Ziggy cup - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 11:27
Ziggy cup - zkušenosti

Ahoj,
už skoro rok používám menstruační kalíšek MoonCup B. Vyhovuje mi mnohem víc než vložky a tampony, přesto s ním mám někdy problémy. Hlavně s tím, že občas cítím ten podtlak (sání). Je to pro mě nepříjemné, bolestivé a musím ho zavést znovu. Zkrátka jsem spokojená, ale mám výhrady :)

Před pár dny jsem se dozvěděla o kalíšku Ziggy Cup, který prý nefunguje na principu podtlaku. Nemáte s ním některé zkušenost? Zajímalo by mě, jestli je jeho zavádění a používání pohodlné a především, jestli je spolehlivý. Na netu jsem i něm moc informací nenašla, a tak budu ráda za jakoukoli radu od vás.

Díky. :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >