Reklama

Zhubla jsem a nelíbím se sama sobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MikejlaW
Povídálka 39 příspěvků 28.12.16 05:57
Zhubla jsem a nelíbím se sama sobě

Ahoj, asi vám to nebude připadat jako velký problém, ale mě to docela trápí. Začnu asi tím, že je mně 21 a v pubertě jsem byla trošku tlustší, ne úplně, ale nic moc, abych se cítila dobře. Před dvěma rokama se to ustálilo, do teď jsem měla kolem 59 kilo a já jsem si zvykla na ten trochu větší zadek a ostatní věci, mému příteli se to líbí taky. Před dvěma měsíci jsem ale začala chodit do práce a od té doby jsem zhubla necelé 4 kila a prostě.. jsem z toho docela zoufalá, mám tenké nohy, mezi stehnama se mi dělá ta nechutná mezera atd. Doufám, že se mně nějak podaří přibrat, protože se teď sama sobě nelíbím (přítel z toho taky nadšený není), předtím jsem byla spokojená a říkala jsem si, že hubnout nechci, ale obávám se, že při práci asi nepřiberu.. No, jen jsem se potřebovala svěřit s malým problémkem.. Pokud některá nějak odpovíte, budu ráda :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 28.12.16 07:02

A na co máme odpovědět? :think:

catie
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 28.12.16 07:11

Začni cvičit - posilovat, postava se ti hezky zpevní a vytvaruje.

cacharele
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 28.12.16 07:52

:roll: to jsou starosti

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15239 příspěvků 28.12.16 08:04

Zalezi na typu prace, ja naopak v praci pribirala dost. Zato ted na md leti kila dolu velkou rychlosti. Prijmi se, jaka jsi, ne ze by na vzhledu nezalezelo, pochopitelne se ma clovek citit dobre, ale kvuli mezere mezi stehny bych si hlavu nelamala. Ubytek na vaze 4kg neni nic, co by neschovalo obleceni.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 28.12.16 08:18

Podle me pritel moc resi tvuj vzhled.Libi,nelibi mezera,4 kila…Co bude rikat, az priberes 25 tehotna, apak ti zbyde takova rasa po tehu na brise? to mne docela se nelibi, ze chlap moc keca, jak vypada zenska.Ja by zacala resit, kde ma mezery on…
Zvaz, co jis, jak jis. Mozna nemas cas se normlane najist, nestihas. Hlidej si jidlo, zacni cvicit na zpevneni a at se citis spokojena. :mavam:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 28.12.16 08:24

@MikejlaW Chod do fitka a tvaruj postavu. Spravnym cvicenim se zbavis i te mezery mezi stehny. Nepises, jak jsi vysoka. Zda je k tve vysce 55 kg tak akorat nebo je to opravdu malo.

MikejlaW
Povídálka 39 příspěvků 28.12.16 08:42

Já vím, že to není kdo ví jaký problém, jenom že mně to vadí, že jsem tak byla spokojená a teď to jde rychle dolů, poslední dvě kila asi za dva týdny, a to se mně nelíbí. Jinak jsem docela malá, takže to k mé výšce není tak hrozné.

@toooja my se spolu zas tak moc často nevidíme, takže té změny si všimne no :/ S tím jídlem je to fakt na nic, když mám ranní, na snídani si dám chleba, v práci dva rohlíky, k tomu něco sladkého a obědvám pak doma kolem půl 4..

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 08:54

@MikejlaW Tak posiluj a jez víc, co chceš asi slyšet? :roll: Až otěhotníš, přibereš patnáct, dvacet kilo, pak nárazově shodíš, zůstane ti visící břicho, vytahaný prsa, strie po těle a obličej se začne množit vráskami. To si pak teprve stěžuj. Čtyři kila jsi zhubla a tobě to vadí? No breč hodně nahlas, zvlášť před holkama, co by rády zhubly aspoň těch deset kilo po porodu :cert:

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 28.12.16 09:11

Jez nutellu s párkem, přibereš hned.
@MikejlaW Normálka, prostě jsi nástupem do práce změnia životní styl, tělo reaguje hubnutím, až si zvykne, tak se váha zase vrátí, pokud budeš normálně jíst.
Cvičení je dobré. Pokud nejsi typ, co by chodil někam do tělocvičny, stačí vystoupit o zastávku dřív a projít se, místo auta používat nohy, místo výtah schodiště atd.
Jo a užívej té krásné bezstarostnosti mládí, když zhubnutí 4 kilo je partnerský problém :-) Lepší už to nebude :-)

MikejlaW
Povídálka 39 příspěvků 28.12.16 09:23

@Premek_Orac nebo se pobliju hned :D Pěšky chodím normálně, výtah v baráku nemáme, spíš se bojím, aby to pořád neklasalo no :? Partnerský problém to není, jenom říkám, že z toho taky není nadšený a kdyby tohle byl můj jediný problém, bylo by to super, už tak mi ten dospělý život leze na mozek.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16916 příspěvků 28.12.16 09:44
@Icestar píše:
@MikejlaW Tak posiluj a jez víc, co chceš asi slyšet? :roll: Až otěhotníš, přibereš patnáct, dvacet kilo, pak nárazově shodíš, zůstane ti visící břicho, vytahaný prsa, strie po těle a obličej se začne množit vráskami. To si pak teprve stěžuj. Čtyři kila jsi zhubla a tobě to vadí? No breč hodně nahlas, zvlášť před holkama, co by rády zhubly aspoň těch deset kilo po porodu :cert:

Trochu zbytecne zostra, ne? :roll: Kazdy resi ten problem, co ma. A pokud byla zvykla na nejakou vahu a ted se ji vzhled zmenil, proste ji to vadi. Zvlast, kdyz zhubne takovou rychlosti.
A holky, co by rady zhubly kg po porodu, at zhubnou, ono na tom neni vubec nic sloziteho. Tyhle diskuze typu „Pomoooc, potrebuju zhubout 15 kg po porodu, co mam delat“,nechapu zase ja.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16916 příspěvků 28.12.16 09:46

Zakladatelko, proste mas diky praci vetsi vydej energie, nez prijem. Takze zvys zdrave prijem :mrgreen:.Nos s sebou orechy, mandle, susene ovoce a zobej behem dne treba.

Tapa
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 28.12.16 09:53

@MikejlaW Já ti rozumím a chápu. Jsem tedy jiný ročník než ty, ale během dvou měsíců jsem zhubla 4kg a taky mi to vadí. Při mé výšce 166cm vážím 53kg a nelíbím se sama sobě.
Budu to řešit u doktorky odběry z krve. Léčím se se štítnou žlázou.
Přemýšlela jsem, že si snad v práci zakoupím Nutridrinky.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 28.12.16 09:53

Posilovat, víc jíst, být víc v klidu - někdo „stresem“ hubne, jiný přibírá… Radím do práce si vždy nachystat jídlo!!! Na dopoledne vřele doporučuju smoothie! Kup si shaker - jak se do toho dělají proteiny a má to dobré víčko a ráno si umixuj ovoce s trochou vody - jakkoliv, třeba pomeranč, banán, jablko - takto budeš mít hodně energie a dá se to vypít v poho, kdybys to měla vše sníst, těžko bys to do sebe soukala… A stačí k tomu obyčejný tyčový ponorný mixér.. Plus si vem třeba nějakou musli tyčinku nebo něco na dopolední sváču a rozhodně si fat nachystat do práce jídlo… Jinak, já taky kdysi za léto zhubla ale 8 kg díky náročné brigádě, kam jsem jezdila 7 km tam a 7 zpět na kole plus jsem tam fyzicky hodně pracovala, pak už jsem byla hodně hubená, ale jak si tělo zvyklo, začlo to zas stoupat… Ale rozhodně pokud máš velký výdej energie musíš zvýšit i příjem a tvoje životospráva zní dost děsivě - v práci dva rohlíky… Hlavně fakt ovoce dopoledne, je zdravé má vitamíny a dodá energii!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama