Reklama

Ziggy cup - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 11:27
Ziggy cup - zkušenosti

Ahoj,
už skoro rok používám menstruační kalíšek MoonCup B. Vyhovuje mi mnohem víc než vložky a tampony, přesto s ním mám někdy problémy. Hlavně s tím, že občas cítím ten podtlak (sání). Je to pro mě nepříjemné, bolestivé a musím ho zavést znovu. Zkrátka jsem spokojená, ale mám výhrady :)

Před pár dny jsem se dozvěděla o kalíšku Ziggy Cup, který prý nefunguje na principu podtlaku. Nemáte s ním některé zkušenost? Zajímalo by mě, jestli je jeho zavádění a používání pohodlné a především, jestli je spolehlivý. Na netu jsem i něm moc informací nenašla, a tak budu ráda za jakoukoli radu od vás.

Díky. :)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >