Zhubli jste po Forfemina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 00:29
Zhubli jste po Forfemina?

Ahoj chystám se na odvodnění pomocí Forfemina a zajímá mě jaké byli změny. Ubylo vám třeba kilo dolů?

Reakce:

Luboš P
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 07.10.18 03:26

Já jsem užíval na odvodnění Indap a hmotnost se mi snížila, ona voda něco váží.

-Evka-
Závislačka 3727 příspěvků 07.10.18 07:19

Pokud jsi zavodněná, tak to asi pomůže.
Tento přípravek nemůžu kvůli složení, tak nevím. Pokud ale zadržuji vodu (dělá mi to po konkrétním léku), tak si vařím čaj, kde je i jedna bylina, která pomáhá odvodňovat.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 08.10.18 09:50

Pokud skutečně nějakou vodu navíc zadržuješ, může pomoci. Možná poznáš v oblasti břicha a stehen. Na tomto přípravku není určitě nic závadného ani cena není ruinující, takže při redukční dietě a dostatečném pohybu si klidně zobni, na podporu dietního režimu určitě dobré. A pokud bys potřebovala poradit s jídelníčkem, napiš do této odborné poradny .

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >