Reklama

Zhoršený tinnitus v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.04.18 18:48
Zhoršený tinnitus v těhotenství

Ahoj holky, téma je jasné.. od nějakých 16 let mám tinnitus, celkem jsem si zvykla, ale jsem teď těhotná a od samého začátku je to hrůůůza :( píská a šumí mi v obou uších plus v pravém se mi to zhoršilo teda hodně moc, hučí mi jakoby celá polovina hlavy od toho ucha. Neuro nenašel nic, ORL V podstatě také ne, audio Ok.
No ráda bych od vás slyšela nějaký uklidnění, ze to měl někdo taky tak a po porodu to přešlo? Respektive vrátilo se do původního snesitelneho stavu? :(

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 20.04.18 19:03

Já jsem to měla v těhotenství a po porodu to odeznělo

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.04.18 19:29

@Lekninka91 a měla jsi to i před otěhotněním? A ještě bych se rada zeptala kdy se ti to v těhu zhoršilo? Mně téměř od začátku.. :zed: děkuji za reakci

tamit
Povídálka 21 příspěvků 20.04.18 20:39

Ahoj taky jsem měla ke konci těhotenství pár týdnů hučení a takové bručení v uších, nikdy dřív se mi to nestalo. V porodnici po porodu mi zjistili nízkou hladinu železa a brala jsem tabletky a do pár týdnů po porodu to zmizelo. Takže být tebou tak si nechám vyšetřit krev na to železo.

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 20.04.18 20:45

@Kristy90 předtím jsem to neměla, až v těhotenství.. A taky bych řekla, že snad od začátku. Já jsem zas slyšela jakoby bušení srdce a bylo to na palici :zed: :zed: Naštěstí to pak pomalu vymizelo

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.04.18 21:38

@tamit Železa mám málo to je pravda, právě jsem ho nasadila tak třeba mi to aspoň trochu pomůže, doufám tedy! Nebo já to mám i v usich i v hlavě, do toho je člověku zle no paráda :roll: děkuju za odpověď. :)

@Lekninka91 tak děkuji za naději budu doufám ze se to nejhůř po porodu upraví :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama