Zhoršení pleti po krému na akné (Skinoren)

Anonymní
16.6.20 13:52

Zhoršení pleti po krému na akné (Skinoren)

Ahoj, prosím anonymně, stydím se - už skoro 4 týdny mažu Skinoren na postižená místa, tj. v mém případě okolo brady a dolní části čelistí. Na levé tváři vidím jasné zlepšení pleti, i mi Skinoren jakoby vyhladil drobné jizvičky po akné. Ovšem co se děje na pravé tváři… jeden pupínek vedle druhého, i takové ty podkožní, hluboké :?. Jsem z toho nešťastná, protože obvykle než se to zahojí a zmizí mi i ty jizvičky, jsou to snad měsíce… a teď jich tam mám během několika dní tolik (a to ani nemám před cyklem). Mám v mazání vydržet a pokračovat dál? Někde jsem četla, že je to prý normální, že se tím vyplavují ty špatné věci a pak už od toho bude pokoj… ale nevím 8o má někdo prosím podobnou zkušenost? Nemusí to být přímo s tímto krémem na akné, ale s jakýmkoliv přípravkem na tento problém, zda se přechodně opravdu ta pleť může výrazně zhoršit a až pak se to vyladí. Předem díky a všem přeji hezké dny bez akné :kytka:

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3
16.6.20 14:26

Všude píšou, že se pleť nejdřív zhorší a potom se začne zlepšovat. Já osobně u skinorenu vydržela asi 3 týdny, protože jsem se nemohla dívat, jak se to s každým použitím zhoršuje a úplně mě odradilo, že nevidím výsledky :roll: O něco lépe mi fungoval differine krém (na předpis), ale každému zabírá něco jiného no :) Každopádně ti přeju, ať se ti dá pleť co nejdříve do pořádku :srdce:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 14:39

@Simapozz Díky za reakci. Takže jsi tedy žádné zlepšení s tímto krémem nezaznamenala, rozumím tomu správně :?. Zaráží mě, že mám teď opravdu každou tvář úplně jinou… levá je úplně perfektní, kterou bych chtěla mít takhle už napořád… a pravá děs běs. Musí se ale nechat, že se mi s tím Skinorenem ty boláky hojí mnohem rychleji, nicméně zůstane po nich jizva a ta než se ztratí, to jsou stejně měsíce :?. Obvykle mi před menstruací sem tam pupínek vykvete, ale tohle je příliš :zed:. Každopádně pokud se to takhle zhoršilo i tobě, tak budu doufat, že to souvisí s tím mazáním… a zkusím se namluvit, že to je dobře, že to vlastně vytahuje ven to špatné a pak už bude hej :think:

  • Nahlásit
  • Citovat
5390
16.6.20 14:59
@Anonymní píše:
@Simapozz Díky za reakci. Takže jsi tedy žádné zlepšení s tímto krémem nezaznamenala, rozumím tomu správně :?. Zaráží mě, že mám teď opravdu každou tvář úplně jinou… levá je úplně perfektní, kterou bych chtěla mít takhle už napořád… a pravá děs běs. Musí se ale nechat, že se mi s tím Skinorenem ty boláky hojí mnohem rychleji, nicméně zůstane po nich jizva a ta než se ztratí, to jsou stejně měsíce :?. Obvykle mi před menstruací sem tam pupínek vykvete, ale tohle je příliš :zed:. Každopádně pokud se to takhle zhoršilo i tobě, tak budu doufat, že to souvisí s tím mazáním… a zkusím se namluvit, že to je dobře, že to vlastně vytahuje ven to špatné a pak už bude hej :think:

ta nesymetrie…zvaž třeba, jestli nespíš převážně na pravém boku (=pravá tvář na polštáři). Pak bych hledala souvislost (aviváž / materiál povlečení /potřeba častějšího povlékání…)
Jen jeden z podnětů… :nevim:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama