Reklama

Zimní botky z Lidlu pro 18 měsíčního chlapečka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 02.10.18 16:26
Zimní botky z Lidlu pro 18měsíčního chlapečka?

Ahojte holky, vím, že je tady takových diskuzí hodně, ale třeba by se hodily nějaké nové recenze a zkušenosti s botkama z Lidlu. Náš malý má 18měsíců, takže furt chodí a příští týden myslím budou zimní botky v Lidlu (oblečení pro mimča tam mají fajn) tak o nich stále uvažuju. Nedávno jsme brali celoroční boty v obuvi pro dítka a nechce se mi dávat další litr a něco za další boty na chvíli. Máte tedy s nima někdo nějaké zkušenosti?

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 02.10.18 16:29

Zrovna dneska tu byla diskuze o tehle botách. Já bych je dítěti nekoupila. Jsou tvrdé a mají těžkou pordrazku.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 02.10.18 16:41

jsou hrozne tvrdé. nemusíš kupovat předražené značkové boty ala barefoot, stačí koupit normalni dětský boty s zirafkou, nebo se podívat v lékárnách - sante, atp. ja osobně do bot investuju, protože blby boty napachaji škody na cely život.

Lucynka_v
Stálice 51 příspěvků 12 inzerátů 02.10.18 16:42

Co koupit levnejsi ale zdravotne nezavadne boty ceskych znacek napr. fare, pegres, jonap? Nebo v nejhorsim nejake mirne pouzite? Ja napr. Prodavam zimni boty nosene 3 tydny prevazne do kocaru za stejnou cenu, co stoji ty v lidlu.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42562 příspěvků 02.10.18 16:49

S oblečením z Lidlu pro děti nemám nejmení problém, ale boty tam mají tuhý jak prkna, koupím tam maximálně holinky.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 02.10.18 17:00

@lenulexp Je to mazec, ty peníze. Ale já dceři kupuju tak za 2000kč. A ty z lidlu jsem koupila taky- ale beru to jen jako nouzovku na střídačku, když si promočí ty kvalitní…Tak to radši kup pořádné použité a dej do toho novou vložku…
Jo a mimochodem- změř délku i šířku nohy(obkresli třeba na čtvrtku, když stojí)a pak změř vložku v botě kterou chceš koupit. Polovina dětí nosí užší botu, než má nohu-což je špatně

Ornwen
Závislačka 4352 příspěvků 02.10.18 17:08

@lenulexp meli jsme tyhle modre https://www.lidl-shop.cz/…v/p100226257
Puvodne jako nouzovku kdyz budou druhe mokre a nakonec v nich odchodil celou zimu. A rozdil od jinych (jeste jsme zkouseli tenisky) nebyly tvrdsi nez jine „normalni“ boty. Dobre se mu obouvali a hned nepromokly.
Uvazuju, ze je poridim zas.

terinka4444
Hvězda diskuse 67082 příspěvků 02.10.18 17:18

No, než kupovat použité boty, to raději ty z Lidlu. Víš co je zvláštní? Třeba obuv z Lidlu je hned pryč, to znamená, že to lidi kupují, stojí na to frontu, přetahují se o to. Ale kdykoliv je na emiminu diskuze o botičkách, tak lítají botičky za litr, jen to fikne. S bota,a z Lidlu zkušenost nemám, protože nejsem nucena na botách šetřit, kupovávala jsem tam holinky do školky, ale není potřeba si rvát vlasy, když nekoupím drahou obuv nebo potřebuju koupit obuv levnější.

Taciras
Extra třída :D 10916 příspěvků 02.10.18 17:20

Zimní teda nevím, ale synek měl z lidlu tenisky a děs a hrůza to byla, po první vycházce oloupané, k promoknutí jim stačila vlhká tráva… Oblečení mají fajn, ale boty mi teda nepřijdou.

Zimní jsme letos koupili v decathlonu, cena dobrá, tak snad budeme spokojeni. Jsou naopak pocitově velmi příjemné, jen nemám zkušenost, jak moc toho vydrží.
Jsou to tyhle a jsou od velikosti 24.

Loni měli zimní pegresky a dcera si neustále stěžovala, že ji to „skřípe“, ta vlna byla neskutečně kousavá :roll:, nemohla jsem jí do nich dát ponožky a legínky. Jinak s celoročními Pegreskami jsem náramně spokojená, jen ty zimní jsou k prdu.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 17:38

Tady kazdej kupuje jedine barefoot za tisice, ale kdyz se budu chtit jet podivat do Lidlu v den akce odpoledne na boty v akci, tak uz tam nebudou ani jedny :D :mrgreen:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42562 příspěvků 02.10.18 17:46

Nojo, no, čipsy v akci a limonádu za 10 Kč/2 litry taky lidi kupují po tunách a hektolitrech a nějak nevidím souvislost mezi prodaným množstvím a kvalitou (krom toho, že je všecko extra levné) :)
Vem ty boty do ruky a zkus. Pravda, nezkoumám všecky, ale nakupuju tam pravidelně a zatím ty, které jsem vzala do ruky, prostě byly neohebný prkna. Čest výjimkám, třeba existují (a ne, nemyslím si, že zimní bota pod dva litry ani nestojí za ohlédnutí).

Svistice
Neúnavná pisatelka 17137 příspěvků 7 inzerátů 02.10.18 18:20

@lenulexp Jsou tvrde, uzke a humpolacke. Nekoupila bych je ani jako rezervni.

smudlinky
Závislačka 2516 příspěvků 360 inzerátů 02.10.18 19:39

boty z lidlu bych dítěti na nohu nedala, mám ráda boty co rukou ohnu a ne neohebné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >