Žije, či pobýval tu prosím někdo dlouhodobě vé Španělsku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Timera
Nováček 10 příspěvků 30.07.18 19:57
Zijete (pobyval) tu prosim nekdo dlouhodobe vé Spanelsku ?

Ahojda, budu rada za zajimave prispevky i zivote vé Spanelsku ( o lidech i demi) :-) dekuji :)

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3691 příspěvků 30.07.18 20:42

Pěkný blog o životě v ES má: @Vermilion .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 20:54

Myslím, ze @pikola bydlí ve Špa. Ja tam jsem cca 3 měsíce v roce.
Mas nějaký konkrétní dotaz?

solip
Kecalka 454 příspěvků 30.07.18 21:31

Zila jsem tam a pracovala dva roky, ale uz je to deset let, co jsem zpet v CR. Zilo se tam krasne, pracovalo se za uplne jiny penize nez v CR a lide tam byli vesmes hodni, pozitivni, napomocni. Ja jsem milovala to, ze jsem si kdykoliv sedla na bus a byla za dvacet minut u more. Spanelske jidlo mi nikdy nezachutnalo, ale jinak to tam bylo paradni. Mas nejake konkretni dotazy?

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 31.07.18 08:42
@Anonymní píše:
Myslím, ze @pikola bydlí ve Špa. Ja tam jsem cca 3 měsíce v roce.
Mas nějaký konkrétní dotaz?

Ne, už jsem 3 roky v Německu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >