Zhubnout při nemoci

10.6.15 08:26

zhubnout při nemoci

Ahoj děvčata,

po druhém porodu mi zbylo 16kg, hlavně v oblasti břicha a stehen, BMI 26, chtěla bych zhubnout, po prvním porodu jsem najela na zeleninu, maso a jill, ale teď beru prášky a zeleninu nemůžu, luštěniny a ovoce omezeně, nemůžu ani moc skákat a divočit, můžu chodit procházky. Mám se smířit s tím, že vypadám jak v sedmém měsíci a cvičit až za půl roku, kdy budu snad zdryvá, nebo je šance i přes tato omezení něco se sebou udělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

115
10.6.15 08:57

Určitě to bude těžké, při takovémhle omezení. Ale určitě je dobrá rychlejší chůze, pokud máš možnost si změřit tepovou frekvenci (sport tester) tak v rozmezí od 140 do 160 tepů za minutu tělo efektivně spaluje tuky. A takové frekvence jde dosáhnout rychlou chůzí, není třeba běhat. Ideálně jít třeba hodinku, spalování začíná po 20-30ti minutách. Mě to pomohlo :) A hlídat jídelníček co se týče sladkostí a tučného, to je asi každému jasné. A hodně pít neslazené vody, čaje. Hodně štěstí a sil! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 09:06

@anstazia děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 09:22

@anstazia a kolikrát týdně, aby to mělo efekt? starší se courá, ale dvakrát týdně chodí do školky, tak bych mohla vzít mladšího do kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
10.6.15 09:32

Ano, alespoň dvakrát týdně. Když to půjde častěji, tím lépe:) Já chodím 2× někdy 3×…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 09:38

@anstazia tak se jdu oblíct a jdem ven ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 11:05

Muzete si udelat nejaky pitny rezim. Voda je zaklad. Pitny rezim podporuje hubnuti. Timto rezimem zlepsite metabolismus. Drzim palci at se vam povede! Hodne sil! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
10.6.15 11:23

@iggy.piggy Super, nejlepší je začít hned, na nic nečekat! Zvlášť když se počasí zase zlepšuje! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama