Židlička Stokke Tripp Trapp - máte ji někdo doma?

DD
337
4.1.06 23:08

Židlička Stokke Tripp Trapp - máte ji někdo doma?

Ahoj holky,
rádi bychom dcerce pořídili židličku Stokke Tripp Trapp. Líbí se mi její design a funkčnost. Pravda vypadá dost nepohodlně, ale zdání prý klame. Přesto bych ráda znala vaše zkušenosti. Předem děkuju za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
21.1.06 19:13

My tuhle zidlicku mame, protoze se libila tchyni, ale sama bych ji male asi nekoupila. Zalezi na co ji chcete pouzivat.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DD
337
21.1.06 19:25

Díky za odpověď. Zrovna jsem si sedla k netu, abych si overila ceny na e-shopech, protože jsme dnes byli definitivne omrknout ty „nešťastné“ židličky. Mě se tripp trapp líbí moc, ale je fakt, že je aspoň zpočátku drobátko nepraktická. Tak jsme nekonec odsouhlasili Chicco polly. Je to pravda designově z jiného soudku než Stokke, ale své věci poslouží.
Měj se hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
21.1.06 19:34

Ahojky,
tak mi ji mame a jsme mooc spokojeni. nevim, v cem by mela byt neprakticka, Betka tam pekne sedi, dolu se nedostane a muzu ji prisunout az ke stolu, takze se citi byt s nama.
Mej se krasne
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
21.1.06 20:18

Židličku jsem na vlastním dítěti zatím několikrát vyzkoušela u norských kamarádů. Ze své a hlavně z jejich zkušenosti ji můžu jen doporučit. V Norsku ji rodiny s dětmi používají hodně. (My máme slíbeno, že nám ji koupí z druhé ruky zalevno a dovezou). Kamarádi mají děti 1,5 a 4 leté a každé má svoji židličku a funguje to skvěle. Sice fakt nevypadá pohodlně ale pohodlná je. Může na ní sedět i dospělý :lol: Jedinou nevýhodou je ta cena :roll:

(Jinak asi úplně od začátku se Tripp Trapp používat nedá, ale na to stačí plastová židlička z Ikea, která stojí asi čtyři stovky, dá se rozebrat, je omyvatelná, dítěti se v ní sedí dobře - zatím ji používáme a je fajn.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.1.06 21:16

AHoj holky,
tuhle židličku vyrábí i naši výrobci. Chystáme se jí koupit…
Hledala jsem levnější varianty a vím určitě, že Domestav ji taky prodává (označují ji židle Klára).
Zkuste http://www.domestav.cz/klasik-3.htm

Asi nebude do detailu stejná, ale nevidím důvod, proč bych za ni měla dávat více než 3000kč.

Domestav ji měl kolem 1600,–kč…ale nejsem si jista, momentálně mi nejde otevřít ceník…
MOje teda ji má asi 30let, je velice pohodlná a ještě dnes ji má u stolu, sedají na ni i dospělí..

Theo

• Nahlásit
  • Citovat
945
21.1.06 23:06

Theo, pochopila jsem to správně, že tuhle židličku ála Tripp Trapp má tvoje teta 30 let? Nebo má od toho Domestavu něco jinýho?
To by bylo fajn, kdyby se tu prodávala srovnatelná židle za nižší cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.1.06 08:31

Ahoj,
mame tuhle zidli doma tyden a je vyborna. Mame ji od ceskeho vyrobce, stala 2095 Kc - doprava se neplati, poslou ji rozlozenou postou. Je z vyborneho materialu - masiv buk, tak neco vydrzi. Da se k ni u nich i dokoupit stolecek pro nejmensi deti a taky tzv. Molitanove kalhotky, takze zidlicka je vhodna uz pro deti od 9 m. Je opravdu pohodlna, muzu jen doporucit. Ted budu objednavat druhou i pro syna, kteremu je 1 rok. Podivej se na: http://nabytek.azams.cz/, od tud ji mam ja. Dodaci lhuta byla 1 tyden. Miza

• Nahlásit
  • Citovat
1089
22.1.06 13:27

Lolo,
tetá má stejný typ židličky, nevím , kde ji tenkrát kupovali, ale vydržela..řekla bych, že ji 100% neměli ze zahraničí.
Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
22.1.06 15:11

Theo díky za odpověď. To je dobrá zpráva. My si ji asi stejně nechám přivézt, už jsme domluveni s kamarády. Ale dost známých tady v Čechách by ji taky chtělo, tak vím, co jim poradit. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.06 00:55

židlička

My máme Tipp Topp od Herlagu - přijde mi oproti této komfortnější a pohodlnější, má i pultík, který lze odmontovat. Dá se pořídit za 3.500,– Kč. www.lifesport.cz

• Nahlásit
  • Citovat
1089
24.1.06 22:42

AHoj holky,
tak dnes jsme koupili v Domestavu na Palmovce židličku (Klára, www viz výše), stála 1390kč, ještě k tomu máme malý polštářek za 80,–kč na suchý zip, dá se pevně přidělat.

Na skladě mají jen přírodní, na žádost Vám ji namoří do 1 měsíce, koncem února budou 4 odstíny, plus barvy modrou a červenou.

Vypadá skvěle, Kryštof (28m) si na ni vyleze bez problémů, máme vysoký stůl a teď tam sedí jako dospělák..nechtělo se mu ani dolů, neustále tvrdil, že má hrozný hlad a musí u stolu sedět :D

Mějte se
Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
satrap
6.11.10 15:18

Pozor na materiál! Levnější židle, o nichž mluvíte - tj. např. židle Klára - jsou ze smrkového! a nikoli bukového dřeva, tudíž mají mnohem nižší nosnost. V případě smrkové podle mě stačí, když si k jednomu sedícímu dítěti vyleze zezadu starší sourozenec a s židličkou je amen… U nás sedí je celkem běžné, že na jedné židli sedí víc než 1 dítě. Jitro se podle mě vyplatí, kvalita vždycky něco stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
8647
27.2.11 07:50

My už jsme také majitelé židličky Stokke,a zatím spokojenost,dcera má 2roky,sama si na ní vyleze,sleze,nikam nepadá,a krásně se jí jí u stolu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ufer
9.2.13 19:29

Tripp Trapp

Máme ji z druhé ruky, z ebay.de, je jako nová za 2500 Kč/100 eur, teď budeme kupovat druhou, mladšímu je 5 měsíců, tak aby mohl s námi taky sedět u stolu. Oceňuji, že lze dobře zasunout ke stolu, nezakopáváme o nohy židličky, jako u té Ikeacké, starší dítě /2 roky/ si samo dle chuti vyleze a zasedne, odpadává neustálé zvedání, pro novorozence lze nainstalovat sedačku, čalouněné vajíčko, pokud dítě už samo sedí, dá se přidělat umělohmotné sedátko, později jenom zábrana, židlička bude sloužit mnoho let, dá se k ní přidělat stolní deska nebo pro starší děti dokonce klouzačka. Rozhodně nelituji, že ji máme a vřele doporučuji. Náš vnouček ji miluje. A my taky.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama