Zhubnutí po antikoncepci Azalia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elena321
Nováček 9 příspěvků 25.03.18 22:34
Zhubnutí po antikoncepci Azalia

Ahoj, stalo se vám nějaké, že jste zhubla po antikoncepci Azalia? 8o…protože jsem se s touto skutečností nikdy nesetkala, spíš vždy naopak a já po ní hrozně zhubla během velmi krátké doby, tak by mě zajímalo, jestli jsem jediná.

Reklama

Reakce:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 25.03.18 23:10

@elena321 jéé, to ti závidím. Beru ji a zatím tedy už 19 měsíců od porodu stále přibírám. Brala jsem ji i při dceři, dva roky, a taky jsem tloustla. Nevím tedy, jestli to nebylo i kojením - u některých to tak prý bylo, ale při dceři jsem Azalii po dvou letech vysadila a měla jsem sice šíleně rozházenou menstruaci a všechno okolo, ale celkem šla váha dolů, než jsem tedy znovu otěhotněla. TAk uvidím, jestli to půjde i teď, chci prcka kolem dvou let odstavit, ale tedy Azalii chci brát dál, tak jestli to hubnutí bylo odstavem dítka, nebo vysazením :nevim: Jestli se tedy nechá malej v těch dvou letech odstavit :roll: Zatím neuvěřitelnej závislák :mrgreen:

elena321
Nováček 9 příspěvků 25.03.18 23:22

@PapeJ jejda, to mě mrzí :( já se právě hrozně bála u nasazení této antikoncepce, protože jsem právě všude četla pouze zkušenosti podobné těm tvým. Asi by bylo fajn po odstavení nasadit nějakou jinou antikoncepci, nějakou, která podporuje odvodnění, myslím, že třeba Yaz nebo tak nějak má tyto benefity :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama