Zhubla jsem přes 50 kg, ale vidět to na mě není a štastná nejsem

Anonymní
19.4.21 00:07

Zhubla jsem přes 50 kg, ale vidět to na mě není a štastná nejsem

Celý můj problém je v tom, že jsem měla obrovské očekávání v nějaký zázrak a to se nestalo. Celý život jsem byla tlustá, na základce mě šikanovali, na střední mě žádný kluk nechtěl. O to víc jsem se uzavírala do sebe a jedla. Prostě začarovaný kruh. Ve 30 letech jsem na 158 cm měla nějakých 125 kg a nosila velikost 56. Celý život jsem hubla, ale vždy se to vrátilo. Tehdy na žádost obvodní jsem řekla, že se pokusím zhubnout a pokud to nevyjde už na to se*u, začala jsem lépe jíst, hýbat se a hlavně chodit k psychologovi a kila šla dolu. Samozřejmě se to neobešlo i bez nějakých temnějších dnu, ale vše bylo nějak tak OK. Tedka jsem na nějakých cca 65 kg tedy dole cca 60 kg, ale štastná se necítím být. Nebo respektive poslední rok nějak ztrácím víru a motivaci.
Můj totiž hlavní motor bylo se konečně cítit sexy a moci si vybírat chlapi. Konečně někdy zařít ten pocit, že jsem žádáná a konečně mít přitažlivého partnera. Od nějakých 25 let jsem zjistila, že se mě líbí mladší muži. Tedka mě bude 33 let a klidně bych si dokázala představit vztah s 20 letým. Možná je to tím, že se podvědomě snažím vrátit do doby střední…kdo ví.
Prostě jsem si myslela, že když zhubnu 50 kg, že budu prostě sexy kost, omládnu a nabalím si prostě nějakého mladíka a budu štastná.

První sprcha přišla právě před rokem to jsem měla dole cca okolo 40 kg, kdy jsem potkala kolegyni co šla na mateřskou a neviděla jsem jí 2 roky (tedy dobu co hubnu) a říkala si, že si všimla, že mám pěkný obličej, ale že kdybych neřekla, že si kil dole zas tak nevšimla. Začala jsem srovnávat fotky a došla k tomu, že fakt nějaký rozdíl není a to hlavně kvůli povislé kuži nejen na těle ale i obličeji. Byla jsem jednu dobu v depresi, ale pak jsem se nějak upnula na to, že se dá udělat odstranění kuže na břiše na pojišťovnu a že si našetřím na zmenšení a odstranění kuže na prsou a bylo to zase nějaký čas dobrý.
Jenže tedka, když už jsem v cílové rovině začínám přicházet na to, že je prostě nereálné se změnit na tolik, abych opravdu ze sebe udělala jinou ženu tu kočku. Ano vypadám o dost lépe, jsem zdravá atd, ale prostě díky té kuži ( a třeba ze zad, zadku, lýtek, stehen atd odstranit ani nejde) prostě vypadám silnější o nějakých 20 kg. Byla jsem už na 1. konzultaci ohledně toho břicha a bylo mě řečeno, že tam mám navíc asi 4- 7 kg kúže, tak si představte, že třeba na celém tělě mě kila navíc dělá kuže a že to klidně muže být i 15 až 20 kg navíc. Je to vidět i v oblečení, že stále prostě mám o velikost či dvě větší věci, protože kůže. Prostě bych se na chvíli se chtěla proměnit do těla nějaké modelky a zažít ten pocit, kdy vás chlapi chtějí a všechny ženský na vás koukají, protože vám zavidí postavu. A dochází mě už na tvrdo, že to reálné není a že ani nikdy nebylo, že prostě není reálné 20 prožraných a prochlastnaých let smazat za 3,5 nebo 10 let nebo minimálně ne bez toho anižbych absolvovala dalších x plastických operací a neustále řešila co na sebe a udržovala se. Nutno říct i to, že ty kila dole už musím hodně hlídat a doslova počítat kalorie, že už to není tak snadné jako na začátku, kdy stačilo jen nejíst smažené, sladké pití atd…
Psycholožka neví co se mnou a já sama se sebou taky. Možná tady hledám někoho, kdo třeba procházel něčím jako já a měl uspěch a nebo si promluvit s někým, kdo to má jako já… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.4.21 00:22

Mám to stejně. Zhubla jsem hodně, ale pořád mám břicho protože mám prostě velký převis kůže. Když si lehnu na bok tak se osahávám že jsem vlastně už štíhlá jenom ta všechna kůže. A to nikdy nezmizí. Vzpomínám na to jak jsem podobě (i když tenkrát jenom 30 kilo) zhubla před 10 lety a to se kůže zatáhla a já vypadala fakt dobře. Ale tělo prostě stárne. Nemůžu nosit krátký rukáv protože mám obrovský převis na rukou (nejvyšší váhu jsem měla při 163 cm 140 kg).

Naprosto tě chápu. Já se uklidňuju tím že se mi líp žije, dýchá, funguje a nezatěžuju svoje srdce. Ale ta estetika je spíš depresivní. Já jsem se těšila že zase zažiju ten pocit že mě někdo nabaluje, třeba v práci a tak. Ale já už muže mám, takže to je spíš pro můj vnitřní pocit. A rozhodně to není ojedinělé ty pocity co máš, v americe je dokument kde hubnou z 300 kilogramů a jak jsou hodně zhubnutí tak tam přichází deprese a podobné. Prostě to není lehké. Zkus jiného psychologa, jenom o tom s někým mluvit ale zase s někým se pomalu smiřovat s tím co prostě změnit nejde. O to se aspoň snažím já.

Kde si řešila tu plastiku břicha na pojištovnu? S obvodním? To by se mi taky hodilo a já počítala spíš s tím že na to musím našetřit.

• Citovat
  • Nahlásit
25
19.4.21 01:22

Vždyť jsi zhubla takové množství to je super! A máš velký obdiv. A není důvod být v depresích, co znám spolužáky tak někteří prostě mají rádi více baculky než kost kde se nedá nic chytit takze šance určitě je..
Každopádně ta kůže by měla jít odstranit, jsou zákroky kde se odstraňuje z rukou, prsou, boků, břicha, zadku, stehen a celkově po těle to vše jde odstranit.. problém je že to něco stojí a jestli to proplatí pojišťovna to nevím. Nejsem nějaký fitness poradce ale měříš 158cm a vážíš přibližně 65kg a máš 32 let, to je ale stále nadváha až obezita zkus se dostat na +- 55kg a na téhle váze teprve až po 6 měsících až 2 roky odstranit kůži - důvod je takový aby se váha stabilizovala. Ale nevím jak to vlastně je pokud máš 65kg kde vlastně 20kg je povisla kůže takže teoreticky 45kg?? To netuším zkus si třeba zaplatit nějakýho trenéra, popsat situaci a ten ti určitě poradí třeba Aleš Lamka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
19.4.21 01:55

@Ama666 No nevím, ale pokud váží 65 kg a z toho je 15 kg přebytečné kůže, rozhodně neni obézní ani nemá nadváhu. ;)

Zakladatelko, myslím, že máš celkem nereálné predstavy. Po 30 ani ženská, která byla celý život štíhlá, rozhodně nevypadá jako čerstvá osmnactka, za kterou se otáčí dvacetiletí mladícci. :lol: Ta plastika by ti určitě mohla hodně pomoci, byť úplně dokonale to samozřejmě nebude. Ale chápu, je to dost náročná operace, kterou je potřeba zvážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 05:59

Já zhubla 55 kilo. Kůže zůstala. Ale to co ty píšeš, je nesmysl. Nemáš na bříše 7 kilo kůže, to je totální ptákovina. Z váhy 125 kilo nemáš na těle přebytečnou kůži ve váze 20 kilo ani omylem. To je prostě čirý nesmysl. Zrovna tak, pokud nemáš diastázu, kýlu, nejsi bariatrický pacient, nemáš nárok na abdominoplastiku na pojišťovnu také ani omylem. A za další, jestliže tvrdíš, že máš ze 125kilo 65 kilo a není na tobě vidět skoro žádná změna, je to opět nsmysl. U mě si po 55 kilech všímají všichni lidi, se kterými přijdu do styku. Ten rozdíl je tak markantní, že mě někteří ani nepoznají ( zvlášť s respirátorem na obličeji). Není možné, aby to nebylo vidět. Nevím úplně tedy, jestli tvůj příspěvek je pravdivý, ale pokud ano, potřebuješ zapracovat na svém seběvědomí. V první řadě, kost na sexy dvacítky z tebe už těžko bude, změň motivaci. Za další, ta kůže je peklo, nicméně všechno se dá odstranit, mimo abdominoplastiky dělají už body lift, to znamená, že řez je veden dokola po celém obvodu, stáhnou tím kůži z břícha, zad, současně vytáhnou zadek. Stojí to cca 100.000 a odstraní tím kůži z celého trupu, paže dělají cca 30.000, stehna taktéž asi 35000. Prsa se dají upravit. Vytahanou kůži na lýtkách úplně nevěřím. A pokud je povolený obličej, tak face lift.

Je ti 30 pryč, už nikdy nebudeš vypadat jako dvacítka, to nevypadá ani třicítka, která byla celý živit štíhlá a namakaná svalově. Začni pracovat ne své hlavě a myšlení.

• Citovat
  • Nahlásit
12394
19.4.21 06:11

Podle mě máš problém v hlavě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9764
19.4.21 06:35

Bez k psychiatrov. problem máš v hlavě. Jestli máš na 158cm 65 kilo tak určitě nejsi obezni jak tady někdo píše. Za jsi zhubla tolik kilo musí být vidět. Problem je povisla kůže, které však muzes mít tak max 7 kilo na celým těle. (a nejspíš ti bohužel zůstane) A hlavně tvoje nereálné představy, ze kdyz budeš stihla, budeš se líbit chlapum(a ještě k tomu 20letym).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
19.4.21 07:00
@Anonymní píše:
Já zhubla 55 kilo. Kůže zůstala. Ale to co ty píšeš, je nesmysl. Nemáš na bříše 7 kilo kůže, to je totální ptákovina. Z váhy 125 kilo nemáš na těle přebytečnou kůži ve váze 20 kilo ani omylem. To je prostě čirý nesmysl. Zrovna tak, pokud nemáš diastázu, kýlu, nejsi bariatrický pacient, nemáš nárok na abdominoplastiku na pojišťovnu také ani omylem. A za další, jestliže tvrdíš, že máš ze 125kilo 65 kilo a není na tobě vidět skoro žádná změna, je to opět nsmysl. U mě si po 55 kilech všímají všichni lidi, se kterými přijdu do styku. Ten rozdíl je tak markantní, že mě někteří ani nepoznají ( zvlášť s respirátorem na obličeji). Není možné, aby to nebylo vidět. Nevím úplně tedy, jestli tvůj příspěvek je pravdivý, ale pokud ano, potřebuješ zapracovat na svém seběvědomí. V první řadě, kost na sexy dvacítky z tebe už těžko bude, změň motivaci. Za další, ta kůže je peklo, nicméně všechno se dá odstranit, mimo abdominoplastiky dělají už body lift, to znamená, že řez je veden dokola po celém obvodu, stáhnou tím kůži z břícha, zad, současně vytáhnou zadek. Stojí to cca 100.000 a odstraní tím kůži z celého trupu, paže dělají cca 30.000, stehna taktéž asi 35000. Prsa se dají upravit. Vytahanou kůži na lýtkách úplně nevěřím. A pokud je povolený obličej, tak face lift.Je ti 30 pryč, už nikdy nebudeš vypadat jako dvacítka, to nevypadá ani třicítka, která byla celý živit štíhlá a namakaná svalově. Začni pracovat ne své hlavě a myšlení.

Přesně tak! Zas tak strašnou nadváhu jsi neměla!(myslím zakladatelka) A 20kg kůže na těle-ještě když jsi tak malá je nesmysl. Nedíváš se někdy na pořad na TLC o těch tlouštících? Tam jsou teprve morbidně obézní a taky to jde všecko ořezat. Pokud si našetříš dost peněz, ty operace by Ti mohly strašně pomoct zvednout sebevědomí. Za rok bys mohla úplně nový vypnutý člověk, ale těch 200 až 250tis. to spolkne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2311
19.4.21 07:28

Problém mas ve své hlavě. Ušla si kus cesty, zhubla si ohromné množství kil, buď na sebe hrdá a pracuj na sobě. Držím ti palce.
A mimochodem, mám 33let, 60 kilo na 165cm, sportuji a mladíci se za mnou už opravdu nějakou dobu neotáčí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
19.4.21 07:39

Zakladatelko, jsi skvela. Takovej vykon zvladnout, fakt pecka :hug: :palec:

Ja ti poradim s klukama…jasne, je hezke byt hezka jako ze zurnalu, ale to samo o sobe vlastne neznamena nic. Ono se to omila porad dokola, ale na nic lepsiho se jeste neprislo. Dulezite je sebevedomi, vnitrni nastaveni, vyzarovani. Az ti bude jedno, co si o tobe chlapi myslej, ale budes je mit uprimne rada, nebudes se jich bat, budes se k nim chtit dostat bliz a poznat je, tak ten zajem prijde. Velky…

S dvacetiletyma neporadim, pro me to jsou (a vzdycky byli) decka :nevim:

Drzim palce. Myslim, ze je na case zmenit psycholozku, tahle svou praci iz zvladla. Nechces zkusit muzskyho psychologa? On ti nastavi trochu to zrcadlo a zvyknes si na muzskou energii, ktera…je proste jina ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2720
19.4.21 07:47

Zakl. Já to bohužel vidím už na poruchu příjmu potravy…nevím v jaké formě, ale dost to tomu odpovídá…při 65 kg už rozhodně nejde o obezitu a naopak i přebytečná kůže by tě neměla zastavit v tvém sebevědomí…osobně bych vyhledala psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8294
19.4.21 07:50

Na me to pusobi tak, ze ses vlastne pasovala do role cekatelky na stesti. Budu stastna az…
Dokazala jsi neskutecnym zpusobem zabrat a docilila svou vuli neskutecneho vysledku, bohuzel s ne uplne dobrou motivaci. Ted je treba si to (s odbornikem) prenastavit v hlave, protoze se obavam, ze bylo-li motivaci predevsim uspech u sexy mladiku, muze te ta marnost tveho snazeni uvrhnout opet tam, kde jsi byla. Nejen do obezity, zdravotnich problemu, ale i deprese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
19.4.21 08:10

Je fajn, že jsi to shodila, ale strašně ti ublížila ta tvá nesmyslná motivace. Ne každá dvacítka, i když má normální váhu je kost… Ty možná usiluješ o něco, co nikdy nebudeš mít. Těm mladíkům musíš nabídnout naopak něco, co ty dvacítky nemají…a postava to není, protože vždycky se najdou atraktivnější než ty, tohle prostě nemůžeš vyhrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
19.4.21 08:21
@Anonymní píše:
Celý můj problém je v tom, že jsem měla obrovské očekávání v nějaký zázrak a to se nestalo. Celý život jsem byla tlustá, na základce mě šikanovali, na střední mě žádný kluk nechtěl. O to víc jsem se uzavírala do sebe a jedla. Prostě začarovaný kruh. Ve 30 letech jsem na 158 cm měla nějakých 125 kg a nosila velikost 56. Celý život jsem hubla, ale vždy se to vrátilo. Tehdy na žádost obvodní jsem řekla, že se pokusím zhubnout a pokud to nevyjde už na to se*u, začala jsem lépe jíst, hýbat se a hlavně chodit k psychologovi a kila šla dolu. Samozřejmě se to neobešlo i bez nějakých temnějších dnu, ale vše bylo nějak tak OK. Tedka jsem na nějakých cca 65 kg tedy dole cca 60 kg, ale štastná se necítím být. Nebo respektive poslední rok nějak ztrácím víru a motivaci.
Můj totiž hlavní motor bylo se konečně cítit sexy a moci si vybírat chlapi. Konečně někdy zařít ten pocit, že jsem žádáná a konečně mít přitažlivého partnera. Od nějakých 25 let jsem zjistila, že se mě líbí mladší muži. Tedka mě bude 33 let a klidně bych si dokázala představit vztah s 20 letým. Možná je to tím, že se podvědomě snažím vrátit do doby střední…kdo ví.
Prostě jsem si myslela, že když zhubnu 50 kg, že budu prostě sexy kost, omládnu a nabalím si prostě nějakého mladíka a budu štastná.První sprcha přišla právě před rokem to jsem měla dole cca okolo 40 kg, kdy jsem potkala kolegyni co šla na mateřskou a neviděla jsem jí 2 roky (tedy dobu co hubnu) a říkala si, že si všimla, že mám pěkný obličej, ale že kdybych neřekla, že si kil dole zas tak nevšimla. Začala jsem srovnávat fotky a došla k tomu, že fakt nějaký rozdíl není a to hlavně kvůli povislé kuži nejen na těle ale i obličeji. Byla jsem jednu dobu v depresi, ale pak jsem se nějak upnula na to, že se dá udělat odstranění kuže na břiše na pojišťovnu a že si našetřím na zmenšení a odstranění kuže na prsou a bylo to zase nějaký čas dobrý.
Jenže tedka, když už jsem v cílové rovině začínám přicházet na to, že je prostě nereálné se změnit na tolik, abych opravdu ze sebe udělala jinou ženu tu kočku. Ano vypadám o dost lépe, jsem zdravá atd, ale prostě díky té kuži ( a třeba ze zad, zadku, lýtek, stehen atd odstranit ani nejde) prostě vypadám silnější o nějakých 20 kg. Byla jsem už na 1. konzultaci ohledně toho břicha a bylo mě řečeno, že tam mám navíc asi 4- 7 kg kúže, tak si představte, že třeba na celém tělě mě kila navíc dělá kuže a že to klidně muže být i 15 až 20 kg navíc. Je to vidět i v oblečení, že stále prostě mám o velikost či dvě větší věci, protože kůže. Prostě bych se na chvíli se chtěla proměnit do těla nějaké modelky a zažít ten pocit, kdy vás chlapi chtějí a všechny ženský na vás koukají, protože vám zavidí postavu. A dochází mě už na tvrdo, že to reálné není a že ani nikdy nebylo, že prostě není reálné 20 prožraných a prochlastnaých let smazat za 3,5 nebo 10 let nebo minimálně ne bez toho anižbych absolvovala dalších x plastických operací a neustále řešila co na sebe a udržovala se. Nutno říct i to, že ty kila dole už musím hodně hlídat a doslova počítat kalorie, že už to není tak snadné jako na začátku, kdy stačilo jen nejíst smažené, sladké pití atd…
Psycholožka neví co se mnou a já sama se sebou taky. Možná tady hledám někoho, kdo třeba procházel něčím jako já a měl uspěch a nebo si promluvit s někým, kdo to má jako já… :think:

Padesát kilo vidět být musí. Nejspíš jsi teda i přes velikost 56! nebyla podivně rozteklá a protože jsi byla jinak milá a v pohodě, lidi to tělo tolik nevnímaly. Třeba H. Pawlowská není zrovna drobek a člověk se vždycky soustředí jen na to, co říká. V obličeji je hezká a obvykle sedí. Takže zbytek postavy je méně vidět.

Určitě se nevracej ke starým pořádkům. Váha pod 100 kilo je rozhodně lepší pro tvé zdraví. Po 40 se ti bude hubnout daleko hůř, spíš se snaž váhu si udržet. Ne proto, aby ses líbila druhým. Ale aby bylo dobře tobě.

Jestli se ti líbí výrazně mladší, najdi si třeba jen kluka, co mladší vypadá. Protože, co si budem povídat, dvacetiletý chcápek fakt není partner do debaty s někým po 30. Já teda kluky kolem dvaceti považuju za děti, protože mi je skoro 43.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
19.4.21 08:22

Máš problém v hlavě. Upnula ses na úplný nesmysl. :nevim: Podle mě nebudeš spokojená ani kdybys dala dolů další kila, protože ten tvůj sen, že budeš motat hlavu zajícům, se prostě nesplní. Není moc reálné vypadat ve třiceti na dvacet.Jsi dobrá, že si dala dolů takovou váhu. Máš na co být hrdá a ne furt řešit, co je na tobě špatně. :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat