z mála plen, které malému seděly…

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 04.10.10 12:51

Já jsem je používala od začátku a včera jsem otevřela nové balení a když se podíváš proti světlu uvidíš kde ta vložka co je uvnitř pleny končí.Není ani po celé ploše plenky :-?

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 04.10.10 12:56

Ale čím víc si nás bude ztěžovat třeba je to donutí se vrátit zpět na ty plenky do dělali dřív

Novire
Neúnavná pisatelka 19818 příspěvků 04.10.10 13:17

No jo, dámy, tomu se říká optimalizace produktu, Češi jsou k tomuto dost tolerantní. Není žádným tajemnstvím, že sousta produktů, které se prodávají i jinde majíu nás jinou (samozřejmě horší) kvalitu…

Koho to zajímá,může si počíst tady
http://instinkt.tyden.cz/…y_24549.html

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 04.10.10 13:20

Ale nesmíme si to nechat líbit

VenJe
Stálice 75 příspěvků 04.10.10 13:25

My dnes máme pampersky trojky ale skoro od začátku, co pampersky používáme, tak podtékáme. Jenomže mě podtékaly i Bella Happy, co jsme měly z porodnice, a i Huggiesky … přestože je máme zalepené dobře. My ale hodně kakáme, tak to bude asi tím. Naštěstí tenhle problém řeším vždycky jenom dopoledne … odpoledne už jenom čůráme. :dance: :dance: :dance:

Novire
Neúnavná pisatelka 19818 příspěvků 04.10.10 13:30
sexyfraga píše:
Ale nesmíme si to nechat líbit

S tím úplně souhlasím, čím víc se vás ozve, tím líp. A úplně nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby jim výrazně poklesl prodej.

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 04.10.10 13:33

Zakladatelko,tady už tahle diskuze je,stačilo se jen kouknout… :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >