Zhubla jste některá při kojení?

Anonymní
10.8.20 17:51

Zhubla jste některá při kojení?

Dobrý den, přišla jsem si pro radu, mám ročního chlapečka, při svých 158cm vážím 40 kg. Vždycky jsem byla drobounká, máme to v rodině ale i tak jsem před porodem i těhotenství vážila více. Mám rychlý metabolismus ikdyž se stravuju dobře, příjem kalorií mám vypočítaný podle tabulek a příjem mám vyšší než výdej. Jím opravdu dost a přesto se moje váha zastavila. Zhubla jste některá při kojení? A nabrala jste to zpátky? Už se sama sobě opravdu nelíbím, malého se snažím postupně odstavit ale je to malý závislák. Takže začínám tak že přes den mu dávám normální stravu a kojím jen večer, taky se chci zeptat na homeopatika na přibírání, máte někdo zkušenosti? Děkuji :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3549
10.8.20 17:54

Není to homeopatikum, ale co zkusit Pangamin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 17:58

Po odstaveni jsem nabrala vse zpet + asi 2 kg navic.

• Citovat
  • Nahlásit
18147
10.8.20 18:01

Ja hubla dokud jsem kojila. V 10 mesicich sem maleho odstavila a pak sem naky 2 kila zas nabrala zpatky. Od te doby s vahou nemuzu hnout smerem dolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
10.8.20 18:09

Se změnou stravy jsem měla při kojení o 20 Kg méně :nevim: Jde to. Stačí nejíst fujtajble. Je to furt o tom samým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 18:11

@Walburga nabrala jste zpátky?

• Citovat
  • Nahlásit
1226
10.8.20 18:17
@Anonymní píše:
@Walburga nabrala jste zpátky?

Ne, ale jím pod bazál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60080
10.8.20 18:24

Sundala jsem 25 kg.. A pak je plizive nabrala, ale to je na jinou story.. Váhu jsem držela 4 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
10.8.20 18:28

Název tématu je zavádějící, ptáš se na zhubnutí, ale jestli nejsem tukan a správně chápu, chceš pribrat…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 18:29

@martina.se 4 roky po tom co jste přestala kojit? nebo v období kojení

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 18:29

Když jsem kojila první dítě měla jsem v jeho roce 49 kg na 163 cm. Po odstavu jsem v pohodě nabrala, ale já s tím nemám problém. Teď u třetího jsem po roce kojení skoro o deset kilo těžší :roll: ale taky jsem o hodně starší, no…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 18:31

@Oli.Lyon ptám se jestli nejsem sama která zhubla v období kojení, a ano ráda bych přibrala

• Citovat
  • Nahlásit
75
10.8.20 18:34

Jo zhubla, řádově desítky kilo. ale mně se naopak u kojení hubnulo hůř než bez kojení. na přibrání bych spíš než homeopatika zkusila B vitaminy a přidat na jídle, případně si kup v lékárně Nutridrinky - energetická bomba, jsou určené pro lidi hubnoucí při nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
10.8.20 18:37
@Anonymní píše:
@Oli.Lyon ptám se jestli nejsem sama která zhubla v období kojení, a ano ráda bych přibrala

Ok, celkem běžně se hubne při kojení, pokud žena vyloženě ‚nežere‘. Taky hubnu, ale ja si hlídám kalorie, takže nezeru, a hubnu. Kdybych jedla vic než vydam, nezhubnu. Logisch. Pokud máš kalorie spočítané, jíš víc než vydas a stejně hubnes, je někde něco špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
10.8.20 18:42

Tak přibrat je těžší než hubnout, co si budeme povídat… Spolužačka hodně po porodu zhubla, zato dítě v 5 měsících 12 kg - a to ho všude nosila v šátku nebo v rukou, takže třeba paže a ramena měla fakt luxusně vypracované (hezčí jsem dosud neviděla). :mrgreen: Na původní váhu se zatím nedostala, a to už to bude 8 let, ale zdravá je i tabulkovou s podváhou… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama