Reklama

Zhubli jste po Forfemina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 00:29
Zhubli jste po Forfemina?

Ahoj chystám se na odvodnění pomocí Forfemina a zajímá mě jaké byli změny. Ubylo vám třeba kilo dolů?

Reklama

Reakce:

Luboš P
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 07.10.18 03:26

Já jsem užíval na odvodnění Indap a hmotnost se mi snížila, ona voda něco váží.

-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 07.10.18 07:19

Pokud jsi zavodněná, tak to asi pomůže.
Tento přípravek nemůžu kvůli složení, tak nevím. Pokud ale zadržuji vodu (dělá mi to po konkrétním léku), tak si vařím čaj, kde je i jedna bylina, která pomáhá odvodňovat.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 08.10.18 09:50

Pokud skutečně nějakou vodu navíc zadržuješ, může pomoci. Možná poznáš v oblasti břicha a stehen. Na tomto přípravku není určitě nic závadného ani cena není ruinující, takže při redukční dietě a dostatečném pohybu si klidně zobni, na podporu dietního režimu určitě dobré. A pokud bys potřebovala poradit s jídelníčkem, napiš do této odborné poradny .

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >