Zimní boty na velmi širokou nohu s vysokým nártem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
58
18.11.21 15:44

Zimní boty na velmi širokou nohu s vysokým nártem

Maminky, prosim, poradte, kdo mate ditko s velmi sirokou nozkou a vysokym nartem, jake znacky bot jim kupujete? Aktualne nam jde o zimni. Syn ma nohu cca 8,5 cm sirokou na velikost cca 32/33. K tomu ma hodne vysoky nart. Zkusili jsme par barefoot bot, ale vse je uzke nebo nizke v nartu (Beda, BeLenka), dokonce i snehule Crocs, obepisovala jsem i ruzne prodejny s detskyma BF botickama, ale take nam nedokazi poradit. Celorocni boty ma Beda, ale do zimnich se nevejde. Crocs musel mit az velikosti 35, aby mu byly pohodlne na sirku, ale zase byly moc velke. Typ nohy ma spise ploutvicku :-), takze jakakoliv zkosena spicka je problem. Moc dekuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11016
18.11.21 15:58

Jako zeptal bych se, proč nejedete do prodejny dětské obuvi a nezkousite. :nevim: ale to tady dostanu kartáč, že odpovídám na něco na co se zakladatelka neptá. Ale já jsem jednoduchý chlap, co hledá jednoduchá a rychlá řešení. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
18.11.21 16:01

Šla bych do BF prodejny a zkoušela a zkoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.21 16:02

@Cenarius mozna protoze jsme toho uz obesli hodne a nikde si nevi rady, co nabidnout, tak treba je neco, co nas jeste nenapadlo…Strasne rada bych jen prisla do prodejny, zkusila synovi boty a sla s novyma botama domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.21 16:04

@Lily Evans BF prodejny mame obehnute i obepsane, nikde nam nic tak sirokeho nenabidli a jen rekli, ze bohuzel uz nemaji co nabidnout, ono vetsinou vytahnou jen ty Beda a BeLenka, vetsinou to nejsirsi co maji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8963
18.11.21 16:09

Z „normálních“ bot bych doporučila klučičí Salomony, dcera má širokou nožičku, už dvoje boty jsme vraceli, že se jí tam pomalu nevlezl malíček (Keen, Lowa) a v těchto má ještě místo na šířku, fakt jsme zatím širší neměli. Je to tento typ, kupovala jsem v top stavu z druhé ruky a neznám přesný název: https://www.spechato.cz/…37-8tCW.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.21 16:14

@Aliik dekuji, zkusim se po nich podivat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
18.11.21 16:15

Viking

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
18.11.21 16:15

Kupujeme botky v kamenné prodejně Outdoorkids, která má i svůj e-shop a měli by umět poradit. Všechny naše děti mají širokou nožku a zvýšený nárt, nosíme botky Fare apod., na zimu jsme kupovali buď sněhulky v Lidlu, které docela sedí, anebo z lepších bot právě v Outdoorkids značku Richter. Pokud se dostaneš do některé z kamenných prodejen, lze boty objednat online s vyzvednutím s platbou na prodejně, přičemž v obchodě vyzkoušíš a vezmeš jen to, co bude skutečně sedět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9136
18.11.21 16:18

D. D step je teda mega širokej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.21 16:22

@PenelopaW dekuji, zkusim tam napsat a poradit se, pripadne si udelame vylet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.21 16:26

@ludmilaadamkova
ty nam nenabizi v BF obuvi kvuli te spicce, nejsou vhodne na ty ploutvicky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
18.11.21 16:27

No já si myslím, že dcerka moc širokou nožku nemá a jak Viking, tak D.D.Step jsou ji v pohodě. Richtry většinou užší…
Zkus BF Fare, ony i normální Fare jsou docela široké a pro vyšší nárt a ty BF jsou fakt hodně široké - třeba se vejdete… třeba tyto nebo ty nižší na „tkaničku“ https://www.fare.cz/…b5641261.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9136
18.11.21 16:29
@JanaHud píše:
@PenelopaW dekuji, zkusim tam napsat a poradit se, pripadne si udelame vylet

Chápu… já je objednala na netu bz zkoušení a dcera ač měla předtím barefoot frodo a protetika a v tomhle uplně plavala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
18.11.21 16:32

@Finkaa ano, FareBare jsou siroke, ale nejsou na vysoky nart, ty Farebare jsme zkouseli a nozku tam nenacpal, ale loni je jeste mel, ale ted kdyz jsme zkusili vetsi velikost, tak uz se nevejde :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat