Žiju vedle tyrana

Anonymní
14.4.20 21:41

Žiju vedle tyrana

Už nevim,, ve zkratce - Jsem z dětského domova, po me plnoletosti jsem šla bydlet k mému bývalému příteli, trvalo to 4roky, máme spolu krásnou dcerku,,ale došlo na nejhorší a bývalý propadl automatům a nevím k čemu všemu,,byl agresivní, jednou sáhl i po dceři a to byla poslední kapka, doslova jsem utekla do jiného města (rodinu nemam) za mým známým,, Postupem času, jak nás u sebe nechal „schované“ jsme k sobě začali cítit sympatie, po několika měsících to přešlo ve vztah,, nyní jsme spolu druhým rokem,,ALE,, všechno se opakuje :,( ne že by byl „strejda“ na dceru zlý, naopak, před ní je milionový, stará se o nás, na první pohled jsme s nadsázkou dokonalá rodinka,,ale jakmile malá třeba spí, on totálně otočí a chová se ke mě jak ke kusu hadru,, vulgárně mě oslovuje, rozkazuje, a to nejhorší je že mě nutí k sexu,, teď, trvá to asi týden, každou noc mě nutí k sexu, bolestivému sexu, který pravidelně končí krví,, on se po tom všem jde umýt, spát a ráno je potkavam s dcerou u snídaně kde mě vítá Slovana „dobre ráno lásko“,, jsem zmatená, bojím se, zároveň vím že má dcera je pro něj důležitá a i ona v něm vidí v podstatě nahradu za otce,, kamarádky ke kterým bych šla nemám, zkoušela jsem jeden azylak, ale je plno,, mám chuť to všechno skončit :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5533
14.4.20 21:45

Nahlásit policii ČR a Bílý kruh bezpečí a jiné podobné organizace pomahající obětem domácího násílí. Odkud jsi? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
14.4.20 21:48

Nic nekonci kvuli nejakymu hajzlovi, co potom bude s malou? Oznam to na policii CR a oni s nim zatoci. Pokud si neco udelas, co by bylo s malou? Tohle si uvedom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 21:49

@Božislava na policii volat nechci :,( udělala bych to ještě horší a skončila na ulici, nedej bože by mi malou vzali :( jsem z ústeckého kraje, okres Louny

• Citovat
  • Nahlásit
4723
14.4.20 21:50

Jak jako nutí k sexu? Znásilňuje tě, ačkoli se bráníš? Zavolej policajty. Udej ho, půjde do vězení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3627
14.4.20 21:52

Vzhledem k tomu, že předpokládám, že jsi na bydlení u něho závislá, tak máš dost omezené možnosti.

Nejvíc by ti prospělo sehnat hlídání a postavit se na vlastní nohy (a hlavně nezačít „vztah“ s dalším zachráncem - už teď opakuješ vzorec; z děcáku k tyranovi 1, od něj k tyranovi 2).

Příspěvek upraven 14.04.20 v 21:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6220
14.4.20 21:53

Holčičko, je mi tě moc líto, tys té lásky v životě moc zatím nezažila :hug:
Musíš tady být kvůli malé, zkus se vzchopit kvůli ní, musíš od něj odejít, pak už bude líp, zkus napsat odkud jsi, třeba by ti někdo mohl i pomoct - někam zavolat, něco zařídit.
Neboj se, na světě jsou i hodní lidé a někdo ti určitě pomůže.
Ty teď musíš najít pomoc a odejít pryč!
Pak už bude dobře, uvidíš.

www.rosa-os.cz
www.nenechtesiublizovat.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4723
14.4.20 21:57

Hele a teď mě napadlo. Když tě ráno vítá láskyplně. Není to náhodou jen nějaká drsnější sexuální preference? Promluvila sis s ním vůbec o tom, že se ti jeho jednání v sexu nelíbí? Třeba není nutný potopit vztah, jen jste si úplně neporozuměli v představách o sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
378
14.4.20 21:58

Ahoj,
a když zavoláš na linku bezpečí, jakoukoliv pomoc třeba i ti policajti, sociálka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
14.4.20 22:09
@Čičorečka píše:
Hele a teď mě napadlo. Když tě ráno vítá láskyplně. Není to náhodou jen nějaká drsnější sexuální preference? Promluvila sis s ním vůbec o tom, že se ti jeho jednání v sexu nelíbí? Třeba není nutný potopit vztah, jen jste si úplně neporozuměli v představách o sexu.

no, to určitě. Před malou dělá hodnýho. A před jinýma lidmi taky. no, že aspoň ta malá je snad relativně v bezpečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33180
14.4.20 22:10
@Anonymní píše:
Už nevim,, ve zkratce - Jsem z dětského domova, po me plnoletosti jsem šla bydlet k mému bývalému příteli, trvalo to 4roky, máme spolu krásnou dcerku,,ale došlo na nejhorší a bývalý propadl automatům a nevím k čemu všemu,,byl agresivní, jednou sáhl i po dceři a to byla poslední kapka, doslova jsem utekla do jiného města (rodinu nemam) za mým známým,, Postupem času, jak nás u sebe nechal „schované“ jsme k sobě začali cítit sympatie, po několika měsících to přešlo ve vztah,, nyní jsme spolu druhým rokem,,ALE,, všechno se opakuje :,( ne že by byl „strejda“ na dceru zlý, naopak, před ní je milionový, stará se o nás, na první pohled jsme s nadsázkou dokonalá rodinka,,ale jakmile malá třeba spí, on totálně otočí a chová se ke mě jak ke kusu hadru,, vulgárně mě oslovuje, rozkazuje, a to nejhorší je že mě nutí k sexu,, teď, trvá to asi týden, každou noc mě nutí k sexu, bolestivému sexu, který pravidelně končí krví,, on se po tom všem jde umýt, spát a ráno je potkavam s dcerou u snídaně kde mě vítá Slovana „dobre ráno lásko“,, jsem zmatená, bojím se, zároveň vím že má dcera je pro něj důležitá a i ona v něm vidí v podstatě nahradu za otce,, kamarádky ke kterým bych šla nemám, zkoušela jsem jeden azylak, ale je plno,, mám chuť to všechno skončit :,(

Jestli mají v azylovém domě plno, tak bys tam mohla zkusit bezplatnou právní poradnu, bývá při azyl. domech…

A kouknout na net na domy od Charity, znala jsem paní, která takhle jela až na Moravu s dětma, nemohla také sehnat místo v Azyl. domě a tam ji vzali hned, taky tam mají právní pomoc atd.

Třeba tady to vypadá sympaticky a netu je toho víc, chtělo by to zítra obvolat…
https://www.edb.cz/…ta-veselicko

Pomocnou ruku při ztrátě bydlení či v jiné nepříznivé situace Vám ochotně podá Domov sv. Alžběty pro matku a dítě Farní charita Veselíčko u Přerova. Napomáháme matkám v těžkých životních momentech.

Domov sv. Alžběty pro matku a dítě Farní charita Veselíčko u Přerova poskytuje dočasné ubytování matkám s dětmi, jež se právě nachází v nepříznivé životní situaci.

Naší cílovou skupinou jsou nejen matky samoživitelky, ale také těhotné a týrané ženy, které přišly o bydlení a prochází si těžkým životním obdobím. Pro tyto ženy zajišťujeme ubytování na přechodnou dobu, právní poradenství ve věci občanských práv a pomoc s řešením nastalé situace, ať už se jedná o péči o děti, hospodaření s penězi či psychická podpora. Těmto uživatelkám současně poskytujeme sociální poradenství, duševní útěchu, materiální pomoc a možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33180
14.4.20 22:11
@bigl píše:
Holčičko, je mi tě moc líto, tys té lásky v životě moc zatím nezažila :hug:
Musíš tady být kvůli malé, zkus se vzchopit kvůli ní, musíš od něj odejít, pak už bude líp, zkus napsat odkud jsi, třeba by ti někdo mohl i pomoct - někam zavolat, něco zařídit.
Neboj se, na světě jsou i hodní lidé a někdo ti určitě pomůže.
Ty teď musíš najít pomoc a odejít pryč!
Pak už bude dobře, uvidíš.www.rosa-os.cz
www.nenechtesiublizovat.cz

To je tak hezky napsané… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
14.4.20 22:27

@free333 bydlela jsem kousek odtamtud. Mám tam rodinu a tu farní charitu znám. Je dobrá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 22:32

Děkuji všem. O sexu to není, nejsem hloupá,,
Děkuji mockrát, zítra zavolám, obvolám a pokusím se udělat všechno co půjde

• Citovat
  • Nahlásit
1069
14.4.20 22:40

Nevzdavej to, dcera te potrebuje. Zkus to vse vyresit, uz jen pro ni. Se mnou se traumata z detstvi tahnou az doted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat