Žije tu někdo bez orálního sexu a je spokojen?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 13:32

Žije tu někdo bez orálního sexu a je spokojen?

Je tu někdo, u koho se v manželství neprovozuje vůbec orální sex? a jste i tak se sexuálním životem spokojeni?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1932
5.1.22 13:42

Tohle přece záleží na tom dotyčném páru. Pokud se shodnou, že ani jeden nechce orální sex provozovat, tak potom jim určitě chybět nebude. Tak není důvod, aby nebyli spokojeni. Ale pokud například muž má orální sex rád a manželka ho odmítá provozovat, tak si myslím, že to do budoucna problém bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 13:44

Jistě, zejména proto, že ho nesnáším :D Nevadí mi dělat manželovi, který ho rád má, já sama ho ale nechci, takže on mi ho nedělá. Nemyslím, že jemu by nějak extra vadilo, že mi ho dělat nemůže.

• Citovat
  • Nahlásit
18798
5.1.22 13:45
@Anonymní píše:
Jistě, zejména proto, že ho nesnáším :D Nevadí mi dělat manželovi, který ho rád má, já sama ho ale nechci, takže on mi ho nedělá. Nemyslím, že jemu by nějak extra vadilo, že mi ho dělat nemůže.

PRESNE, mam to uplne stejne. Jednou za uherak manzelovi oral dopreju, nevadi mi to, ale sama ho nechci a manzel se tesi, asi by mu to samotnemu nebylo prijemne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
5.1.22 13:48

Dneska je tu těch orálních spermatoidních diskuzí nějak moc, už to radši nekrmte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 13:49
@Anonymní píše:

Přesně, já ho taky nesnáším. Chlap to neumí, strašně u toho funí a slintá, tak radši nic. :mrgreen: já jemu dělám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 13:51

Ty jo, tak to jsem překvapená, myslela jsem, že jsem jediná ženská na světě která z toho není odvařená. Není to teda manželem, nelíbilo se mi to nikdy od nikoho.

• Citovat
  • Nahlásit
9467
5.1.22 13:56

Ono je docela zajimavé, jak je všude psané, jak je to vyžadované a teda můžu říct, že když někdy přijde na toto téma třeba i dřív od kamarádek a nebo i diskuse, že většina žen to dělá, protože to k tomu všemu patří ne že to vyloženě chtějí. Samozřejmě se najdou vyjímky, ale když nějaka taková otázka pande odpověd je většinou, manžel chce, já to nemusím…a jednou ještě padlo, at udělám manželovi radost 8o že mi..já to vydržím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 14:00

Já to taky nemám moc ráda. Jako rychlá předehra, proč ne, ale manžel má asi pocit, že dokud se této aktivite nevěnuje aspoň 30 minut, tak to nemá smysl či co, tak se musím vždycky vymezit, že už stačí..
Klidně bych se této praktiky zcela vzdala.

• Citovat
  • Nahlásit
9467
5.1.22 14:02
@Anonymní píše:
Já to taky nemám moc ráda. Jako rychlá předehra, proč ne, ale manžel má asi pocit, že dokud se této aktivite nevěnuje aspoň 30 minut, tak to nemá smysl či co, tak se musím vždycky vymezit, že už stačí..
Klidně bych se této praktiky zcela vzdala.

Nepřemýšlís, že mu to řekneš..? Já teda se odhodlala a řekla jsem, že prostě raději něco jiného. a člověk neni tak vystresovaný, že jeden chce něco a druhý to nějak přečká.. Nakonec člověk zjisti, že azse to tak druhému nevadí, že to nedělá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 14:05

Mně samotné vadí, líbání po orálu.. :oops: Ten pocit, že tam dole je několik minut, ho to asi vzrušuje, ale mě prostě vadí, že prostě jde poznat že byl tam dole, nemám to ráda..potom líbání.
Známá tak opačne po orálu chlapovi,, kdy to došlo uplně do konce, tak chtěla dát pusu a s odporem odmítl, a že teda to ne.. od spermatu.

• Citovat
  • Nahlásit
32769
5.1.22 14:09

Co je orální sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.22 14:12
@Anonymní píše:
Mně samotné vadí, líbání po orálu.. :oops: Ten pocit, že tam dole je několik minut, ho to asi vzrušuje, ale mě prostě vadí, že prostě jde poznat že byl tam dole, nemám to ráda..potom líbání.
Známá tak opačne po orálu chlapovi,, kdy to došlo uplně do konce, tak chtěla dát pusu a s odporem odmítl, a že teda to ne.. od spermatu.

Orál je jeden z nejtěsnějších kontaktů s protějškem. Neumím si představit být bez toho, ani jako ten co dává ani ten co přijímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
5.1.22 14:12

Kdo poznal kvalitní orální sex, nemůže na otázku diskuze odpovědět kladně :lol:
Bez toho si vůbec neumím představit milostný život. A mít muže, který to odmítá poskytovat, tak to musí být celkově v posteli poleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4885
5.1.22 14:19
@Janasas píše:
Nepřemýšlís, že mu to řekneš..? Já teda se odhodlala a řekla jsem, že prostě raději něco jiného. a člověk neni tak vystresovaný, že jeden chce něco a druhý to nějak přečká.. Nakonec člověk zjisti, že azse to tak druhému nevadí, že to nedělá..

Já to manželovi teda taky řekla, že to nemusím. Chvíli jsme to řešili jako proč a co mi na tom vadí a jestli to není tím, že to třeba neumí. Až jsem byla překvapená jak moc to řešil a měl pocit selhání, že to od něj nechci. Nakonec akceptoval, že to není jím, ale tím jak to vnímám já. Než jsem mu to řekla, tak jsem se tomu snažila vyhnout nebo ho nenechat, aby to dělal moc dlouho a rychle ho přehodit jinam :lol: což teda taky bral jako prasárnu ode mě, že jsem se přiznala až po 5ti letech… Já mu oral dělám, celkem pravidelně, baví mě to. On ti má rád. Podle mě je to hlavně o tom říct, kdo má jaké priority. Mužská hlava mezi nohama ve mě vyvolává prostě záchvaty smíchu a divný pocit, s tím prostě nic neudělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat