Zhubnutí po antikoncepci Azalia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elena321
Povídálka 11 příspěvků 25.03.18 22:34
Zhubnutí po antikoncepci Azalia

Ahoj, stalo se vám nějaké, že jste zhubla po antikoncepci Azalia? 8o…protože jsem se s touto skutečností nikdy nesetkala, spíš vždy naopak a já po ní hrozně zhubla během velmi krátké doby, tak by mě zajímalo, jestli jsem jediná.

Reakce:

Uživatel je onlinePapeJ
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 25.03.18 23:10

@elena321 jéé, to ti závidím. Beru ji a zatím tedy už 19 měsíců od porodu stále přibírám. Brala jsem ji i při dceři, dva roky, a taky jsem tloustla. Nevím tedy, jestli to nebylo i kojením - u některých to tak prý bylo, ale při dceři jsem Azalii po dvou letech vysadila a měla jsem sice šíleně rozházenou menstruaci a všechno okolo, ale celkem šla váha dolů, než jsem tedy znovu otěhotněla. TAk uvidím, jestli to půjde i teď, chci prcka kolem dvou let odstavit, ale tedy Azalii chci brát dál, tak jestli to hubnutí bylo odstavem dítka, nebo vysazením :nevim: Jestli se tedy nechá malej v těch dvou letech odstavit :roll: Zatím neuvěřitelnej závislák :mrgreen:

elena321
Povídálka 11 příspěvků 25.03.18 23:22

@PapeJ jejda, to mě mrzí :( já se právě hrozně bála u nasazení této antikoncepce, protože jsem právě všude četla pouze zkušenosti podobné těm tvým. Asi by bylo fajn po odstavení nasadit nějakou jinou antikoncepci, nějakou, která podporuje odvodnění, myslím, že třeba Yaz nebo tak nějak má tyto benefity :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >