Zhoršení potíží po cvičení pánevního dna

Anonymní
9.1.20 15:51

Zhoršení potíží po cvičení pánevního dna

Koncem listopadu jsem byla na fyzioterapii a cvičili jsem panevní dno. Tam jsem to dělala správně, ale pak doma jsem si asi dva dny cvičila sama a od té doby mě zlobí bolení v kříži, častý pocit na močení, bolí mě jakoby i svaly na zadku, kyčle a pánev nevím jak to popsat. Mohla jsem si tam něco zablokovat špatným cvikem? Teď při menstruaci to je ještě horší. Na fyzio jdu 21.1 nikdy jsem po cvičení neměla problémy spíše naopak, ale panevní dno jsem nikdy předtím necvičila

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
9.1.20 16:08

Nemůže to být spíše přetažením? Já jsem jednou slyšela, že se to s pánevním dnem nemá přehánět, že to může působit naopak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 16:13

@krysoleta je to mozne nechavam to v klidu a nahrivam. Beru si leky na bolest a snazim se odpocivat. Jsem hned ze vseho vykulena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16014
9.1.20 16:44

Hele v tuhle chvíli si dej se cvičením pohov až do té kontroly a pak bude potřeba kromě stahování zkoušet i aktivně relaxovat svaly pánevního dna, no.

Sedací koupele by mohly pomoci a chvíli bych sex užívala jinak, než klasickou souloží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 17:11

@Ou ted sex ani nepripada v uvahu :D jak to boli nemam ani chut. Jeste tedy zminim, ze jsem zkousela nasazovat hormonalni antikoncepci a po tydnu jsem ji musela vysadit, jelikoz me nesedela. Jak jsem ji ted vysadila zacala jsem krvacet a ty bolesti a tlaky jsou mnohem horsi nez pred tim. Muzu mit od zad i ten tlak na mocovy mechyr? Pri curani me to neboli ani nepali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat