"Zhubnutí" anebo dočasně menší břicho na 1 den

Anonymní
5.5.20 21:01

"Zhubnutí" anebo dočasně menší břicho na 1 den

Ahoj, ráda bych „zhubla“, stačí tak na 1 den pro začátek. Nejde o zhubnutí, ale o splasnutí břicha, ač dočasného. Jde o to, že jsem teď ztloustla, momentálně nemohu ze zdravotních dočasných důvodů cvičit, předtím ano, do toho jsem poněkud nateklá a vadí mi to. O to víc mi to vadí díky mému novému chlapovi. Se zhubnutím zvládnu něco udělat sama, ale ne okamžitě, to je jasný, ohledně zadržování vody jsem objednaná k lékaři, takže taky ne hned, ale ráda bych něco ve smyslu co jsem četla :pít ten a ten bylinný čaj, ty a ty bylinné tablety, vynechat sacharidy den před tím dne, kdy chci být hubená, k večeři jen salát den před dnem, kdy chci být hubená apod. Nemáte tipy? Mám nového přítele, v blůze vypadám dobře, ale jakmile by šla blůza dolů :pocitac: nebo by stačilo, kdyby mě přes blůzu hladil přes břicho :zed:,.no nazdar… :pocitac: :pocitac: :zed: :zed: :zed:. To snad raději prozatím bez sexu, tolik se za svý panděro stydím :oops: :oops:. I když za něj mohu jen částečně. Jo a vyrostlo mi, představte si to, skoro se dá říci, ze dne na den, normální šok :poblion: :poblion:.Děkuji za příspěvky a pochopte a omluvte anonym. pro případnou komunikaci vyberu jméno Zakl.(zakladatelka)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.5.20 21:04

trochu jina situace

• Nahlásit
  • Citovat
4212
5.5.20 21:04

Zatáhnout a zadržet dech :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.20 21:05

@Cenarius hm, tak vtipný to sice je, ale ne, když jde o Tebe, takže buď tak laskava a přispívej normálně. chtěla bych vidět Tebe na mém místě.

• Nahlásit
  • Citovat
1558
5.5.20 21:08

Někdo kdo napíše tohle, tak pak napíše “prispivej normálně”:smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.20 21:09

@skorotehotna tak každýmu přijde divnýho něco jinýho, já bych si zase nedala nick Skorotehotna

• Nahlásit
  • Citovat
5.5.20 21:09

Když si dáš keto dietu, tak ti sleze voda dolů raz dva, ale jen krátkodobě… Víc než cvičením se dá redukovat váha pomocí jídla a fakt tím nemyslím hladovět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21243
5.5.20 21:10

Zkus espumisan nebo cokoli proti nadýmání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.20 21:11
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Když si dáš keto dietu, tak ti sleze voda dolů raz dva, ale jen krátkodobě… Víc než cvičením se dá redukovat váha pomocí jídla a fakt tím nemyslím hladovět…

děkuju, to zní rozumně

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.5.20 21:12
@Liška2014 píše:
Zkus espumisan nebo cokoli proti nadýmání.

dík, taky zní dobře

napadly mě i probiotika-uprava strevní flory.

• Nahlásit
  • Citovat
5.5.20 21:13

Drasticke omezeni sacharidu na nafoukle bricho pomaha velmi rychle, behem nekolika dnu. Musi se jist mnohem vic zdravych tuku (olivy, syr, orechy, vejce, maslo), abys nehladovela, a dostatek nesladke zeleniny. Taky hodne pit. Extremni verze nizkosacharidove stravy je keto.
Jestli mas jen jeden den, zkusila bych to v radikalni verzi. Muzes se fakt hned citit stihlejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.20 21:15
@Sedmnactnulajedna píše:
Drasticke omezeni sacharidu na nafoukle bricho pomaha velmi rychle, behem nekolika dnu. Musi se jist mnohem vic zdravych tuku (olivy, syr, orechy, vejce, maslo), abys nehladovela, a dostatek nesladke zeleniny. Taky hodne pit. Extremni verze nizkosacharidove stravy je keto.
Jestli mas jen jeden den, zkusila bych to v radikalni verzi. Muzes se fakt hned citit stihlejsi.

mě jde vždycky o jeden den kdy má být sex (než teda zhubnu doopravdy). o zdravý stravě toho vím dost, ale to je na déle, děsně mě vadí, že momentálně nemůžu cvičit, to bych spojila oboje, to mi docela jde. o keto diete moc nevím. kouknu na ty zdravý tuky, díky. i na tu obyč. nízkosacharidovku.

• Nahlásit
  • Citovat
24408
5.5.20 21:21

Od ted nezrat :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21243
5.5.20 21:26

Nebo si kup klystýr..pokud to zvládneš. Ale bacha časově :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13386
5.5.20 21:47

Vykašli se na takovouhle volovinu, tvému partnerovi je to naprosto šumák. Klíčová jsou prsa nebo zadek.

Pokud ty sama budeš neustále trnot kvůli mindráku z břicha, tak si to jedině celé otrávíš.

Tak si na sebe vezmi nějaké pěkné, trošku stahovací body a hlavně řeš cokoliv jiného, než pocity méněcenosti ze své postavy. Čím vynervovanější budeš, tím horší bude i to rande.

https://www.glami.cz/…body/krajka/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama