Zimní boty do školky, aby se dobře obouvaly

25.11.15 13:59

Zimní boty do školky, aby se dobře obouvaly

Help!! Pořád jsem to odkládala a odkládala a teď už je po limitu. MUSÍM nutně dnes koupit klukovi boty do školky. Nechci Deichmann, Sportisimo a spol., jinak se nebráním ničemu, ani eshopu, do pondělka už to nějak překlepem. Ale co je nejdůležitější - musí se to dobře obouvat a zapínat, aby to zvládl sám! Tzn. 2 sucháče, ne 3, rozhodně ne tkaničky, ne utahovák, max tak zip na boku, ale to nemám ozkoušeno, jestli by to zapnul. A aby se v tom dobře chodilo, žádné tuhé komule. Poraďte, s jakou konkrétní botou máte dobrou zkušenost, že je poddajná, dobře se zapíná, dá se koupit případně po netu a dobře se v tom šlape.

Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

201
25.11.15 14:04

Za mě GEOX ale cenove jsou tedy dost drahe:-) malá je má ve školce ve 3 letech jsou na dva suchace..lehce se ji obouvaji a zapinaji a mají krasne ohebnou podrazku…ja je nastesti sehnala za 1200 jinak bych vice nedala ale nelituju…na zip na boku moc nedoporucuji..my meli takove teplejsi podzimni a ten zip a boku ji nesel vubec zapinat…to jedine zkusit nekde v obchode..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16385
25.11.15 14:04

Zimni kupujeme Ecco a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
25.11.15 14:05

A jakou velikost sháníš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19218
25.11.15 14:05

@PetiteFillette Kluk má Peddy. Nazuje se do nich i sám (když chce, jsou mu 2,5), jsou hodně široké. Zapínání na suchý zip (nevím, jestli tím nemyslíš ten utahovák). Jsou docela lehké, ohebné (ale na superfitky nemají), s membránou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
25.11.15 14:08

Dcera má Superfity http://www.bimo.cz/…t-3-00044-67 Mají hodně barevných kombinací. Nazuje a zapne si je sama, také jsem volila kvůli školce a jsou kvalitní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57531
25.11.15 14:08

Superfity, celoročky s Gore. jsou na 2 socháče, obouvaj se v pohodě, stačí i na zimu, nepromoknout, jsou ohebné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 14:09
@evuska11 píše:
A jakou velikost sháníš?

26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
25.11.15 14:10

Ecco, Geox nebo Primigi. Popřípadě i Richter a pokud má užší nožku, tak klidně Superfit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
25.11.15 14:10

Dcera chodi ted v Puma kozackach (ze Sportissime :)) a Geoxech, ale do skolky ma klasicke Demar zimni snehule, vepredu maji sice tkanicku, ale nerozvazuje to, vklouzne do nich jen tak a je to.. maji celou gumovou spodni cast, takze do bahna na skolkove zahrade idealni, jednou za mesic je vemu domu vyprat a je to… Na behani po skolkove zahrade si myslim, ze nepotrebuje neco super ortopedickeho atd., proste hlavne odolnou a teplou botu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 14:11
@Svistice píše:
@PetiteFillette Kluk má Peddy. Nazuje se do nich i sám (když chce, jsou mu 2,5), jsou hodně široké. Zapínání na suchý zip (nevím, jestli tím nemyslíš ten utahovák). Jsou docela lehké, ohebné (ale na superfitky nemají), s membránou

Utahovákem myslím takovou tu olivku a místo tkaniček gumičky..

Peddy jsou široké všechny že? Jindra má docela úzkou nožku :think:

@Lama Lama Nejsou ty goráčové moc tuhé? Jednou jsem je před lety držela v ruce a mám dojem, že rozdíl například oproti celoročkám byl hodně velký. Ale už si to moc nepamatuju, můžu se mýlit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
25.11.15 14:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 14:13

My máme Richtery a presne jak píšeš jsou lehoučké, na dva suchace, s membranou akorát cena 1800 no, ale myslím, ze je teď mají v akci na detskeboty.cz My je kupujem u nich normálně na prodejně, ale jednou jsem kupovala v eshopu a na druhy den jsem mela doma. Takže do pondělka byste je urcite měli ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 14:13

@efka127 A ty Demarky jsou oproti jiným sněhulo-holinkám ohebnější? Dneska jsem ošmatala asi 8 druhů a všechny, co měly ten gumový spodek, to bylo jak petlahev, nedalo se to vůbec ohnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57531
25.11.15 14:14
@PetiteFillette píše:
Utahovákem myslím takovou tu olivku a místo tkaniček gumičky..

Peddy jsou široké všechny že? Jindra má docela úzkou nožku :think:

@Lama Lama Nejsou ty goráčové moc tuhé? Jednou jsem je před lety držela v ruce a mám dojem, že rozdíl například oproti celoročkám byl hodně velký. Ale už si to moc nepamatuju, můžu se mýlit..

tuhé kde? podrážka? ta je v poho.
naši maj celoročky, goráčové, negoráčové nikdy nemělyí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama