Zhubly jste jen jídlem?

Anonymní
25.1.20 17:03

Zhubly jste jen jídlem?

Holky mám dotaz.. je zde někdo kdo zhubl pouze změnou jídelníčku cca 10-15kg?.. jsem dlouhodobě na nemocenské po operaci kyčlí takže u mě zatím přichází v úvahu hubnutí jen jídlem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17324
25.1.20 17:10

Da se. Nejez zadne karbohydraty: mouka, ryze, testoviny, pecivo, nudle, brambory, cukry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3297
25.1.20 17:10

Zalezi na puvodni vaze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4098
25.1.20 17:16

Ja 10 kilo, na cviveni se dostanu malo. Ted budu cvicit doma, az nebudu furt nemocna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
25.1.20 17:18

Jenom změnou stravování je to pro většinu lidí asi tak stokrát jednodušší než jenom přidáním pohybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4055
25.1.20 17:19

Rozhodně dá - můj tatínek byl po úrazu přeložen na LDN, kde mimo jiné velmi dbali na správnou stravu - dietní - měl nehoráznou obezitu. Pro jeho rozchození a celkové rozpohybování bylo snížení váhy dost důležité. Díky správně nastavené dietě zhubnul za 3 měsíce 25 kg 8o. Ale je teda nutno dodat, že hubnul ze 145 kilo.
Dieta byla poskládaná tak, že jedl 6× denně menší porce. Hodně dbali na dostatek vlákniny a pestrost.
Pohybem určitě nezhubnul - vrcholem jeho pohyblivosti bylo, že na konci těch 3 měsíců vyšel a sešel jedno patro schodů a ušel po chodbách a malém náměstíčku dohromady za den asi 600m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
25.1.20 17:28

Ano. Já jsem zhubla z 55 na 45 bez pohybu. Z osobních důvodu kdy jsem byla docela ve stresu jsem za týden skoro nic nesnědla. A když už jsem na jídlo měla pomyšlení a vše bylo v pohodě, tak se toho do mě po tom týdnu bez jídla tolik nevlezlo. Držela jsem se toho. Zbytečně se nepřejídala a váha šla dolů. Do dnes nesním tak velké porce jídla jako před rokem. V ničem se neomezuju. Když mám chuť na hranolky dám si hranolky. Ale za ten rok jsem úplně ztratila chuť na sladké a tučné jídla, dělá se mi z toho občas zle. Ale když mám chuť na cokoliv tak si to dám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
25.1.20 17:30

Záleží na tom, jaký je tvůj původní jídelníček. Pokud víš, že jsi se „vyžrala“, tak opravdu změnou zhubneš. Jestli nepotřebuješ zhubnout rychle, třeba kvůli operaci, tak začni jíst pestře, omez přílohy a bílou mouku, vynech sladkosti a alkohol a ono to půjde dolů samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
25.1.20 17:31
@MrsNorris píše:
Jenom změnou stravování je to pro většinu lidí asi tak stokrát jednodušší než jenom přidáním pohybu.

Pro mě je jednodušší si jít zaběhat, než si odepřít svíčkovou :mrgreen:. Ale jak pozoruju kamarádky, co chtějí hubnout, tak opravdu radši nebudou jíst než by pohnuly zadkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
25.1.20 17:36

Dá. Směle do toho.

Z hlediska dlouhodobého, aby sis změnu váhy udržela, je pohyb výhodou (statisticky vzato) a pomáhá předcházet úbytku svalové hmoty při hubnutí. Az budeš moci, pohyb přidej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.20 17:37

@Janli no právě že můj dosavadní jídelníček byl poněkud strašný.. snídaně rohlíky s pomazánkou, obědy nebo spíše obědovečeře nějaká omáčka, večer jsem si ještě dala něco na chuť k televizi a tak no :D

• Citovat
  • Nahlásit
14193
25.1.20 17:43
@Anonymní píše:
@Janli no právě že můj dosavadní jídelníček byl poněkud strašný.. snídaně rohlíky s pomazánkou, obědy nebo spíše obědovečeře nějaká omáčka, večer jsem si ještě dala něco na chuť k televizi a tak no :D

Jde to :) Kdyz si to usporadas v hlave, pak to zvladnes. Precti si nejake knihy, treba tuto https://www.databazeknih.cz/…iceni-154133 a sama uvidis, ze to jde i bez pohybu a hladoveni :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
25.1.20 17:44
@Anonymní píše:
@Janli no právě že můj dosavadní jídelníček byl poněkud strašný.. snídaně rohlíky s pomazánkou, obědy nebo spíše obědovečeře nějaká omáčka, večer jsem si ještě dala něco na chuť k televizi a tak no :D

Tak to mám pro tebe dobou zprávu, bude se ti hubnout dobře :mrgreen:. Ale nepřepal to na začátku. Začni měnit stravu pomalu, ať se ti nevzbouří žaludek. Ona ta zdravá strava není úplně jednoduše stravitelná a pokud tělo není zvyklé na velký přísun vlákniny a luštěnin, tak může začít stávkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
25.1.20 17:46

Urcite ano, za 3 mesice skoro 15 kg… sla jsem z 86kg. Pohyb jsem pridala po tech 3 mesicich… to uz se mi hybalo snaz. Jak porodim, tak zase najedu na jidelnicek… uz aby to bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16069
25.1.20 17:50

Dá se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu