Zhuštění vlasů - metody, zkušenosti

10
30.1.16 21:41

Zhuštění vlasů - metody, zkušenosti

Ahoj,

ráda bych se vás zeptala na zkušenosti se zhušťováním a prodloužením vlasů. Mám velmi jemné a řídké vlasy, které mi vlivem vypadávání po porodu ještě víc prořídly a začínám uvažovat nad touto metodou. Ale nerada bych si tím vlastní vlasy ještě víc zničila… Jak často si zhuštěné vlasy žádají péči v kadeřnictví a jak se tyto metody pohybují cenově? Moc díky za veškeré info:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
30.1.16 22:21
@P59N píše:
Ahoj,ráda bych se vás zeptala na zkušenosti se zhušťováním a prodloužením vlasů. Mám velmi jemné a řídké vlasy, které mi vlivem vypadávání po porodu ještě víc prořídly a začínám uvažovat nad touto metodou. Ale nerada bych si tím vlastní vlasy ještě víc zničila… Jak často si zhuštěné vlasy žádají péči v kadeřnictví a jak se tyto metody pohybují cenově? Moc díky za veškeré info:-)

No, já viděla na kolegyni, měla to nastavené. Zpočátku docela dobré, ale pak jsem viděla zblízka, že jsou vidět ty spoje a okolo nich měla lysinky, takže si myslím, že to pro vlastní vlasy není moc dobré. Já bych se toho bála. Ale třebas to měla špatně udělané, jsem zvědavá, co napíšou ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
30.1.16 22:46

Vlasy mám jemné, prodlužovat jsem si je nechala 2×. Po třech měsících se spoje posunují a po půl roce by se měl pramen obnovovat. Na každé posunutí jsem si kupovala prameny nové. Cena je od kvality vlasů. Chodila jsem do perfekt v Hradci, kde jsem za vlasy dala 20000 a posunutí okolo 3000. Pak u kadeřnice v Táboře jednou 20000 pak 12000, podle kvality. Určitě se dá sehnat něco i na internetu. Já osobně bych už váhala s prodlužování vlasů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
30.1.16 23:19

Já nosila vlasy prodloužené 2 roky. Poprvé jsem zvolila metodu přidělání keratinem - do té bych už znovu nešla. Sice jsou spoje malé a hezké, ale naprosto mi zničily moje vlasy a to během tři měsíců. Jelikož jsem vlasy měla opravdu krátké a řídké, doporučila mi kamarádka vlasové pásky, ale ty byly bohužel nad moje finanční možnosti. Rozhodla jsem se zkusit štěstí s metodou micro ring a to tak, že jsem si přes internet koupila pravé vlasy nachystané na tuto metodu a k tomu microringy a pak podle instruktážního videa na youtube mi to kamarádka nasadila. Posunovala jsem to, co tři měsíce a pak už se to naučil i manžel :) Vždycky jsem si vlasy, obyčejnýma kleštičkama za třicet korun, sundala, starou žehličkou na vlasy obnovila spoje a manžel mi pak vlasy večer u televize nasadil. Poprvé mu to trvalo 3 hodiny, pak už vždycky hoďku :) Ringy jsem nosila až do doby než mi vlasy dorostly a tím, že jsem vlastně upravovala (natáčela, žehlila) jen ty vlasy „umělé“, tak se mi moje krásně zregenerovaly a mám teď opravdu krásné pevné a hustější vlasy :) Vlasy mě přes internet stály 5000,–, ringy 500,– a nasazení ani sundávání nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
31.1.16 13:17

@KettyBo
O tom jsem nikdy neslysela 8o
nemas odkaz na to youtube? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
31.1.16 14:22

Ahojte. ktorá z vás má skúsenosti s paskami tape in…rozmýšľam o tom aj ja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
31.1.16 19:31

@farska https://www.youtube.com/watch?… :) jedno z mnoha… ještě je rozdíl mezi micro ring a easy ring… easy ring nedoporučuju, normální micro ring, totiž funguje tak, že máš zvlášť prameny vlasů a zvlášť ty micro ringy (kovové kroužky)a každý ten pramen hezky vsuneš do toho ringu a připevníš, kdežto easy ring funguje tak, že máš rovnou kroužky připevněné na pramenech a sice máš jednodušší nasazování, ale po třech měsících, kdy to sundáváš, si musíš nechat udělat komplet nové spoje, protože ty staré kroužky máš samozřejmě zničené. Já se těch micro ringů ze začátku bála, protože jsem si říkala, že to jsou kovové kroužky a že to musí v těch vlasech být vidět a za druhé, že to musí bolet nebo tlačit, ale všechny spoje tlačí jen první den po nasazení, než se slehnou (u keratinu je to úplně stejně) a navíc, když se ti nějaký spoj nelíbí, tak si to můžeš sama předělat, to u keratinu nejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
31.1.16 19:34

@Lili729 Ahoj, já je neměla, ale kamarádka ano a byly fakt krásné. Asi nejlepší metoda na prodlužko bych řekla. Ale taky vyjdou nejdráž :roll: Každopádně pokud přiděláváš celé ty pásky (které mají asi 5 cm), tak to pak neučešeš pořádně do culíku nebo neuděláš plesový účes (ty pásky jsou takové nepoddajné), takže je potřeba ty pásky rozstříhat a vyhrát si s tím nasazením. I proto jsem nakonec zvolila ty micro ringy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
31.1.16 19:42

Ďakujem za názor. nevieš odkiaľ ma kamoska tie vlasy na pasikoch? ja rozmýšľam nad kúpou zo stránky krásnevlasy. eu. majú brazílske vlasy nie remy. má niekto s nimi skúsenosti? :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
7.2.16 23:33

Ahoj. Delala jsem v Praze v kadernictvi zamerenem na prodluzovani vlasu. Mam zkusenosti s keratinem za tepla, micro ringama a PU paskama.
Strasne moc zalezi na kvalite vlasu zakaznice. Pokud ma zakaznice jemne vlasy, je nutne aby mela kvalitni, nejlepe stredoevropske vlasy. Z nabidky vlasu jsou to ty nejdrazsi. Pokud ma klientka pevne vlasy, tak si muze dovolit vychodoevropske vlasy, ktere jsou cenove uz dostupnejsi a vydrzi, ale nejsou to uplne TOP jako stredoevropy.
Pak jsou REMY asijske vlasy, coz jsou naprosto nekvalitni, levne vlasy, ktere vamm ty vase uplne znici. Na trvale prodlouzeni nepouzitelne ;) Daly by se pouzit tak maximalne na CLIP-IN vlasy, ktere jsou na sponeckach a samy si je nasadite a sundate.
Strasne dulezite je i to, jake umi kadernice udelat spoje. A to jak na keratinu za tepla, tak na ringach.
Nez prindete nekomu pod ruky, nechejte si o tech vlasech od vybrane kadernice povykladat, nechejte si ukazat jake dela spoje. Pak samy podle sveho selskeho rozumu poznate jestli ta kadernice prodluzovani rozumi nebo si chce rychle vydelat.
Nakonec je zaklad uspechu v tom jak se o vlasy starate. Zaklad je spravne cesani, myti, jak s prodluzkama spat a cim je osetrovat. Je toho opravdu hodne. Cim vycerpavajici popis a odpovedi vam kadernice da, tim lip :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
26.7.17 10:30
@KettyBo píše:
Já nosila vlasy prodloužené 2 roky. Poprvé jsem zvolila metodu přidělání keratinem - do té bych už znovu nešla. Sice jsou spoje malé a hezké, ale naprosto mi zničily moje vlasy a to během tři měsíců. Jelikož jsem vlasy měla opravdu krátké a řídké, doporučila mi kamarádka vlasové pásky, ale ty byly bohužel nad moje finanční možnosti. Rozhodla jsem se zkusit štěstí s metodou micro ring a to tak, že jsem si přes internet koupila pravé vlasy nachystané na tuto metodu a k tomu microringy a pak podle instruktážního videa na youtube mi to kamarádka nasadila. Posunovala jsem to, co tři měsíce a pak už se to naučil i manžel :) Vždycky jsem si vlasy, obyčejnýma kleštičkama za třicet korun, sundala, starou žehličkou na vlasy obnovila spoje a manžel mi pak vlasy večer u televize nasadil. Poprvé mu to trvalo 3 hodiny, pak už vždycky hoďku :) Ringy jsem nosila až do doby než mi vlasy dorostly a tím, že jsem vlastně upravovala (natáčela, žehlila) jen ty vlasy „umělé“, tak se mi moje krásně zregenerovaly a mám teď opravdu krásné pevné a hustější vlasy :) Vlasy mě přes internet stály 5000,–, ringy 500,– a nasazení ani sundávání nic.

Ahoj, také momentálně řeším zahuštění vlasů. Mám vlasy řídké a jemné, kadeřnice mi řekla, že micro ring pro mě nejsou moc vhodné, že mi nebudou držet a budou sjíždět. Také jsem někde jinde četla, že při spaní tyto malé kroužky tlačí. Proč se vlasy keratinem zničí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
27.7.17 09:23

@KettyBo a tahle metoda vlasy neničí? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.17 12:49

Vlasy jsem si nechala prodloužit před půl rokem a jsem strašně spokojená, svoje jsem měla jemné a krátké a když jsem si udělala culík, tak to vypadalo jako kdybych měla jen nějaký pramínek vlasů. Nechala jsem si dát délku 40cm, takže je mám tak nějak po pás a v salóně yes vip jsem si i rovnou nechala poradit přípravky na prodloužené vlasy, které bych v běžné drogérce nesehnala. Vlasy vypadají hezky a přirozeně, teď už chodím jen na posunování pramenů co 3-4 měsíce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama