Zhorsujici se nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Botičkadam
Povídálka 23 příspěvků 15.08.19 13:08
zhorsujici se nevolnosti

Ahoj holky, jsem v 11tt a prijde mi, ze nevolnosti jsou cim dal horsi nez na zacatku. Uplne se desim dalsiho tydne. Prvne me bylo jen jakoze spatne, pak se pridalo obcasne zvraceni a posledni tyden mam pocit, ze zaludek nesnese nic. Chvilku to v nem vydrzi a pak to stejne leti.

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 15.08.19 13:11

Vydrž. Když nezvladnes ani vodu, tak na kapacky ;) Přešlo mne to až v sedmém měsíci

Botičkadam
Povídálka 23 příspěvků 15.08.19 13:16

@Tichošlápek no to snad nebude muj pripad, jinak :pocitac: :zed: Verim ve zlepsujici se stav, ale…

Kajka9
Kelišová 5302 příspěvků 15.08.19 13:16

@Botičkadam výdrž výdrž já jsme blula a blula od 7-14 tt a to ráno odpoledne večer prostě celý den nemohla jsem otevřít lednici jedla jsem hodně ovoce nebo spíš jen ovoce taky jsem zhubla 2kg… Nemohla jsme ani nikam jit…pak že dne na den to utlo… Á pak ve 3 trimestru se to vrátilo ale nezvracela jsem ale bylo mi pořád tezko špatně

Nikky121
Kecalka 278 příspěvků 15.08.19 14:25

Vydržet, já sem takhle byla 4× v nemocnici na kapačkách a nevolnsti mně přešli až kolem 5. měsíce. Jediný co sem mohla bylo ovoce, zhubla sem asi 5 kilo, ale malá je v pohodě. Teď sem 31 tt a konečně sem + 1 kilo, malá to zvládla krásně, i přes nevolnosti si vzala co potřebovala :kytka: jo někdo tu psal, že těhotenství (kor první trimestr) není o zdravé stravě, ale o přežití :D

Váš příspěvek
Reklama