Zhoršení po Magnosolvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taurielka
Kecalka 143 příspěvků 03.02.19 19:36
Zhoršení po Magnosolvu

Všude jsem se dočetla, jak Magnosolv pomáhá na tvrdnutí břicha. Jsem ve 30tt a do teď jsem brala Magnesii lactici cca 4-6 tbl denně. Doktor mi na tvrdnutí předepsal místo toho Magnosolv, abych nemusela brát tolik tablet. Teď je ale třetí den co ho beru a trochu mě prohání a urychluje peristaltiku po čemž mi teda tvrdne břicho docela brutálně. Je někdo, komu magnosolv způsoboval takové problémy? Jinak při páteční kontrole jsem měla čípek tuhý, 3mm, vše v normě. Začalo to takto po tom, co jsem si vzala ten sáček magnosolvu. Do porodnice se mi teda hned jet nechce. Zkusím to vysadit.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13720 příspěvků 03.02.19 19:44

holt je to na tebe moc silný pokud tě prohání

Bídžej
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 03.02.19 19:45

@Taurielka já jsem s ním byla hrozně spokojená, ale jestli ti tohle dělá, tak být tebou přejdu zpět na tablety, co ti vyhovovaly.

Kriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 03.02.19 19:54

Taky beru radši tablety, mě po něm naopak bylo děsně zle od žaludku.

Taurielka
Kecalka 143 příspěvků 03.02.19 19:58

No jako průjem z něj nemám, ale honí se mi to po něm v břiše a nutí to na stolici 2 - 3× denně a tím jak ty střeva hodně pracují tak břicho tvrdne víc :( a to si to ani nedávám na lačno a dala jsem to do většího množství vody.. ono polykat tolik tablet taky není zrovna super, ale pořád lepší jak toho :?

Xmichaelah
Kecalka 102 příspěvků 03.02.19 20:26

Prvnich par dni jsem po nem take behala, ale ja ho zacala brat ve 14 tt… coz mi nakonec pomohlo, neb jsem mela zacpu :)

P4ja
Echt Kelišová 7675 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 20:30

Za mě v pohodě, ale zkus si ho namíchat do čaje na celé dopoledne třeba a nebo na celý den. Mně to takhle pomáhalo

stonožka12
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 3 inzeráty 03.02.19 20:33

Zkuste nedávat Magnosolv nalačno, on hodně dráždí žaludek a zažívání. Mně doktor říkal, že pokud mi bude dělat blbě na trávení, tak klidně pytlík rozdělit nadvakrát, jeden dopo a jeden odpo, klidně po jídle…

Taurielka
Kecalka 143 příspěvků 04.02.19 05:46

@stonožka12 ano, to jsem dávala. Rozpustila jsem si ho v cca půl litru vody a po malých doušcích popíjela. Začala jsem někdy kolem 11h, kdy už má člověk za sebou snídani i svačinu. A stejně mi to takto nedělá dobře. Navíc i po těch doušcích mě po tom pálí žáha. No zkusím si ho dneska nedat a uvidím jestli mi bude lípa..

Celina
Závislačka 4187 příspěvků 04.02.19 10:53

Beru ho kvůli křečím, taky mě proháněl, tak si dávám jen půl sáčku a pohoda

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >