Ziggy cup - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.04.18 11:27
Ziggy cup - zkušenosti

Ahoj,
už skoro rok používám menstruační kalíšek MoonCup B. Vyhovuje mi mnohem víc než vložky a tampony, přesto s ním mám někdy problémy. Hlavně s tím, že občas cítím ten podtlak (sání). Je to pro mě nepříjemné, bolestivé a musím ho zavést znovu. Zkrátka jsem spokojená, ale mám výhrady :)

Před pár dny jsem se dozvěděla o kalíšku Ziggy Cup, který prý nefunguje na principu podtlaku. Nemáte s ním některé zkušenost? Zajímalo by mě, jestli je jeho zavádění a používání pohodlné a především, jestli je spolehlivý. Na netu jsem i něm moc informací nenašla, a tak budu ráda za jakoukoli radu od vás.

Díky. :)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Podoba dne: Dominik Feri a kapitán panamské repre jsou k nerozeznání!

Kdo na mistrovství světa sleduje zápasy podceňované Panamy, ten se musel v... číst dále >

Tumáš, Angelo! Trump měl po ní mrsknout bonbony, Macronovi vytkl terorismus

Po nedávném summitu G7 v Kanadě svět obletěla fotografie, na které to prý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kolaps ledvin mi lékaři zjistili náhodou, skončil jsem na domácí dialýze

Žil jsem běžným životem až do doby, kdy mi můj obvodní lékař při preventivní... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama