Zhubla jsem ze stresu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 18:48
Zhubla jsem ze stresu

Ahojte, chci si jen postezovat a třeba získat nějakou radu z vašich zkušenosti. Je to týden co se semnou rozešel přítel, se kterým čekám dítě. Jsem psychicky na dne jak z rozchodu tak i z těhotenství. Za poslední týden jsem zhubla 6 kg, jsem drobná, vážila jsem 50kg predtim. Ale neměla jsem žádné problémy jako napr. anorexie.. s jídlem nemam problém, teda pokud nejsem ve stresu. V tu chvili nedokážu sníst nic, protože se mi z jídla dělá blbě. Mám pocit že se můj život sesypava jako domeček z karet. Mamka me naštěstí psychicky podporuje, ale je proti interrupci, ja váhám, je mi 21 let a nevím zda bych vubec dítě zvladla.

Reklama

Reakce:

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 07.01.18 18:54

A v kterém týdnu jsi? Přeješ si miminko? To hubnutí není zdravý, i když já ze stresu taky rapidně hubnu, takže ten pocit znám. S takovou podváhou se však může stát, že stejně o miminko přijdeš :-(.
Proč se vlastně s tebou přítel rozešel?

nostress
Extra třída :D 12707 příspěvků 07.01.18 18:58
@Anonymní píše:
Ahojte, chci si jen postezovat a třeba získat nějakou radu z vašich zkušenosti. Je to týden co se semnou rozešel přítel, se kterým čekám dítě. Jsem psychicky na dne jak z rozchodu tak i z těhotenství. Za poslední týden jsem zhubla 6 kg, jsem drobná, vážila jsem 50kg predtim. Ale neměla jsem žádné problémy jako napr. anorexie.. s jídlem nemam problém, teda pokud nejsem ve stresu. V tu chvili nedokážu sníst nic, protože se mi z jídla dělá blbě. Mám pocit že se můj život sesypava jako domeček z karet. Mamka me naštěstí psychicky podporuje, ale je proti interrupci, ja váhám, je mi 21 let a nevím zda bych vubec dítě zvladla.

Je mi to moc líto, že prožíváš tak smutné věci, a k tomu těhotná. Ale na druhou stranu, máš maminku, která tě podrží, a nenechá na holičkách. Dítě bych si nechala, ono za nic nemůže. Týden je krátká doba, časem se to zlepší. Pokud to nebudeš zvládat, obrať se na nějakého solidního psychologa. Držím palce. :hug:

truelly
Závislačka 2612 příspěvků 07.01.18 19:06

Pokud chceš tohoto expritele navždy vymazat ze svého života, šla bych na potrat. Dítě teď nechce, ale do budoucna by mohl dělat problémy, buď s neplacením alimentů nebo naopak se střídavou péčí.
Pokud ještě studuješ, nemáš práci, zázemí, Pomoc své rodiny…tak běž a na celou tuto smutnou záležitost zapomeň :(

alun-ka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 07.01.18 19:48

Tak pokud tě maminka podporuje, je proti potratu, tak by ti zřejmě pomohla? Tak si to ještě rozmysli, prober to s ní. To, že jsi na začátku těhotenství vynervovaná a shodila jsi několik kil, taková tragédie není, až si všechno nějak vyřešíš, zase se to srovná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 10:27

3 roky zpátky jsem byla ve stejné situaci. Otěhotněla jsem ve 20 letech, přítel mě opustil hned na začátku, bojovala jsem s váhou. Vždy jsem měla problém si váhu udržet alespoň na 50 kilech. Rodina mě ale podržela. Ex jsem vymazala že svého života, ani jsem ho neuvedla do rl. Během těhotenství jsem si našla přítele, který mě přijal i s dítětem. Jakmile jsem se odpoutala od ex, začala zase žít, urovnala vztah s maminkou (dříve jsme spolu hodně válčili) začala jsem se na malého těšit, začala jsem přibírat. :kytka: A to mi na začátku těhotenství hrozila antidepresiva, nemohla jsem do sebe dostat žádné jídlo,… Porodila jsem a v pár měsících malého jsem se sestěhovala s přítelem. :palec: Pak přišlo zasnoubení. Otěhotněla jsem po druhé. A po 2,5 letech svatba. Syn má příjmení po manželovi a už i v rodném liště nemá prázdno ;) Manžel bere syna za vlastního. Já prožívám své nejšťastnější období v životě a na minulost jsem už dávno zapomněla :dance: Pokud by sis chtěla psát, napiš a já se ozvu :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama