Zhoubný nádor a léčitel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 04.11.14 17:35
Zhoubný nádor a léčitel

Asd

Příspěvek upraven 21.01.15 v 05:04

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 04.11.14 17:45

@M-i-ch-e-l-l-e Ahoj, je mi to moc líto, nedivím se ti, že se nechceš smířit. Na druhou stranu je to on, kdo musí bojovat, záleží na něm a jeho přístupu. Léčba je u nás na velmi vysoké úrovni, můžeš doktorům věřit, že dělají, co můžou. Určitě se léčba dá podpořit např. stravou, prý něco na styl makrobiotické stravy růst rakovinotvorných buňek zpomaluje. Od kamarádky z rodiny se takhle drží jedna paní, také nemá moc příznivou diagnózu, ale právě ta strava jí dost pomáhá. Držím palce, abyste mohli s bratrem užívat co nejvíce společných radostných dnů.

smada
Kecalka 174 příspěvků 04.11.14 18:01

Ja bych mozna sla cestou viz. clanek…http://w­ww.munimedia.cz/pris­pevek/hlad-je-nejlepsi-skalpel-tvrdi-rostislav-zabloudil-6506/ drzim palce..

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 18:03

Http://w­ww. munimedia. cz/pris­pevek/hlad-je-nejlepsi-skalpel-tvrdi-rostislav-zabloudil-6506/

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 04.11.14 18:03
@zuzkasim píše:
@M-i-ch-e-l-l-e Ahoj, je mi to moc líto, nedivím se ti, že se nechceš smířit. Na druhou stranu je to on, kdo musí bojovat, záleží na něm a jeho přístupu. Léčba je u nás na velmi vysoké úrovni, můžeš doktorům věřit, že dělají, co můžou. Určitě se léčba dá podpořit např. stravou, prý něco na styl makrobiotické stravy růst rakovinotvorných buňek zpomaluje. Od kamarádky z rodiny se takhle drží jedna paní, také nemá moc příznivou diagnózu, ale právě ta strava jí dost pomáhá. Držím palce, abyste mohli s bratrem užívat co nejvíce společných radostných dnů.

Děkuju za tip, budu pátrat o podrobnostech.

pannda
Kelišová 6826 příspěvků 33 inzerátů 04.11.14 18:09

Víc než léčitele bych se řídila pokyny doktora a zkusila doprovodné antioxidační produkty, užívat kurkumu apod.
 http://schoupal.blog.idnes.cz/…akoviny.html

zrzana2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 18:10

Megaaskorbicka lecba. Něco jsem nedávno četla. Tak zkus prohledat. Hodně sil.

pannda
Kelišová 6826 příspěvků 33 inzerátů 04.11.14 18:12

A hlavně!!! bratr musí myslet pozitivně, bojovat, nepoddávat se tomu, prostě zkusit chytnouit druhou mízu!! Není to jednoduché, já sama si nedovedu představit, jak bych asi reagovala já, ale nesmí se té nemoci poddat..
Jo, a ještě bych zkusila chlorellu, určitě mu pomůže při chemoterapiích a je taky silně antioxidační..

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28038 příspěvků 04.11.14 18:13

No, já bych v takové situaci asi zkusila MMS…

elen-ka
Extra třída :D 13097 příspěvků 16 inzerátů 04.11.14 18:14

Zkušenosti nemám, ale předně musí bojovat tvůj bratr. Ostatní toho moc nezmůžou.

Jinak k tvému dotazu, já bych určitě zkusila zkombinovat jak klasickou léčbu, tak úpravu jídelníčku, zařazení více antioxidnatů a léčitele.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 04.11.14 18:28

Je mi lito, drzim palce. Ale na ty diety bych se fakt vybodla, jsou nejen neucinne, ale i nebezpecne. Nador se neda vyhladovet, akorat si clovek zhubtuhe telo a nebude mit vubec silu s nemoci bojovat.
Zabloudil je kecal, zadnou rakovinu nemel.
Tak se drzte, hodne sil :kytka:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26051 příspěvků 04.11.14 18:49

Kontaktovala bych psychosomatika, možná ještě není pozdě změnit myšlení.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7295 příspěvků 04.11.14 18:53
@Baba píše:
Je mi lito, drzim palce. Ale na ty diety bych se fakt vybodla, jsou nejen neucinne, ale i nebezpecne. Nador se neda vyhladovet, akorat si clovek zhubtuhe telo a nebude mit vubec silu s nemoci bojovat.
Zabloudil je kecal, zadnou rakovinu nemel.
Tak se drzte, hodne sil :kytka:

Souhlasím, nádor je parazit, který si vždycky výživu najde. Hladovka jen dál oslabuje pacienta.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 18:53
:roll:
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 04.11.14 18:55

Asd

Příspěvek upraven 21.01.15 v 05:01

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >