Žili jste někdy s manipulátorem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 17:56
Žili jste někdy s manipulátorem?

Ahoj slečny :mavam: Už jsem sem psala co se týče mého problému s partnerem a jelikož jsem se dozvěděla od většiny slečen či mužů, že žiji s manipulátorem­..chtěla bych se zeptat zda jste s ním někdy žili také, jaké je jeho chování, přímo příklady co dělal, jak s vámi manipuloval.. dost by mě zajímalo zda je to vážně pravda a jsem ve vztahu s manipulátorem :zed: Chtěla bych názory a příběhy někoho s kým se mohu ztotožnit a doufejme že by mi to pomohlo od něj odejít. Jinak odkaz na mou předchozí diskuzi: https://www.emimino.cz/…dite-335236/ Děkuji za jakoukoli odezvu :oops: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 21.11.18 18:02

Řekla bych, že pokud tě situace donutí napsat takový post na net, tak je to samo o sobě důkaz, že ten vztah nemá cenu, i kdyby týpek manipulátor vlastně nebyl. Ty nejsi spokojená a zdá se, že sama nechceš pokračovat. Co se týče diskuze s dítětem, nevydržela bych to a narovinu mu řekla, že pokud nyní chce dítě, musí matku hledat jinde.

axelina
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 3 inzeráty 21.11.18 18:08
@Anonymní píše:
Ahoj slečny :mavam: Už jsem sem psala co se týče mého problému s partnerem a jelikož jsem se dozvěděla od většiny slečen či mužů, že žiji s manipulátorem­..chtěla bych se zeptat zda jste s ním někdy žili také, jaké je jeho chování, přímo příklady co dělal, jak s vámi manipuloval.. dost by mě zajímalo zda je to vážně pravda a jsem ve vztahu s manipulátorem :zed: Chtěla bych názory a příběhy někoho s kým se mohu ztotožnit a doufejme že by mi to pomohlo od něj odejít. Jinak odkaz na mou předchozí diskuzi: https://www.emimino.cz/…dite-335236/ Děkuji za jakoukoli odezvu :oops: :kytka:

Ahoj já tedy určitě s manipulatorem nežila protože jem zvyklá si dělat co chci takže manipulator mě určitě nidky ani nebalil protože hned pozná že u mě mu pšenka nepokvete …ale třeba moje máma manipulátor je a musím si ji držet od těla… trvalo to 10 let „války“ kdy ona se neustále snažila mě manipulovat a já neustále vysvětlovala že takhle NE a NE a NE… ted pochopila že pokud se se mnou chce vídat tak holt mě musí nechat dýchat a žít a akceptovat mě jaká jsem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 18:22

oba dva mí rodiče, bohužel. Jsou rozvedení. tahanice mezi nimi byl Masakr! Vyrůstala jsem s matkou - no a jak se to projevovalo - různě. Klasické shazování v soukromí, i na veřejnosti, vykládání nepravd, hysterické divadlo před okolím kvůli údajným mým prohřeškům, neposkytování péče, házení dospělých problémů na dítě, výčitky kvůli čemukoliv - i kvůli tomu, že nosím brýle a ona je musí platit atd. atd.
Otec má zase pocit, že se celý svět točí kolem něho a když jsem se prý na své promoci zachovala neadekvátně - prý jsem se mu vysmívala - já ho ani neviděla, bylo tam strašně moc lidí, fotili jsme se s ostatními, chodili za mnou lidi, on nepřišel mi ani pogratulovat - tak potom přišel s řevem k nám domů, že na nás už s*re. alimenty si vybojoval, co nejmenší - tak dlouho chodil řvát na soud, až mu je snížili na směšných 1500. A těma pořád na mě argumentoval, že nám je platí. (mně teda nikdy, matka si je vždycky nechávala).
No, byla by z toho kniha. Nikdy bych dobrovolně s manipulátorem nežila!!! Na to je život příliš krátký!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 18:26
@Anonymní píše:
oba dva mí rodiče, bohužel. Jsou rozvedení. tahanice mezi nimi byl Masakr! Vyrůstala jsem s matkou - no a jak se to projevovalo - různě. Klasické shazování v soukromí, i na veřejnosti, vykládání nepravd, hysterické divadlo před okolím kvůli údajným mým prohřeškům, neposkytování péče, házení dospělých problémů na dítě, výčitky kvůli čemukoliv - i kvůli tomu, že nosím brýle a ona je musí platit atd. atd.
Otec má zase pocit, že se celý svět točí kolem něho a když jsem se prý na své promoci zachovala neadekvátně - prý jsem se mu vysmívala - já ho ani neviděla, bylo tam strašně moc lidí, fotili jsme se s ostatními, chodili za mnou lidi, on nepřišel mi ani pogratulovat - tak potom přišel s řevem k nám domů, že na nás už s*re. alimenty si vybojoval, co nejmenší - tak dlouho chodil řvát na soud, až mu je snížili na směšných 1500. A těma pořád na mě argumentoval, že nám je platí. (mně teda nikdy, matka si je vždycky nechávala).
No, byla by z toho kniha. Nikdy bych dobrovolně s manipulátorem nežila!!! Na to je život příliš krátký!

Argumetovali někdy rodiče kritiku tím že to nemysleli vážně, že si vše bereš k tělu a že je to jenom sranda? To můj přítel totiž dělá pokaždé když mě naštvou jeho každodenní (pro něj hrozně vtipné poznámky) třeba o tom jak se večeře nedá jíst, nebo že zas vidí ten můj ksicht, možná to teď zní vtipně ale každý den neposlouchat nic jiného už mi leze na mozek :nevim:

Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 21.11.18 18:35
@Anonymní píše:
Argumetovali někdy rodiče kritiku tím že to nemysleli vážně, že si vše bereš k tělu a že je to jenom sranda? To můj přítel totiž dělá pokaždé když mě naštvou jeho každodenní (pro něj hrozně vtipné poznámky) třeba o tom jak se večeře nedá jíst, nebo že zas vidí ten můj ksicht, možná to teď zní vtipně ale každý den neposlouchat nic jiného už mi leze na mozek :nevim:

To fakt vtipné není a u mě by se zlou potazal. A kdyby se urazil, řekla bych mu, že si vše bere moc k tělu. Tohle opravdu není normální, muj partner si tuhle „srandu“ nedovolí ani po deseti letech. Večeře se nedá jíst? Ať tě borec pozve do restaurace nebo sám uvaří

ModraJeDobra
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 21.11.18 18:52
@Anonymní píše:
Argumetovali někdy rodiče kritiku tím že to nemysleli vážně, že si vše bereš k tělu a že je to jenom sranda? To můj přítel totiž dělá pokaždé když mě naštvou jeho každodenní (pro něj hrozně vtipné poznámky) třeba o tom jak se večeře nedá jíst, nebo že zas vidí ten můj ksicht, možná to teď zní vtipně ale každý den neposlouchat nic jiného už mi leze na mozek :nevim:
ano, to je u manipulatoru, rekla bych, klasika. :)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 19:09
Anonym2

Ahoj, žila jsem 8 let. Ze začátku mi samozřejmě takový nepřišel. Pak jsme měli první dítě a sem tam se začaly objevovat narážky na úklid. Pak jsme měli druhé dítě a to se rozjeli ve velkém. Dokonce mě podváděl a sváděl vinu na to, že si za to mužů sama. Třeba kvůli tomu, že jsem nechala dva hrnky na lince do druhého dne. Ponižování bylo hlavně doma. Ošklivá a tlustá, neschopná ( a to jsem na MD pracovala a o děti se starala sama), nemám žádné přátele, jsem s nim jen kvůli penězům, špatně se starám o děti atd. Hodně lhal a kolikrát na mě řval dokud jsem se nerozbrečela. Když už nevěděl jak mě ponížit, navážel se do mojí rodiny. Vždy po hádce( která byla vlastně jen jeho monologem) za mnou přišel a řekl mi, abych toho už nechala a že jsem vztahovačná a urážlivá.

Na venek by to do něj nikdo neřekl…Dokud to jednou neudělal i na veřejnosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 19:11
@Anonymní píše:

matka ano, rádoby vtipně na veřejnosti, nejraději mezi svými kolegy z práce - to se strašně ráda „předváděla“ pomocí rádoby chytrých poznámek, jaká jsem trapná a nevím jaká. No a v soukromí vyhroceným křikem nepravd - nikdy nic neuděláš, školu nemáš v pořádku, jenom se touláš po venku (no, to určitě).
Otec se v tomto směru choval slušně, ale zase rád poučoval a sám sebe u toho poslouchal. Třeba 2 hodiny přednášky o tom, že nemáš strkat prsty do zásuvky, je ve 12 letech pro dítě celkem zbytečné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 19:15

a ano, když šlo do tuhého, tak matka to obrátila proti mně tím, že já jí také „barsco povím“ a že co z toho pořád jako dělám :roll: Prostě ona může všechno. Mně občas seřvala jenom za to, že „mám neustále tuj hubu odutů“ - normálně jsem šla po ulici vedle ní, ona se na mě podívala a začala na mě takto vyštěkávat, až se lidé otáčeli. Vůbec jsem netušuila, která bije.
Pro okolí a příbuzné byla vždycky chudinka, co ji trápí zlě děcko.

kočkaVločka
Povídálka 47 příspěvků 21.11.18 19:45

Dotaz pro anonymní slunečnici: Můžu vědět, jaké vztahy máš s rodiči dnes? Dost mi to připomíná manželovu matku. Manžel se s ní už léta nebaví vůbec nebo jen velmi málo (např. na svatbě příbuzných, jen tak ze slušnosti) a ona nechápe v čem je problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 21:06
@Anonymní píše:
Ahoj, žila jsem 8 let. Ze začátku mi samozřejmě takový nepřišel. Pak jsme měli první dítě a sem tam se začaly objevovat narážky na úklid. Pak jsme měli druhé dítě a to se rozjeli ve velkém. Dokonce mě podváděl a sváděl vinu na to, že si za to mužů sama. Třeba kvůli tomu, že jsem nechala dva hrnky na lince do druhého dne. Ponižování bylo hlavně doma. Ošklivá a tlustá, neschopná ( a to jsem na MD pracovala a o děti se starala sama), nemám žádné přátele, jsem s nim jen kvůli penězům, špatně se starám o děti atd. Hodně lhal a kolikrát na mě řval dokud jsem se nerozbrečela. Když už nevěděl jak mě ponížit, navážel se do mojí rodiny. Vždy po hádce( která byla vlastně jen jeho monologem) za mnou přišel a řekl mi, abych toho už nechala a že jsem vztahovačná a urážlivá.Na venek by to do něj nikdo neřekl…Dokud to jednou neudělal i na veřejnosti.

To přítel si ze me dela srandu i pred rodinou a sestra mi rikala ze to normalni neni. Treba ted jsem si od nej vyslechla ze tu na vse kašlu jenom kvuli tomu ze jsem mu udelala jen obed do prace a ne svacinu.. veceri mel, buchtu jsem delala. Hlavne si na me vybiji ze tu nemuzu najit praci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 21:28

To ja si toho zacala všímat az kdyz jsme se spolu sestehovali daleko kvuli jeho praci a ta se tu hledá hrozne blbe takze je mi to vyčítáno..v bytě se o vse starám ja coz se da pochopit kdyz zatim nemam praci ale kdyby me aspon nebuzeroval za vsechno, porad je tu neco spatne.. on po sobe ani neodnese nadobi, nevynese kos, za celou dobu uvařil třikrát a to mi dříve vařil porad, s nákupem se táhnu ja a jeho nenapadne mi pomoct. Pritom se o me driv staral jak o princeznu.. ja sama jsem perfekcionistka takze na úklid jsem silena a o to mi nepochopitelny mi neprijde ze si vzdy neco najde. Kdyz dojde dom tak výzvida co jsem delala celej den a pak rejpe kdy jsem naposled zametala a takovy. Myslíte ze je to normalni?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:20
@Anonymní píše:
To ja si toho zacala všímat az kdyz jsme se spolu sestehovali daleko kvuli jeho praci a ta se tu hledá hrozne blbe takze je mi to vyčítáno..v bytě se o vse starám ja coz se da pochopit kdyz zatim nemam praci ale kdyby me aspon nebuzeroval za vsechno, porad je tu neco spatne.. on po sobe ani neodnese nadobi, nevynese kos, za celou dobu uvařil třikrát a to mi dříve vařil porad, s nákupem se táhnu ja a jeho nenapadne mi pomoct. Pritom se o me driv staral jak o princeznu.. ja sama jsem perfekcionistka takze na úklid jsem silena a o to mi nepochopitelny mi neprijde ze si vzdy neco najde. Kdyz dojde dom tak výzvida co jsem delala celej den a pak rejpe kdy jsem naposled zametala a takovy. Myslíte ze je to normalni?

matka přišla domů z práce a už od dveří obrovské třískání vším. Já jsem před jejím příchodem uklízela, co se dalo - a stejně jsem „nic nedělala“, ona je jenom služka, mohla bych aspoň…, - vždycky si něco našla, za co mě mohla seřvat. Nikdy jsem nebyla dost dobrá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:31
@kočkaVločka píše:
Dotaz pro anonymní slunečnici: Můžu vědět, jaké vztahy máš s rodiči dnes? Dost mi to připomíná manželovu matku. Manžel se s ní už léta nebaví vůbec nebo jen velmi málo (např. na svatbě příbuzných, jen tak ze slušnosti) a ona nechápe v čem je problém.

No…s matkou se stýkáme, ale snažím se to omezit. Na druhou stranu, jak byla špatná matka, je dobrá babička. Ona moc dobře tuší, že to je opět místo, kde mě může kritizovat - že syna málo oblékám, moc oblékám - dokáže dokonce vměstnat do jedné výčitky, nezajímá mě, že řve, málo mu dávám jíst, moc mu dávám jíst atd. atd. Jenom překročím práh, už mám informaci, co dělám blbě. Na druhou stranu zase je jediná, kdo je ochotný mi syna na chvilku pohlídat - není to sice zadarmo, musím pro ni vždycky obejít nákupy, pochůzky, pomoct jí s pečením a nevím čím, a to i když jsem v rizikovém těhotenství. Ale mně se to prostě hodí. Na 90% se střídáme s manželem, ale někdy se uvolnit z práce prostě nemůže. A ona vnuka prostě zbožňuje. Mnohem víc než tchyně, která se objeví jednou za x měsíců a neustále stáčí hovor na „já, já, já“ a já chci.., já potřebuju, abyste…

S otcem se vídáme velice málo. Je stále postižený pocitem vlastní důležitosti. Na jedné návštěvě z nás neustále tahal, kde pracujeme s manželem, na koho je psaný barák, kde bydlíme - viděli jsme se po x letech a on měl takové starosti. A na oplátku nám odmítl říct, kde pracuje on, protože je to prý tajné. Jasně, celá BIS.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >