Žije tu prosím někdo ve Francii ? :-) aneb o výchově dítek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Solni
Stálice 81 příspěvků 13.12.18 18:19
Žije tu prosím někdo ve Francii ? :-) aneb o výchově dítek

Ahojda, zajímalo by mne, jak funguje mateřská a výchova dětí ve Francii :-). Prosím o příspěvky ty, kdo to dobře znají :)
 děkuji

Reakce:
baimoli
Kecalka 435 příspěvků 13.12.18 18:20

Ahoj, já. Obě dítka prošly francouzskou mateřskou školkou. Co tě zajímá?

Solni
Stálice 81 příspěvků 13.12.18 18:25

@baimoli Ahoj. Zajímá mne vše. Třeba rozdíly v porovnání s tím, jak je to u nás. :) Cokoliv k tématu.

MartinKa36
Závislačka 3536 příspěvků 13.12.18 18:44

není nad to dávat děti do školy na 9:00

baimoli
Kecalka 435 příspěvků 13.12.18 18:49
@MartinKa36 píše:
není nad to dávat děti do školy na 9:00

8.20

baimoli
Kecalka 435 příspěvků 13.12.18 18:57
@Solni píše:
@baimoli Ahoj. Zajímá mne vše. Třeba rozdíly v porovnání s tím, jak je to u nás. :) Cokoliv k tématu.

Aha, já moc nemám srovnání s českýma školkama, chodily jen tady. Za mě super. Začíná se ve 3 a děti chodí jen na dopoledne. Jedli doma. 2. rok mají celý den, po obědě spinkají. 3. rok jsou mazáci a připravujou se do školy :lol: Jsme na malém městě, do stejné školky chodil už můj manžel a jeho sourozenci. Měli jsme velké štěstí na učitelky, dělaly s nimi zajímavé aktivity a hodně se o ně staraly. Velmi komunikativní, často jsem se s nimi radila i o výchově

farska
Vesmírná mluvilka 30270 příspěvků 13.12.18 19:21
@baimoli píše:
Aha, já moc nemám srovnání s českýma školkama, chodily jen tady. Za mě super. Začíná se ve 3 a děti chodí jen na dopoledne. Jedli doma. 2. rok mají celý den, po obědě spinkají. 3. rok jsou mazáci a připravujou se do školy :lol: Jsme na malém městě, do stejné školky chodil už můj manžel a jeho sourozenci. Měli jsme velké štěstí na učitelky, dělaly s nimi zajímavé aktivity a hodně se o ně staraly. Velmi komunikativní, často jsem se s nimi radila i o výchově

Ahoj tady;)
Mám radši cz školky se spaním a jídlem. :oops:

farska
Vesmírná mluvilka 30270 příspěvků 13.12.18 19:23
@baimoli píše:
8.20

8.30 :mrgreen:

baimoli
Kecalka 435 příspěvků 13.12.18 19:25
@farska píše:
8.30 :mrgreen:

My tam museli být už v 8.20 nebo ty ty ty :lol: 8,30 se zamyká. Pak musíš potupně zvonit

baimoli
Kecalka 435 příspěvků 13.12.18 19:27
@farska píše:
Ahoj tady;)
Mám radši cz školky se spaním a jídlem. :oops:

Já je dávala na 2 dny i s jídlem a spaním, ve středu volno - takže masakr :pocitac: já na pokraji nervového zhroucení, jak zlobily a v pátek si je brali na oběd a po školce prarodiče

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >