Zhubnul někdo třeba 40kg+ a proměnil se k nepoznání?

Anonymní
26.10.20 23:31

Zhubnul někdo třeba 40kg+ a proměnil se k nepoznání ?

Je tu někdo, kdo dal dolu více jak třeba 40 kg? Kdo začínal jako až obezní a podařilo se mu řekněme třeba do 5 let hodně výrazně zhubnout a proměnit se k nepoznání?

A tedka neberu slečny co třeba měli 65kg a zhubli na 50kg a je to na nich dost vidět. Tedka mě zajímají příběhy nás těžkotonážních žen? Někdo, kdo měl třeba 100kg a tedka má 60kg atd…

Já mám dole 24-25 kg, záleží jak kdy, tedka měsíc stagnuju. Chtěla bych dát dolů ještě alepson 15kg abych měla dole těch 40 kg.
Už na sobě dost pocituju povolenou kuži. Říkala jsem si, že ještě alepson 10 spíš 15kg a budu né hubená ale normální až lehce štíhlá - KONEČNĚ.
Ale poslední dobou se setkávám s lidma, které sem neviděla třeba 5 let a viděli mě naposledy, když jsem byla tlustá a nějak si enormně nevšímají jak jsem zhubla…

Jako jasně, když zhubne obezni žena co váží víc jak metrák přes 20 kg je to něco jinýho než když 20 kg dá dolu žena co začíná na 80 kg atd…ale stejně.

Koukala jsem se na nějaké mé fotky před a po a nevím jestli je to ta povolená kůže atd ale prostě taky mě přijde, že to zas tak není vidět.

Většina si každý všimne, že jsem zhubla, ale nikdo netipuje, že skoro 25 kg.

Měla jsem představu, že ze sebe udělám někoho jiného atd ale nějak se zdá se nedaří…

Tak se ptám, je tu někdo, kdo takto zhubnul? A podelil by se o příběh a ideálně i fotky? ( klidně anonymně třeba jen foto břicha před a po atd)

• radši anonym
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28311
26.10.20 23:44

Adele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 23:44

Ahoj, já zatím teda ne. Nikdy se nemi nepodařilo hezky a trvale zhubnout. Když už se začalo něco dít, našla jsem vymodleně // a bylo to :-)Takže já měla na začátku těhotenství(5tého)129.5kg hnus!..to už jsme bydleli asi 6měs. v domku a tam lítačka kolem všeho. takže za těhotenství jsem nepřibrala vůbec nic, spíše před porodem něoc zhubla..na 128,8 nedávno jsem porodila a mám kolem 7-8kg dole! takže jsem nadšená. Muj cíl je ted sundat 20kg, ale nehodlám to řešit nějakou dietou..kojím takže zatím v klidu a pak se do toho pustím. Tak držím palce, určitě to na tobě vidět jde a děláš to pro sebe :srdce:
Tak prosím anonym, děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1460
26.10.20 23:54

Je sice fajn, že hubnete :-) ale bylo by fajn napsat i jak se vám to povedlo.
To by pomohlo i nám co chceme nějaké kilo zhubnout i když máme menší váhu.
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 00:16

Na střední 37 kg. Z 92 na 55 (jsem malinkatá). A jo, Po zhruba 15 kilech si toho všimnul každý. Od dvaceti kilo mi to úplně všichni říkali. Jakože úplně všichni. A bylo to extrémně poznat. Většina lidí hádala že jsem zhubla i víc než to bylo reálně.
Však člověk nosí o polovinu menší oblečení.
Ale byla jsem mladá takže kůže byla ok. A to udělá hodně. Kdybych tolik zhubla teď tak ta kůže dopadne úplně jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
151
27.10.20 02:58

Taky mám rozdíl mezi nejvyšší váhou a aktuální cca 25 kg a lidi si toho vsimaji. Zezačátku mi ale přišlo, že jsem to viděla jen já na váze. Na oblečení to moc vidět nebylo a když jsem řekla, že jsem zhubla třeba 10 kg, tak jsem viděla ty pohledy okolí jakože co??? Dalších 10 kilo už poznali i přátelé a známí. Až teď je to víc vidět, protože začínám hubnout na svých vyloženě problémových partiích. Plánuji dát dolů ještě asi 10 kg a rozdíl tam určitě bude, i kdyby mi nikdo neřekl, že to poznal.
Nedělala bych z toho žádné závěry, třeba tě jen tak moc nesleduji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
27.10.20 03:39
@smajlik345 píše:
Je sice fajn, že hubnete :-) ale bylo by fajn napsat i jak se vám to povedlo.
To by pomohlo i nám co chceme nějaké kilo zhubnout i když máme menší váhu. :kytka:

Nejsem zakladatelka, ale zhubla jsem podobnou váhu. Zabírá jediné, nějak si vytvořit kaloricky deficit. A je jedno, jestli se to udělá jen dietou bez cvičení nebo kombinaci obojího nebo jen přidáním cviceni. Já jela nejdřív dietu (zjistit si bazal, nastavit si makra a plánovat přes kalorické tabulky). Sport až pak, protože s tolika kily navíc mě skoro jakýkoliv pohyb vyřídil už tak za deset minut :mrgreen: Mě sport ale baví, tak jsem se k němu ráda vrátila a tu dietu už teď tolik neřeším, když mám slušný výdej.
Pokud už máš relativně normální váhu, tak bych ti spíš poradila jít za nějakým nutričním terapeutem (ne žádné světy zdraví apod.), nebo si někde nechat změřit bazál, třeba aspoň přes in-body, ať mas relevantní vstupní údaj, pak zadat jídelníček do kalorickych tabulek, abys zjistila v čem máš možná ještě rezervy a pak si poupravit jidelnicek/aktivitu sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
27.10.20 05:38
@Anonymní píše:
Je tu někdo, kdo dal dolu více jak třeba 40 kg? Kdo začínal jako až obezní a podařilo se mu řekněme třeba do 5 let hodně výrazně zhubnout a proměnit se k nepoznání?

A tedka neberu slečny co třeba měli 65kg a zhubli na 50kg a je to na nich dost vidět. Tedka mě zajímají příběhy nás těžkotonážních žen? Někdo, kdo měl třeba 100kg a tedka má 60kg atd…

Já mám dole 24-25 kg, záleží jak kdy, tedka měsíc stagnuju. Chtěla bych dát dolů ještě alepson 15kg abych měla dole těch 40 kg.
Už na sobě dost pocituju povolenou kuži. Říkala jsem si, že ještě alepson 10 spíš 15kg a budu né hubená ale normální až lehce štíhlá - KONEČNĚ.
Ale poslední dobou se setkávám s lidma, které sem neviděla třeba 5 let a viděli mě naposledy, když jsem byla tlustá a nějak si enormně nevšímají jak jsem zhubla…

Jako jasně, když zhubne obezni žena co váží víc jak metrák přes 20 kg je to něco jinýho než když 20 kg dá dolu žena co začíná na 80 kg atd…ale stejně.

Koukala jsem se na nějaké mé fotky před a po a nevím jestli je to ta povolená kůže atd ale prostě taky mě přijde, že to zas tak není vidět.

Měla jsem představu, že ze sebe udělám někoho jiného atd ale nějak se zdá se nedaří…

Tak se ptám, je tu někdo, kdo takto zhubnul? A podelil by se o příběh a ideálně i fotky? ( klidně anonymně třeba jen foto břicha před a po atd)

• radši anonym

Teď nevím co Tě trápí víc, že se ta váha zastavila a „stagnuje“, nebo to že lidi Vám netleskaji.. :nevim: věř tomu, že když KDOKOLIV zhubne 20 kilo tak je to na něm znát, je jedno jestli mel 80 a dal to na 60..100 a dal to na 80.. prostě, poznat to je v obou případech rapidně, problém je v tom, že v určitém okamžiku se proces hubnutí lehce utlumí, ručička váhy se zastaví a zde je problém protože lidi přestanou mít motivaci a necvičí dál.. myslí si, že už dál nehubnou..omyl, toto je zrovna moment kde se musí pokračovat dál a proces hubnutí pojede dál..no a to, že lidi si nevšímají? Ale všímají, akorát neřeknou ;) a hlavně, děláš to kvůli sobě, ne kvůli ostatním, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10524
27.10.20 06:25

A nebo se scházíš se špatnými lidmi co nejsou upřímní ;) taková změna musí být vidět. Zkus, ale změnit oblečení, kup si takové které ti aktuálně fakt sedí ;) nevím jestli k tomu i cvičíš, ale jestli ne tak začni posilovat, ono to na té postavě bude znát pomalu víc než samotný úbytek na váze ;) teď je zima jsme zabalení v bundách, ale na jaře budou všichni valit oči :palec: mě bude čekat hubnutí po porodu, takže ti fandím, je to náročné :D

Já teda ještě před těhotenstvím zhubla 15kilo. Dostala jsem se na 72 kilo ( 170cm), hodně jsem cvičila a všichni mě chválili, bylo to super ;) ale vím, že první kila taky nešla vidět. Co mi pomáhalo bylo měřit se a každý měsíc se vyfotit ve spodním prádle a ty fotky porovnávat ;) to byla motivace ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 06:50

Ahoj. Ja zacala v roce 2014 se 130kg a dnes mam 77kg. Je to super a lidi si vsimaji a někteří me ani nepoznavaji.

• Citovat
  • Nahlásit
29082
27.10.20 12:40
@Anonymní píše:

• radši anonym

Nevím, jestli jsi nový člověk, ale tvoje slinivka, klouby, cévy, srdce, plíce… omládly asi tak o deset let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29082
27.10.20 12:41
@Anonymní píše:
Ahoj. Ja zacala v roce 2014 se 130kg a dnes mam 77kg. Je to super a lidi si vsimaji a někteří me ani nepoznavaji.

To se nedivím. Vždyť jsi prakticky poloviční, než jsi byla :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
27.10.20 12:52

Kamarádka zhubla asi 50kg paleodietou. Bohužel její výchozí váha byla přes 200kg, tudíž i po těch 50 zhubnutých kilech je to pro většinu lidí pořád jen „příšerně tlustá ženská.” Vidět to samozřejmě je, jenže se na to člověk musí vysloveně zaměřit, s čímž se většina lidí prostě nenamáhá.
Snaží se dál, ale už to jde blbě, hubnutí se hodně zpomalilo… tohle všechno je pro ni hrozně demotivační.

Drž se a pokračuj, máš za sebou úžasný a obdivuhodný kus práce a svému tělu jsi hrozně moc prospěla. Určitě JE vidět jak jsi zhubla, jen jsou lidi nevšímaví. Oni prostě zaznamenají až „přesun mezi kategoriemi” (tedy z tlustá do plnoštíhlá) a to ještě ne úplně všichni. Sama jsem se tuhle chytala za hlavu, neviděla jsem jinou kamarádku snad rok, zhubla ze 110 na 90 a fakt to BYLO vidět… no a já si nevšimla, dokud mi to neřekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5421
28.10.20 06:34

Moje mamka zhubla v 50 letech opravdu hodně. Měla přes 100 kilo a zhubla na 60 až to bylo dokonce trochu moc. Samozřejmě z prsou měla prázdné pytlíky a na břichu zbyla kůže. Jinak ale super jak se říká zezadu liceum ze předu muzeum :P

Zhubla že začala každý den chodit na procházky se psem plus upravila jídelníček a celkově přístup k životu 2 roky Hubla 2 roky jí to vydrželo pak bohužel začaly problémy s babičkou ( stal se z ní ležák) a pak problémy v práci a vrátila se k přejídání a nulovému pohybu. Teď je jí 60 a v létě zkolabovala měla cukr přes 30 :,( nevěděla o tom. Teď má dietu a trochu se to lepší.

Holky fakt neblbnete ona ta váha přes 100 kilo když je vám 30 ještě jde ale časem to může být špatný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 12:58

Ja jsem zhubla asi tak 35 kg, lidi si zacali vsimat zmeny po nejakych 12 kg.. Mela jsem vic nez metrak tedy a taky jsem si rikala, ze to nepujde hned poznat. Jako prvni mi sly dolu prsa, ruce a lalok. Kuze mi visi, nenadelam nic, ke ctyricatinam bych chtela aspon normalni prsa.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama