Zimní boty PEGRES - hladká podrážka nebo vroubkovaná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
helenski1
Stálice 76 příspěvků 04.10.14 23:58
Zimní boty PEGRES - hladká podrážka nebo vroubkovaná?

Chtěla bych dětem koupit zimní boty Pegres, protože minulé roky jsem s nimi byla moc spokojená. Jenže jsme vždy měli takovou vyšší vroubkovanou podrážku, která se mi líbila a botičky neklouzaly. Letos jsem zatím narazila jen na sice stejné zimní boty, ale podrážku mají takovou hladkou, viz. foto. Chtěla jsem se zeptat, měl jste je někdo s touto podrážkou? Je ta podrážka v pohodě, neklouzala? Moc díky za odpovědi.

Reakce:
sarlota535
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 05.10.14 01:25

@helenski1 Mladá měla loni stejné a naprosto v pohodě, ona není úplně hladká takže neklouže :mavam:

Ainy
Závislačka 3368 příspěvků 05.10.14 12:25

@helenski1 Měli jsme cca tři roky zpátky. Je to v pohodě, paní v obchodě dokonce říkala, že to mají nějak atestované či co. Není to hladké ale podobné jak bačkory třeba.

helenski1
Stálice 76 příspěvků 05.10.14 19:37

@sarlota535 @Ainy Moc děkuji :-) Tak to jsem ráda, moc jste mi pomohly!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 10:32

Taky díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >