Zhubnul někdo 10-15 kg za půl roku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaktusik
Kecalka 251 příspěvků 10.01.17 10:01
Zhubnul někdo 10-15 kg za půl roku?

Podařilo se některé z vás zhubnout 10, nebo spíš lépe 15, kg za půl roku? Co vše jste pro to udělaly? Když pomineme kojení, to se mi asi nepodaří u sebe nyní zařídit :-D
Přesne tolik kilo je mým cílem do konce června. Na různých webech jsem cetla, že k tomuto úbytku stačí se vzdát sladkého, tučného hřešení, trošku přemýšlet nad jídlem a více se hýbat. Ze neni třeba úplně radikálních změn.
Já nevím, jestli k tomu přistoupit takto - nejíst čokolády, nepít sladké pití, omezit alkohol, jíst zdraveji, hlavně více zeleniny večer, nejíst brambůrky, slané arašídy atd. Třeba těmi arašídy jsem hresila každý týden několikrát, čokoládou taky, večer jsem byla schopna před spaním sežrat jeden nebo dva rohlíky a denně jednu sklenku sladké magnesie. Složení jídla taky nebylo úplně ok. Ale pořád si myslím, že jsem nejedla nejhur, jak by to šlo. Necvičila jsem teď vůbec, jen chodím často pěšky. Na chození chci přidat a navíc 3× týdne hodinu aerobne cvičit.
Jsem mladá, do ideální váhy mi momentálně chybí tak 20 kilo, takže při těch 10-15 budu mít pořád rezervy.
Bude to stačit, budu takhle hubnout, nebo mám rovnou najet na tvrdsi režim?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.01.17 10:05

@kaktusik Zrovna jsem také oživila jednu diskuzi. :-) Ráda se k tobě přidám :-)

elen-ka
Extra třída :D 12254 příspěvků 23 inzerátů 10.01.17 10:06

Já zhubla za 3 měsíce 8 kilo. Měla jsem upravený jídelníček od výživové poradkyně a do toho jsem denně (ale až po dvou měsících upraveného jídelníčku) začala cvičit cca 30 Jill.

kaktusik
Kecalka 251 příspěvků 10.01.17 10:07

@fikovka
A já zrovna reagovala ve tvoji diskuzi :-D tak pockame, jestli se ještě někdo přidá? :-)

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 10.01.17 10:07

Nepřežeň to, jestli nechceš mít kůži jako šarpej :-)

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.01.17 10:08

@kaktusik Ano počkáme, ale dala bych maximálně třeba 5 holek :-). Už jsem jednou přes 20 kg shodila. Bohužel jsem usnula na vavřínech a můžu si za to, že to mám zpět sama :pocitac: :zed:

kaktusik
Kecalka 251 příspěvků 10.01.17 10:08

@elen-ka
A je ta Jillian opravdu takový zázrak? Zkoušela jsem ji, ale strašně mě to nebavilo, takže jsme vždy skončila hned u prvního levelu a vrátila se radši k jiným aktivitám. Teď ale koukám, že ji všichni opěvují, tak přemýšlím, že to zase zkusím.

elen-ka
Extra třída :D 12254 příspěvků 23 inzerátů 10.01.17 10:09

Jinak já také potřebuji shodit tolik co ty. Nyní jsem najela znovu na upravený jídelníček a snažím se zapojit více pohybu do denního režimu. Uvidím, jak mi to půjde. Pro mě je nejhorší doba cca hodinu po obědě, to mě začne honit největší mlsná. Včera jsem už jela upravený jídelníček, jídlo si tedy vážím a nyní zapisuji na kalorické stránky, alespoň pro základní přehled. Také vím, že mám rezervy v pitném režimu.

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.01.17 10:09

@kaktusik Jill je super, mě bavila, 25 minut jsem si našla vždycky. Ale pokud tě to nebaví, tak bych se nepřemáhala a hledala něco jiného. V dnešní době je toho na internetu tolik :-).

kaktusik
Kecalka 251 příspěvků 10.01.17 10:10

@fikovka
Já nikdy nepatřila mezi úplně štíhlé, ale poslední měsíce jsem taky usnula na vavřínech a kynula a kynula…S tím počtem souhlasím.

kackakrteckova
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 10.01.17 10:12

Já zhubla za devět měsíců od porodu (pokud počítám nicnedělání v šestinedělí), tak za 8 měsíců 28kg, na hubnutí se soustředila až s příkrmy, kdy jsem omezovala kojení přes den a mohla víc cvičit hlavně svižné procházky, Jill a Tiffany, pomocí STOB sebekoučinku upravila jídelníček a to šlo dolů parádně cca 18kg za 3 měsíce. Už víc jak rok si to držím, dokonce šla 2 kila i přes hřešení a méně cvičení ještě dolů, takže fakt nešlo o dietu, ale změnu životního stylu. Takže za mě, ano dá :-)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 10:13

A nechcete se přidat do skupinky, kde jsou jen tři? :D máme tam recepty, cvičení, teď aktuálně fotíme denní jídlo pro inspiraci ;)

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 10.01.17 10:13

Shodila jsem za půl roku 11 kg. Vynecháni sladkeho, k pití jen čistá voda, snídaně, svačina, oběd, svačina, lehká večeře. 6× tydne rychlá chůze ;) ale občas sem samozřejmě i zhresila :mavam:

elen-ka
Extra třída :D 12254 příspěvků 23 inzerátů 10.01.17 10:14
@kaktusik píše:
@elen-ka
A je ta Jillian opravdu takový zázrak? Zkoušela jsem ji, ale strašně mě to nebavilo, takže jsme vždy skončila hned u prvního levelu a vrátila se radši k jiným aktivitám. Teď ale koukám, že ji všichni opěvují, tak přemýšlím, že to zase zkusím.

Jako taky mě to nebavilo, vydržela jsem tak měsíc, déle ne. Ale jediné co bylo nutné je cvičit v botech. Jinak znám dost holek co si na tom odrovnalo kolena, včetně mě.
Nyní přemýšlím, že se k ní na chvíli vrátím, ale ne k těm 30 dním, co se tu hodně cvičí, ale k něčemu jinému. Jen se donutit k práci a denním starostem jako je domácnost a 2 školkové děti. Předtím jsem byla na rodičáku, tak to cvičení bylo také o něčem jiném, mohla jsem si vybrat čas kdykoliv jsem chtěla.

kaktusik
Kecalka 251 příspěvků 10.01.17 10:14

@Saatine
A sdilite tam i své pokroky, atd? Kolik je vaším cílem zhubnout?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >