Žije, či pobýval tu prosím někdo dlouhodobě vé Španělsku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Timera
Nováček 10 příspěvků 30.07.18 19:57
Zijete (pobyval) tu prosim nekdo dlouhodobe vé Spanelsku ?

Ahojda, budu rada za zajimave prispevky i zivote vé Spanelsku ( o lidech i demi) :-) dekuji :)

Reakce:
-Evka-
Závislačka 3745 příspěvků 30.07.18 20:42

Pěkný blog o životě v ES má: @Vermilion .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 20:54

Myslím, ze @pikola bydlí ve Špa. Ja tam jsem cca 3 měsíce v roce.
Mas nějaký konkrétní dotaz?

solip
Kecalka 469 příspěvků 30.07.18 21:31

Zila jsem tam a pracovala dva roky, ale uz je to deset let, co jsem zpet v CR. Zilo se tam krasne, pracovalo se za uplne jiny penize nez v CR a lide tam byli vesmes hodni, pozitivni, napomocni. Ja jsem milovala to, ze jsem si kdykoliv sedla na bus a byla za dvacet minut u more. Spanelske jidlo mi nikdy nezachutnalo, ale jinak to tam bylo paradni. Mas nejake konkretni dotazy?

pikola
Neúnavná pisatelka 19892 příspěvků 31.07.18 08:42
@Anonymní píše:
Myslím, ze @pikola bydlí ve Špa. Ja tam jsem cca 3 měsíce v roce.
Mas nějaký konkrétní dotaz?

Ne, už jsem 3 roky v Německu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >