Žiletky Gillette fusion

22548
8.5.21 16:26

Žiletky Gillette fusion

Zdravím.
Jak jste spokojené v současné době s žiletkami Gillette fusion? Nepoužívám Gillette ty ženské, pánské mi vždy přišly o dost lepší. Já tyto žiletky používám léta letoucí.
Vždy jsem s nimi byla velmi spokojená.
Zpětně, tak půl roku, jsem z těchto žiletek naprosto zoufalá. Vůbec neberou chlupy. Nejsou nejlevnější. Vždy byly drahé, ale jedna žiletka mi vydržela klidně 3 měsíce.
Ještě tedy třeba před deseti lety jsem používala Gillette Mach 3, taky bývalý kvalitní, ale zpět cca 3 roky se taky zhoršily, právě proto jsem přešla na řadu fusion.
Zrovna dnes jsem se ráno holila. Vzala jsem nový fusion a chlupy mi vůbec nebral. Tak jsem si vzala starý, hodně použitý, který mám schovaný a ten fungoval dobře.
Muž už dávno přešel na jinou značku, protože též říkal, že kvalita Gillette je pryč. Jeho značka mi nevyhovuje, strašně řeže. Už i klasická jednorázová holítka mi přijdou kvalitnější, ale ty taky strašně řežou.
Je to velká škoda, protože mi Gillette fusion vždy vyhovoval. Máme ve městě u nás jednu malou drogerii, kde fusion za výlohou mají, tak doufám, že ještě starou sérii a snad to nebudou další vyhozené peníze.
Máte někdo zkušenost s tím, že kvalita Gillette fusion šla hodně dolů, případně s jakými žiletkami jste spokojené/spokojeni? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12899
8.5.21 17:02

Zkus strojek od DM - holicí strojek Revolution 5.1 - https://www.dm.cz/…2631702.html Osm náhradních hlavic prodávají za 260 Kč. Solidně holí a vydrží dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22548
8.5.21 17:07
@Prof. Farnsworth píše:
Zkus strojek od DM - holicí strojek Revolution 5.1 - https://www.dm.cz/…2631702.html Osm náhradních hlavic prodávají za 260 Kč. Solidně holí a vydrží dlouho.

Díky, Tobě věřím, vy
zkouším, když píšeš, že jsou super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
8.5.21 17:36

Gillette - mam s tim stejny pocit - ale jen kdyz koupis nahradni hlavice - ty prilozeny v origo baleni vydrzeji dyl… asi ty nahradni mrskaj nekde polsti bratri :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22548
8.5.21 19:14
@mixna píše:
Gillette - mam s tim stejny pocit - ale jen kdyz koupis nahradni hlavice - ty prilozeny v origo baleni vydrzeji dyl… asi ty nahradni mrskaj nekde polsti bratri :-)

Dost mě tim naštvali. Kdybych neměla starou žiletku, tak bych se dnes tou zcela novou neoholila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
9.5.21 09:34

@Klopotkova
Tak se vy.ser na holení a nech si narůst plnovous… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22548
9.5.21 09:45
@bse.pedro píše:
@Klopotkova
Tak se vy.ser na holení a nech si narůst plnovous… :nevim: 8)

Jdi někam. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
9.5.21 09:49
@Klopotkova píše:
Jdi někam. :mavam:

Kam… :nevim: 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit