Žádná chuť na sex ve velmi mladém věku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adrianna18
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 07:44
Ziadna chut na sex vo velmi mladom veku

Ahojte,.obraciam sa na toto forum pretoze som uz zufala. Mam len 21 rokov, trojrocny vztah a uz vyse roka nechut k sexu. Na zaciatku som bola velmi vasniva, sex ma bavil. Po case to zacalo klesat a teraz nemam na sex ani pomyslenie. Problem je, ze sa nevzrusim, partner sa snazi a trapi ho to. Sme velmi mladi a mame sex raz za dva alebo tri tyzdne, pomaly ale isto to nici nas vztah. Prosim vas nehovorte mi, ze to je normalne sme spolu len tri roky a toto? Co bude po 20? HAK NEBERIEM. Sexuolog nepomohol, ta mi len poradila sexovat aj ked nechcem, ze s jedlom rastie chut hmm to sa povie. Rozne Macha a podobne bylinky nula bodov. Stitna zlaza je ok. Cvicim, postava je normalna iba som trochu pribrala, ale vtedy ked som mala taku chut na sex som bola az vychudnuta teraz mam zensku vahu. Hormony ok dokonca mierne zvyseny testosteron a znizeny nejaky hormon suvisiaci s plodnostou pochybujem ze to ma suvis. Neviem co uz robit. Ako ste riesili tento problem? :zed:
P. S. S priatelom mame pekny vztah nepocitujem tuzbu ani pri inych muzoch t. j. ze by som sa pri pohlade vzrusila iba ocenim fyz. krasu

Příspěvek upraven 04.04.18 v 08:08

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

warita
Kelišová 6417 příspěvků 04.04.18 07:49
@adrianna18 píše:
Ahojte,.obraciam sa na toto forum pretoze som uz zufala. Mam len 21 rokov, trojrocny vztah a uz vyse roka nechut k sexu. Na zaciatku som bola velmi vasniva, sex ma bavil. Po case to zacalo klesat a teraz nemam na sex ani pomyslenie. Problem je, ze sa nevzrusim, partner sa snazi a trapi ho to. Sme velmi mladi a mame sex raz za dva alebo tri tyzdne, pomaly ale isto to nici nas vztah. Prosim vas nehovorte mi, ze to je normalne sme spolu len tri roky a toto? Co bude po 20? HAK NEBERIEM. Sexuolog nepomohol, ta mi len poradila sexovat aj ked nechcem, ze s jedlom rastie chut hmm to sa povie. Rozne Macha a podobne bylinky nula bodov. Stitna zlaza je ok. Cvicim, postava je normalna iba som trochu pribrala, ale vtedy ked som mala taku chut na sex som bola az vychudnuta teraz mam zensku vahu. Hormony ok dokonca mierne zvyseny testosteron a znizeny nejaky hormon suvisiaci s plodnostou pochybujem ze to ma suvis. Neviem co uz robit. Ako ste riesili tento problem? :zed:

bohuzel nepotesim, mela jsem to takto a uz mi to zustalo. Ale ja z toho nedelam kovbojku. Ja se jednou 2× za tyden premuzu a je po problemu.

adrianna18
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 08:09

@warita lenze cakat pri sexe kedy to skonci to ja nechcem :( desi ma ta predstava, ze takto by to.bolo stale. A niekedy si sa vedela bez problemov vzrusit?

warita
Kelišová 6417 příspěvků 04.04.18 08:14
@adrianna18 píše:
@warita lenze cakat pri sexe kedy to skonci to ja nechcem :( desi ma ta predstava, ze takto by to.bolo stale. A niekedy si sa vedela bez problemov vzrusit?

ze zacatku jsem vzrusena i byla, muj problem je spis ten, ze pri sexu nemam orgazmus nebo i jenom prijemnost. Proste u toho nic necitim a tim postupne i klesala chut na sex. Kdyz z toho clovek totiz nic nema, tak i chybi motivace sexovat.

Jak rikam, mam to takto bohuzel uz od mladych let a nezmenilo se to. Proste jsem musela prehodnotit muj pristup k veci. Beru to tak, ze sex je dulezity pro chlapa a musi byt minimalne jednou tydne, jinak bude ohen na strese. A ze to pro mne neni to nej ve vztahu, ze mi zalezi na tom, aby me mel chlap rad, aby me podporil, aby mi pomahal a aby me obejmul a mel me opravdu rad.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 04.04.18 08:17

Já jsem si to prožila v 19 letech. Bylo to ale způsobené tím, že mě psychicky deptal tehdejší přítel. Řešení bylo snadné, rozešla jsem se s ním, odžila asi rok s pocitem frigidity a pak se to srovnalo samo. Neměli jste před tím rokem nějaké problémy?

adrianna18
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 08:26

@Hannah345 ziadne velke problemy :( nechcem sa kvoli sexu rozchadzat

Anonymní  04.04.18 09:09
@adrianna18 píše:

Mam to stejne. Chut na sex jsem mela mozna ve 21 letech, pak uz ne. Je mi 34. Ale prekonam se jako @warita

Anonym nebo smazat

adrianna18
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 09:20

A co je preboha sa stalo? Hormony alebo? Niekde musi byt pricina

salubriter
Stálice 58 příspěvků 04.04.18 09:21
@adrianna18 píše:
Ahojte,.obraciam sa na toto forum pretoze som uz zufala. Mam len 21 rokov, trojrocny vztah a uz vyse roka nechut k sexu. Na zaciatku som bola velmi vasniva, sex ma bavil. Po case to zacalo klesat a teraz nemam na sex ani pomyslenie. Problem je, ze sa nevzrusim, partner sa snazi a trapi ho to.

A co autoerotika? Když jsi sama a máš klid, naladíš se, zkoušíš to? Dokážeš sama sebe vzrušit a přivést k orgasmu?

adrianna18
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 09:28

@salubriter dokazem dosiahnut orgazmus pri masturbovani, ale nie som nejak extra vzrusena :/ skor je to na odreagovanie.

salubriter
Stálice 58 příspěvků 04.04.18 09:45
@adrianna18 píše:
@salubriter dokazem dosiahnut orgazmus pri masturbovani, ale nie som nejak extra vzrusena :/ skor je to na odreagovanie.

V tom případě bych viděl problém nejspíše mezi vámi dvěma, nebo spíše ve Tvojí hlavě. V psychické rovině. Mít s někým pekny vztah nestačí na to, aby Tě fyzicky přitahoval. Sexuální touha vychází z podvědomí, ne z logického uvažování. Důležitá je i vůně, trocha napětí, jiskra…
To že Tě ostatní chlapi nelákají nemusí nic znamenat. Mohla jsi si to zakázat, jako něco co „není správné“.
Je Ti 21, jste spolu 3 roky, v tomto věku se člověk dost mění, máš na spoustu věcí ještě dost času.

jancabr
Kecalka 152 příspěvků 29 inzerátů 04.04.18 10:13

Takovouhle nechuť mi způsobila HA, po vysazení se to ztratilo. Ale když jí nebereš, tak bude asi problém někde jinde. Co zkusit třeba kineziologii nebo něco podobného. Mě to pomohlo s problémem v práci.

lilith1
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 04.04.18 14:05
@warita píše:
bohuzel nepotesim, mela jsem to takto a uz mi to zustalo. Ale ja z toho nedelam kovbojku. Ja se jednou 2× za tyden premuzu a je po problemu.

Promiň Warito, ale většina chlapů pozná zda si to žena užívá nebo přežívá, to ten tvůj to nepozná, že to přetrpíš..Já bych tedy nechtěla chlapa, který sex se mnou přetrpí a nebaví ho..

warita
Kelišová 6417 příspěvků 04.04.18 14:25
@lilith1 píše:
Promiň Warito, ale většina chlapů pozná zda si to žena užívá nebo přežívá, to ten tvůj to nepozná, že to přetrpíš..Já bych tedy nechtěla chlapa, který sex se mnou přetrpí a nebaví ho..

naopak, vetsina nepozna nic. Diky bohu za to.

adrianna18
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 15:39

@lilith1 zeny mne je jedno ci to zisti alebo nie ja si chcem uzivat sex kvoli sebe nie kvoli chlapovi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama