Zhoubné nádory - můžou se splést?

Anonymní
4.9.20 13:56

Zhoubné nádory -muzou se splést?

Dobry den.Sla jsem na sono prsou kvůli bulce v prsu při kojení. Pani doktorka dle Sona řekla že se nejspíše jedná o 3 zhoubné nádory. At počítám s tím, že výsledky budou pozitivní. Byla jsem na biopsii a teď čekám. zastavila sem laktaci.Uz sem se i několikrát zhroutila. Porad si ale říkám že bez biopsie přece nelze tvrdit že to je spatne.pri kojení přece jen můžou nastat v prsou různé benigní zmeny.Je zde někdo u koho se spletli popřípadě měl bulky a vše bylo o. k? děkuji. Prosím o zachování anonymity.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.9.20 14:01

Já teda nvm ale řekla bych že sono tohle nepozná. Proto se dělá biopsie. Mně ze sona řekla že to nepozná. Ze je to 50/50.
Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
1953
4.9.20 14:04

Sono to sice poznat muze, ale divim se ze Ti to rekla takhle narovinu a divim se ze Te hned nevzala i na mamograf (ja to tak mela, kdyz mi delali utz u bulky prsu); navic pri kojeni ta tkan muze byt pod vlivem zmen a nemusi to byt tak dobre rozeznat… Drzim palce at je to v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 14:06

Anonymní a jak si dopadla? Mám pocit že se zblázním, proto že paní doktorka mi vlastně nedala šanci. Rekla ať se připravíme na nejhorší a už mi povídala o chemo a dalších postupech.Mam malinké děti a nejen že sem musela okamžitě ukončit kojení :,( :,( (dali mi léky na zastavení ),tak sem ještě úplně nepoužitelná. :,( Výsledky budou ode dneška za 7-10dni.To je dost času se zbláznit. Rikam si že takový průběh přece není normální, tak že to je asi hodně špatný když to takle rekne bez výsledku biopsie :,(

• Citovat
  • Nahlásit
4
4.9.20 14:12

Mně také vystrašili s nádorem prsu při kojení. Nakonec to byl jen zánět, nějaký „divný“. Asi to tam při laktaci není moc dobře vidět. Co požádat o sono ještě na jiném pracovišti? Popsaný přístup se mi zdá zvláštní. :srdce: Čekání na výsledky musí být šílené, myslím na Tebe a moc přeji, ať to dopadne dobře. Drž se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 14:13

Na mamografu sem byla včera před biopsii..na biopsii ani na mamografu mi nic nerekli

• Citovat
  • Nahlásit
5370
4.9.20 14:13

Zkušený doktor který videl x nádorů zrejme pozná i okem, že nádor je zhoubný. Setkala se s tím moje znama a doktor měl pravdu, výsledky byly pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
4.9.20 14:14

Ta doktorka je pěkný hovado!!! :cert: Jak to takhle může vybalit a hned ti vykládat ty nejhorší věci 8o 100% to budeš vědět až z výsledků biopsie. Ale věřím, že to nebude tak kruté jal ti doktroka vylíčila :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 14:18

Ano to řekla, že se ještě nikdy nespletla:(.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 14:20

Od té doby co to řekla mi samozřejmě něco je.Toci se mi hlava, stále mám oteklá prsa i týden po nekojeni, bolí mne ruce,zada.Deti to cítí a neustále pláčou. No je to něco šíleného. Asi je to psychikou proto že to přece není možné aby se ze zdravé ženy stala najednou taková troska :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11778
4.9.20 14:21
@Anonymní píše:
Na mamografu sem byla včera před biopsii..na biopsii ani na mamografu mi nic nerekli

Z mamografu nemas zpravu? :think:

Chapu, ze ted myslis jen na vysledky. Ale nadeje umira posledni. A i kdyby byl vysledek pozitivni, tak je dobre, ze se na to prislo. Pozdeji uz by mohlo byt pozde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
4.9.20 14:21

Dopadla jsem dobře ale to čekání je fakt šílené. Nicméně je to už 2 roky a měla bych jit na nějaké to sono zas. Taky mám v prsou same bulky.
Zkus zatím nevidět černé scénáře a fakt vydržet do biopsie. Ale je to očištec. Chápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
4.9.20 14:23
@Anonymní píše:
Anonymní a jak si dopadla? Mám pocit že se zblázním, proto že paní doktorka mi vlastně nedala šanci. Rekla ať se připravíme na nejhorší a už mi povídala o chemo a dalších postupech.Mam malinké děti a nejen že sem musela okamžitě ukončit kojení :,( :,( (dali mi léky na zastavení ),tak sem ještě úplně nepoužitelná. :,( Výsledky budou ode dneška za 7-10dni.To je dost času se zbláznit. Rikam si že takový průběh přece není normální, tak že to je asi hodně špatný když to takle rekne bez výsledku biopsie :,(

z ultrazvuku nemůže nikdo dělat stoprocentní závěry! Podívej na Míšu Kuklovou, ta byla i na mamografii a tam jí řekli, že je negativní. Až biopsie odhalila, že zhoubný nádor opravdu má. Vždy je to o zkušenostech a interpretaci toho kterého diagnostika.
Mě se kdysi stalo, že jsem měla bulku na krku a zkušení diagnostici na ultrazvukem kroutili hlavami, oč se jedná. A víš, co to nakonec bylo? Aterom, v podstatě absces ze žlázy! Praskl a vyvalila se spousta hnisu :,(
Shrnuto - přístup této paní doktorky považuji za neprofesionální. Pokud si takto závažnou dg. není jistá na stopro z rozboru tkáně, nemůže tě takto děsit. Opravdu vyčkej na výsledek biopsie…
Hodně štěstí :hug: :kytka:

Příspěvek upraven 04.09.20 v 14:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
4.9.20 14:24
@Anonymní píše:
Ano to řekla, že se ještě nikdy nespletla:(.

To je podle mě blbost, aby se v tomhle nikdy nespletla. Pokud to tvrdí, tak je to pěkná koza…
Držím palečky, ať je nakonec vše v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 14:24

Z mamografu vůbec. Mam pouze zprávu z biopsie a tam jsou pouze popsány kde tumory leží a v jaké zkumavce je jaky vzorek. vsechny tři jsou ve velikosti do 11mm.Na biopsii mi pouze řekli že mi nic nemůžou říci, že jsou tam infiltry či co které tam nemají být.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama