Zhubla některá 40 a více kilo či se úplně proměnila?

Anonymní
27.10.20 00:05

Zhubla některá 40 a více kilo či se uplně proměnila ?

Ahoj,

radši anonym:)

Je tu nějaká slečna nebo paní, která dala doluvíce jak 40kg? A začínala tedy hubnout z obezity a podařilo se jí úplně proměnit za nějakou rozumnou dobu třeba max do 3 let?

Taková ta proměna, že Vás pomalu nepoznají atd?

Já měřím 163 cm, bude mě 30 a mám dole cca 24-25 kg, hodně stagnuju poslední měsíc. Už na sobě vidím dost povolenou kůži, ale ráda bych dala dolů ještě cca 10-15 kg, abych měla dole rovnejch 40.

Říkala jsem si, že mě čeká už cílová rovinka, že dám dolu těch 10 a pak případně těch posledních 5 už bude otázka „proměny“ z normální na štíhlou.

Jenže se mě několikrát stalo, že jsem potkala lidi co jsem neviděla třeba 3 roky a jejich reakce rozhodně nebyla " XYZ páni seš to fakt ty" atd.

Když sem řekla, že jsem dala dolu 25 kg což je čtvrt metráku, tak se divili, že prý sem byla trochu štíhlejší atd ale že nečekali tolik. Vím, že zhubnout tolik když jsem vážila přes 100kg není takový jako kdybych tolik zhubla a počáteční váha byla třeba 80 kg tak je mě to jasný. Ale přece jenom jsem si to představovala, že mě lidi vnímají už třeba jen jako oplácanou a né stále obezní. Vím, že trošku ta povolená kuže přidá opticky kila nahoru, ale té se jenom tak nezbavím… :think:

Vyloženě svoje před a po fotky nemám, ale dívala jsem se na nějaké starší a je pravda, že to tolik zase vidět není. Tak si říkám, zda těch dalších 10 kg vůbec bude mít ten efekt.

Jasně dělám to i pro svoje zdraví a pocit atd, ale stejně sem myslela, že mě to „promění“ víc…

Je tu některá, která zhubla 40kg a více a uplně se díky tomu proměnila?

Nějaká proměna ve stylu jestli sledujete na you tube třeba Ally Mc Wowie a třeba Kim´s Commitment?
Pokud tu někdo takový je podělí se o příběh a třeba i foto? Stačí bez hlavy a anonymně jen třeba foto postavy atd…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1927
27.10.20 03:18

Zhubla jsem asi 45kg.. Ale má počáteční váha byla asi 145kg na 176 cm.. A jo lidi mě nepoznávali… Každý mi říkal jak jsem se změnila a jak zhubla. Kůže mi též visí ale to mě netrápí… Já zase naopak na sobě změnu nepocitila a připadala jsem si pořád stejná asi proto, že se člověk vidí stále v zrcadle.. Každopádně když jsem měla dole 30kg moc lidí si nevšímalo ta hranice u mě byla asi 40kg kdy mi lidi začali říkat že jsem poloviční fo te doby nic.. Ale i kdyby mi to nikdo neříkal neřeším to dělala jsem to. 0ro sebe :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 06:58

K dnešnímu dni 45 kilo. Aktuálně mám ze 110 65 kilo. Ano, změna je to tak veliká, že mě někteří lidé, kteří mě dlouho neviděli, nepoznali. U mě to šlo dolů za půl roku. Navzdory intenzivnímu dennímu cvičení ale zůstala povolená kůže. V oblečení to není vidět, ale štve mě to. Daň za mou blbost, že jsem to nechala dojít až do nejvyšší obezity. Až přejde covid, budu to řešit plastikou. Teď jsem na normální váze, výška je 170cm, nosím velikost 40, něco i 38. Z velikosti 52/54.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 06:59

Mám obézního kamaráda, u kterého bych si zhubnutých 30 kg určitě nevšimla. Jednak ho nevidím často a jednak u něj by to nic neznamenalo. Změnu bych viděla asi až, kdyby shodil 50 +.
Jinak určitě pokračuj, je dobře, že ses do toho dala.

• Citovat
  • Nahlásit
277
27.10.20 07:13
@Anonymní píše:
K dnešnímu dni 45 kilo. Aktuálně mám ze 110 65 kilo. Ano, změna je to tak veliká, že mě někteří lidé, kteří mě dlouho neviděli, nepoznali. U mě to šlo dolů za půl roku. Navzdory intenzivnímu dennímu cvičení ale zůstala povolená kůže. V oblečení to není vidět, ale štve mě to. Daň za mou blbost, že jsem to nechala dojít až do nejvyšší obezity. Až přejde covid, budu to řešit plastikou. Teď jsem na normální váze, výška je 170cm, nosím velikost 40, něco i 38. Z velikosti 52/54.

Vždycky mě zajímá, jak tohle.jde dokázat? Já jsem.ored dětmi nosila velikost 38/40 a ted-po 5 letech mám 46. Připadám si stejna, ale pak si chci.vzit oblečení do práce a zdesim se, jak mi to je malé a neoblecu to. I pro.me zdraví to není dobře.
Napište, jak jste tohle dokazala-děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 08:39

Gratuluju vám, děvčata. Já stojím zatím oproti vám na začátku, zatím se daří střídavě, váha kolísá nahoru a dolů… třeba 3 kg zhubnu, 1 přiberu, pak zase - nevím. Jakým způsobem jste hubly? STOB? Kalorické tabulky? Jinak? Díky za zkušenosti! Fakt jste skvělé!!! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2427
27.10.20 09:34

Já sama ne, ale mám dvě známé, co hodně zhubly. Jedna asi 25 kg, zůstala jí visící kůže na břiše a podstoupila abdominoplastiku. zhubla hlavně dietou. Ta druhá víc než 40 kg, bohužel jí taky zůstala visící kůže a navíc silné nohy, které většinou nejdou zhubnout, protože to není jen tuk, ale hodně zesílené svaly, které do té doby musely nést velikou váhu. Ta zhubla dietou a opravdu hodně pohybem, naštěstí měla dost dobrou fyzičku, tak chodila několikrát týdně cvičit, ale pak se na to vykašlala a časem zase vše nabrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2427
27.10.20 09:36
@Anonymní píše:
Ahoj,

radši anonym:)

Je tu nějaká slečna nebo paní, která dala doluvíce jak 40kg? A začínala tedy hubnout z obezity a podařilo se jí úplně proměnit za nějakou rozumnou dobu třeba max do 3 let?

Taková ta proměna, že Vás pomalu nepoznají atd?

Já měřím 163 cm, bude mě 30 a mám dole cca 24-25 kg, hodně stagnuju poslední měsíc. Už na sobě vidím dost povolenou kůži, ale ráda bych dala dolů ještě cca 10-15 kg, abych měla dole rovnejch 40.

Říkala jsem si, že mě čeká už cílová rovinka, že dám dolu těch 10 a pak případně těch posledních 5 už bude otázka „proměny“ z normální na štíhlou.

Jenže se mě několikrát stalo, že jsem potkala lidi co jsem neviděla třeba 3 roky a jejich reakce rozhodně nebyla " XYZ páni seš to fakt ty" atd.

Když sem řekla, že jsem dala dolu 25 kg což je čtvrt metráku, tak se divili, že prý sem byla trochu štíhlejší atd ale že nečekali tolik. Vím, že zhubnout tolik když jsem vážila přes 100kg není takový jako kdybych tolik zhubla a počáteční váha byla třeba 80 kg tak je mě to jasný. Ale přece jenom jsem si to představovala, že mě lidi vnímají už třeba jen jako oplácanou a né stále obezní. Vím, že trošku ta povolená kuže přidá opticky kila nahoru, ale té se jenom tak nezbavím… :think:

Vyloženě svoje před a po fotky nemám, ale dívala jsem se na nějaké starší a je pravda, že to tolik zase vidět není. Tak si říkám, zda těch dalších 10 kg vůbec bude mít ten efekt.

Jasně dělám to i pro svoje zdraví a pocit atd, ale stejně sem myslela, že mě to „promění“ víc…

Je tu některá, která zhubla 40kg a více a uplně se díky tomu proměnila?

Nějaká proměna ve stylu jestli sledujete na you tube třeba Ally Mc Wowie a třeba Kim´s Commitment?
Pokud tu někdo takový je podělí se o příběh a třeba i foto? Stačí bez hlavy a anonymně jen třeba foto postavy atd…

A kolik teď vážíš a jaký máš typ postavy? Být tebou, tak už nehubnu dietou, ale cvičením, aby sis vytvarovala postavu. Zhubnout moc, může být kontraproduktivní, protože pak ta visící kůže není hezká, to je mnohem hezčí mít pár kio navrch, ale hezky tvarovanou postavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19903
27.10.20 09:37

Teta zhubla 40 kg, držela nejdříve přerušovaný půst, potom přešla na dělenou stravu, do toho dennodenně dlouhé procházky, nyní prý cvičí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
27.10.20 09:42

Já myslím, že ta „změna“ přijde vždy tak nějak po překročení určite hranice. Kamarádka hubla přibližně rok a půl, sportovala, jedla zdravě, byla Teda asi na 90, ale dala dolů 25 kg, nějak vcelku soumerne během té doby, ale já tak rok a čtvrt na ni prostě žádný extra změny neviděla, přišla mi pořád stejná, říkala jsem si, tak jak je to možný, když ji fakt dobře a cvičí. A pak najednou jsem ji viděla a byla poloviční, strašně ji to sekne a je to uplne jiný člověk. Ale přitom už musela mít kilo dole hodně a tu optickou změnu způsobilo jen pár dalších. No, jen tak dál, ono to přijde. Z těch velkých vah to je opravdu těžko vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 10:05
@M-77 píše:
Vždycky mě zajímá, jak tohle.jde dokázat? Já jsem.ored dětmi nosila velikost 38/40 a ted-po 5 letech mám 46. Připadám si stejna, ale pak si chci.vzit oblečení do práce a zdesim se, jak mi to je malé a neoblecu to. I pro.me zdraví to není dobře.
Napište, jak jste tohle dokazala-děkuji.

je potřeba, aby to přeplo v hlavě. Většinou je k tomu potřeba pořádný impulz, pak to jde. Je to jenom v hlavě, opravdu. A způsob je změna stravování. Já byla 4 měsíce v ketóze, teď jsem na lowcarb. Přes půl roku jsem neměla v puse nic sladkého, nemluvím o cukru, ale o sacharidech. Jediný příjem sarachidů je ze zelené zeleniny a mléčných výrobků. Teď co jsem už jen na lowcarb a držím sacahridy do 50g denně, tak už si občas dám rajčata, ty miluju. První 4 měsíce ani ty ne. Nejím žádné výrobky z jakékoliv mouky, nejím ovoce. Strava se skládá ze zeleniny, ta je majoritní, maso a ryby a vejce. A mléčné výrobky. Jediná neřest jsou borůvky, ty si dám, tak obden asi 50gramů. A ořechy. A současně to kombinuju s přerušovaným půstem, nejím 16 hodin a jím 8hodin. Něco o tom přečtěte. A k tomu pohyb, denně cca 2 hodiny. Zpočátku šla jen chůze, tak jsem prostě denně chodila 2 hodiny, nejdřív jen 10 km, pak už jsem za dvě hodiny dala třeba 13-14km. Kolo, zvládnou všichni, i ti tlustí. Teď jezdím 50-60km v pohodě a je to zábava. Pak jsem přidala posilovnu. Mně vyhovuje Contours, jen ženy, nikdo se tam na mě nedíval jako hele co ta tlustá tady dělá, kdykoliv mi byly trenérky nápomocny s radou, podporují, pomáhají. Je to návykové. Kolem 80kil jsem přidala běh, zpočátku minutu chůze, minuta běh. Pak jsem přidávala, co jsem zvládla.

• Citovat
  • Nahlásit
6056
27.10.20 10:44
@Anonymní píše:
je potřeba, aby to přeplo v hlavě. Většinou je k tomu potřeba pořádný impulz, pak to jde. Je to jenom v hlavě, opravdu. A způsob je změna stravování. Já byla 4 měsíce v ketóze, teď jsem na lowcarb. Přes půl roku jsem neměla v puse nic sladkého, nemluvím o cukru, ale o sacharidech. Jediný příjem sarachidů je ze zelené zeleniny a mléčných výrobků. Teď co jsem už jen na lowcarb a držím sacahridy do 50g denně, tak už si občas dám rajčata, ty miluju. První 4 měsíce ani ty ne. Nejím žádné výrobky z jakékoliv mouky, nejím ovoce. Strava se skládá ze zeleniny, ta je majoritní, maso a ryby a vejce. A mléčné výrobky. Jediná neřest jsou borůvky, ty si dám, tak obden asi 50gramů. A ořechy. A současně to kombinuju s přerušovaným půstem, nejím 16 hodin a jím 8hodin. Něco o tom přečtěte. A k tomu pohyb, denně cca 2 hodiny. Zpočátku šla jen chůze, tak jsem prostě denně chodila 2 hodiny, nejdřív jen 10 km, pak už jsem za dvě hodiny dala třeba 13-14km. Kolo, zvládnou všichni, i ti tlustí. Teď jezdím 50-60km v pohodě a je to zábava. Pak jsem přidala posilovnu. Mně vyhovuje Contours, jen ženy, nikdo se tam na mě nedíval jako hele co ta tlustá tady dělá, kdykoliv mi byly trenérky nápomocny s radou, podporují, pomáhají. Je to návykové. Kolem 80kil jsem přidala běh, zpočátku minutu chůze, minuta běh. Pak jsem přidávala, co jsem zvládla.

To, jak jíš, je škodlivé. Nejzdravější hubnutí je pestrou stravou. Mozek ke své činnosti sacharidy potřebuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3976
27.10.20 10:59
@Anonymní píše:

Chudák tělo, to dostává solidní kartáč. Vykašli se na diety a začni se normálně stravovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
27.10.20 11:27

Hele a není to jedno?
Já mám posledních asi 15 let (což je půlka mého života) cca 62-67 kilo na 170 cm, žádné velké váhové výkyvy nemám, váha se liší podle toho, jak intenzivně cvičím a hlídám jídlo a podle poměru svalů a tuků. Od těch cca 14 let se mi nestalo, že bych se musela zbavit nějakého oblečení, že by mi nebylo, jsem prostě pořád víceméně stejná. A stejně se mi stane, že mi třeba na jaře po rozchodu lidi říkali, jak jsem HROZNĚ ZHUBLA :D Přitom reálně to byly možná tak nevím, dvě kila? A naopak jsou lidi, co si vůbec ničeho nevšimnou, i kdyby se člověk smrsknul na polovic.
Tím chci říct, že by možná stálo za to popřemýšlet o tom a říct si, proč to vlastně děláš? Jestli by nebylo lepší trochu potlačit ego a přestat přemýšlet, co na to řeknou náhodní známí z okolí, které potkáš jednou za půl roku… a dělat to prostě pro zdraví, pro svůj dobrý pocit, že se hýbeš, nezatěžuješ zbytečně svou váhu kily navíc, zajistíš si kvalitnější pleť, vlasy, nehty, lepší psychickou pohodu, zdraví a kvalitu života obecně.
Mnohem víc než komentáře jiných osob mi vždycky k sebedisciplíně pomohlo hodit si na záda třeba pětikilový pytel a jít s tím kousek do kopce. A to se pak dobře jde, když to člověk ze sebe sundá! Na to se vždycky snažím pomyslet, když jsem líná a jen bych mlsala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
27.10.20 12:07

Teda abych si nemohla dát rajče nebo borůvky to je teda síla. Takovou drastickou dietou člověk docílí maximálně toho, že to za chvíli nebere vše zpět. Podle mě základ je stravovat se pestře a zdravě, tzn. Hodně zeleniny, čistá voda, maso, ubrat přílohy, vyřadit sledke a smažené. A hlavně u toho sportovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama