Židle k jídelnímu stolu - dítě 110cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mumisek79
Extra třída :D 12071 příspěvků 09.12.18 10:15
Židle k jídelnímu stolu - dítě 110cm

Dobrý den, hezkou neděli…
Poradíme někdo prosím s výběrem židle pro menší dítko. Teď jí na normální ale je jí to vysoko, navíc se furt hemží tudíž dát něco pod zadek nejde…představovala jsem si typ rostoucí židle ale nevím zda sedak není malý…židli využíváme i na tvorbu u stolu
Děkuji předem a hezky den

Reakce:
krukynka
Kecalka 278 příspěvků 09.12.18 10:19

My máme plastovy podsedak, přidela se na židli

tezi
Hvězda diskuse 52923 příspěvků 4 inzeráty 09.12.18 10:25

Máme polohovatelné plastové sedátka, které se připevní na židli. Asi před rokem jsme kupovali židle Urban v Ikee, které mají sedák výš než klasická židle a sedí se na ní dobře i mě jako dospělé.

Ornwen
Kelišová 5430 příspěvků 09.12.18 10:41

@mumisek79 mam male deti (vzrustem) tak velke jako tvoje jeste nejsou. Od mala maji rostouci židle. Sedak je mensi nez na normalnich zidlich, ale to ty deti potrebujou. Vylezou na ne sami od nejakeho roku a pul. Jeden se naučil hned i slezt.
Nastavis velikost jak potrebujes, pouzivame i jao schudky kdyz se mnou vari u linky.

pikola
Generální žvanilka 21686 příspěvků 09.12.18 11:00

Máme židli Stokke, používá jí i teď v 5 letech (a to má výšku na 7 let). Koupila jsem jí z druhé ruky asi ve dvou letech. Má jí hodně známých i pro školní děti, udrží i dospělého

zrcadlo
Echt Kelišová 7578 příspěvků 09.12.18 11:15

Taky máme od mala u stolu 2 rostoucí židle, zrovna nedávno jsem upravovala sedák synovi (105cm). Běžně si na ně sedají i dospělí, já z nich myju okna, takže vydrží opravdu hodně. Líbí se mi, že můžu nastavit to posezení opravdu správně, protože u stolu neustále něco stříháme, lepíme, kreslíme, a pro děti je důležité, aby u stolu seděly dobře.

VelkaMys
Stálice 90 příspěvků 09.12.18 12:38

Take máme dvě stokke židle, sedí na nich obě dcery, starší má 110cm. Skvěle se jim sedí, jdou nastavit, používáme je pořád, na jídlo i na kreslení. Stokke má dva sedáky, větší a menší, pod zadek a pod nohy. První je nahoře menší a větší na nohy a pak to jde vyměnit. Unesou prý 150 kilo, občas na nich sedím také. Vřele doporučuji.

AnastazieB
Echt Kelišová 8833 příspěvků 09.12.18 22:42

Máme u stolu Jitro i pro osmiletého syna a ještě dlouho mít budeme, máme ji už od jeho 1 roku. Jsme s ní moc spokojení, může na ní sedět i dospělý.

mumisek79
Extra třída :D 12071 příspěvků 10.12.18 07:44

Ahoj děkuji všem moc
Takže Stokke Tripp Trapp Classic bude dobrá volba?
Hezky den

Váš příspěvek
Reklama