Zijem vedle sebe, mame dite a ja chci pryc

2
25.1.21 21:37

Zijem vedle sebe, mame dite a ja chci pryc

Ahoj vsem. Mam velky problem, muj chlap je asi narcis. Teda davno.to neni. muj partner, zijem. vedle sebe. A mame malou holcicku bude ji rok. Bohuzel.kdyz.jsme se potkali byla.jsem slepa naivni a duveriva. A po cca roce najednou I tehotna a zaclo peklo. Ja s nim totiz chtela. ukoncit vztah, tlacil. ohledne ditete, jeste.jsem.chtela pockat. Ale jednou jsme zkusili a.nez mi doslo ze to tak. nechci byla.jsem tehotna. No a chtela.jsem.aby mala.mela.tatu.a vsichni jsme vychazeli. Nakonec me. presvedcil at bydlime spolecne a.po.porodu jsem.se stehovala do. jineho mesta k nemu. I. presto ze cele tehotenstvi z jeho strany bylo plne vycitek, urazek, nepochopeni. Dokonce I.jeho.mamka.me presvedcovala ze narozenim.maly se urcite zmeni. Neatalo se tak. Zas spis naopak. Uz na.me I sahnul.. a to.je tldo. dnes.. samozrejme. s takovym. clovekem nemuzu.nic mit. Laska.uz je davno pryc. A kvuli male?? Je asi. jasny ze pro.ni to. je spatny toxicky. Jenze jak. z toho ven.?? Pokud neni podle.nej, tak.se s nim. mluvit proste neda. On chce do.tri.let spolu pak. zacnu. pracovat svuj byt a stridava. Zda se tomu da verit?? Nevim. Ale tri roky je dlouha.doba
Navic vulharne mi. nadava kdyz mu reknu neco conse mu. nelibi, nebo mam.blby ton, vyraz. Vysvetlit se mu nic neda.. chytne me.pod krkem, ale je to.ma.vina. nemela.jsem.rict to a to. A to vse pred.malou.I.kdyz ho usmernuji at tak. nemluvi. chci pryc ale.mohla.bych s malou k. matce do jineho.mesta.za kterou ani nesmime bez.nej jet. Ale to. nepripada v uvahu.podle.nej. navic pred.policii.a.osodem.je.ten.hodny chlap.a.ja.ta.zla.zenska. dela.uzasnyho.atd.. a.oni.mu to. Basti. Mala.ma.tady trvale. bydliste ale.ja.ne. ja. v jinem. meste na nadrese co. nebydlim. holky co. byste delaly?? Nechci aby mel. malou u sebe on. Nemam ani penize na pronajem.bytu tady. A kdyz to dam. k.soudu. to.je.snad nemyslitelny bydlet spolecne.. on me hlavne I depta psychicky.. ze jsem.blba ze by vyhral, nebo taky ze jeatli se.o.neco.pokusim.me.zabije. aby pak. k.soudu neprisla. vyklepana. troska (ja) a nebo soud.neodvolala.jako.uz.se nam. to. jednou stalo. Chci volne. dychat bez nej.ale.s. malou u sebe. Dekuji za rady nebo. zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24229
25.1.21 21:46

Jak tady ty pribehy ctu, tak holce asi nedam to sporeni k osmnactinam/maturite/promoci, ale schovam ji to na dobu, az si udela dite s nejakym uzasnakem, co se po pocurani tehotenskeho test nebo nejpozdeji narozenin ditete zmeni na magora. Aby mela na kauci, najem a soukrome jesle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
25.1.21 21:46

Příspěvek se mi hodně špatně četlo. Ale jeďte k matce, dejte se psychický do pořádku a začněte bojovat o dceru. Za tři roky, tomto prostředí z vás bude troska a to mu pomůže získat dceru v péči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.1.21 21:48

Odstěhuj. se. k.rodičům. jestli. muzes.
Hrozně. blbě.se.to.četlo. tak. jestli. píšeš. že.to.nejde.tak.promiň.
Ale držím palce, aby ses ho zbavila. Nevím, kdyby mi úřady nevěřili, tak si to natocim… Ale s GDPR nemám ponětí, zda by to k něčemu bylo. Ale aspoň k přesvědčení nějaké pracovnice určitě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
25.1.21 21:49

@Svistice
No já když čtu tyhle příběhy, sama nevím jak bych se zachovala kdyby se někdo takhle choval k my dceři. Je to fakt k pláči jaký mají některé lidi vztah. Vůbec si nedokážu představit takhle žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
25.1.21 21:50

To, že je “partner” narcis je to nejmenší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
25.1.21 21:57

Nevěř mu ty jeho blbý kecy. Až bude v práci, tak odjedťe k mamce, zajdi normálně na policii a řekni jak te mlátí, vyhrožuje, že tě zabije a prostě všechno co ti dělá. Protože jsem si jistá z toho co píšeš, že k tvojí mamce přijede a klidně vás tam stříská obě. Dítě nesmí tohle vidět, prostě od něj uteč a to co nejdřív. Vždyť on ti vykládá nesmysli, jen aby ses cítila méně cenná a myslela si že bez něj si v háji a tak to není. Od té policie budeš mít aspoň důkaz jakej je to sr*č a u soudu nebude mít nejmenší šanci. Je mi líto, co prožíváš ale nenech v tom vyrůstat své dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10063
25.1.21 22:07

Tady ti podle me nezbyva nez vsechno zacit nahravat, natacet, nekompromisne, tajne.
Aplikace na to jsou, ruzna udelatka z Ciny taky.
A jakmile budes mit neco v ruce, kontaktovat nejakou organizaci pro tyrane zeny, pripadne se s pomoci kamosu odstehovat pryc behem dopoledne, co bude v praci.
Potrebujes plan, co delat, a zacit ho uskutecnovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1564
25.1.21 22:13

Urcite necekej tri roky. Jestli mas kam jit s dcerou, odejdi. Nema te kdo odvezt, kdyz bude partner pryc? Nezustavej s nasilnikem a manipulatorem. Pises, ze mu neco basti policie a ospod? Vy uz jste s nimi neco resili? Toho se neboj, nedokaze zmanipulovat vsechny. Jdi k mame.

Je mozny, ze jsem cast obsahu prehledla, spatne se to cte :?

Příspěvek upraven 25.01.21 v 22:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3295
25.1.21 22:14

Odešla bych v době, kdy tenhle šmejd bude v práci, a Ty budeš mít čas sbalit nejnutnější ( hlavně i doklady), zavolat si taxíka ( i za ty peníze by mě ten taxík stál) a hurá k mamce. Hlavně odejít bez varování. Neříkat předem vůbec nikomu v okolí, co se chystá. Pak až budeš u mamky, podat na soud návrh na svěření dítěte do své péče a výživné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
25.1.21 22:19

Jak to pises, to se neda cist 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
25.1.21 22:38

Když tak řekni na policii, že i to dítě je výsledkem znásilnění ( i když to není pravda ), on se z toho podělá. Policie jen málokdy účinně řeší domácí násilí, když se do toho zaplete znásilnění, tak je to jiná. Dají ho prostě za katr, budeš mít od něho pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
25.1.21 22:39
@Svistice píše:
Jak tady ty pribehy ctu, tak holce asi nedam to sporeni k osmnactinam/maturite/promoci, ale schovam ji to na dobu, az si udela dite s nejakym uzasnakem, co se po pocurani tehotenskeho test nebo nejpozdeji narozenin ditete zmeni na magora. Aby mela na kauci, najem a soukrome jesle.

on se na magora nezměnil počuráním testu, jen to magorství bylo sexy a přitáhnul k sobě prototyp tyranský oběti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1564
25.1.21 22:45
@Božislava píše:
Když tak řekni na policii, že i to dítě je výsledkem znásilnění ( i když to není pravda ), on se z toho podělá. Policie jen málokdy účinně řeší domácí násilí, když se do toho zaplete znásilnění, tak je to jiná. Dají ho prostě za katr, budeš mít od něho pokoj.

Souhlasim, ze policie resi domaci nasili ne uplne ucinne. Ale navadet nekoho ke krivymu obvineni ze znasilneni 8o wtf! Jednak by to ona musela dokazat, jen tak ho nezavrou, zijes kde? A vis jak by ji to potom dal sezrat? A vis, ze to je trestny cin (sazba az tri roky natvrdo)? To asi muze potrebovat, kdyz ji ceka soud o dite :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
25.1.21 22:52
@Mutlice píše:
Souhlasim, ze policie resi domaci nasili ne uplne ucinne. Ale navadet nekoho ke krivymu obvineni ze znasilneni 8o wtf! Jednak by to ona musela dokazat, jen tak ho nezavrou, zijes kde? A vis jak by ji to potom dal sezrat? A vis, ze to je trestny cin? To asi muze potrebovat, kdyz ji ceka soud o dite :nevim:
@Mutlice píše:
Souhlasim, ze policie resi domaci nasili ne uplne ucinne. Ale navadet nekoho ke krivymu obvineni ze znasilneni 8o wtf! Jednak by to ona musela dokazat, jen tak ho nezavrou, zijes kde? A vis jak by ji to potom dal sezrat? A vis, ze to je trestny cin? To asi muze potrebovat, kdyz ji ceka soud o dite :nevim:

Tak sežrat ji to dá tak jako tak, nemůže nic ztratit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat