Zimní boty s membránou Fare x Primigi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MiaBea
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 04.12.17 13:31
Zimní boty s membránou Fare x Primigi?

Dobrý den, s jakými z těchto bot máte lepší zkušenost? Potřebuji pro dceru do školky takové, aby nepromokly a neměla z nich studené nohy. Váhám mezi těmito znackami a stále se nemůžu rozhodnout.

Reakce:
MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 04.12.17 13:32

Syn nosil minulé dvě zimy Primigi a problém nebyl nikdy.

Lucie_Sx
Závislačka 3091 příspěvků 04.12.17 13:39

Primigi mají o dost měkčí/ohebnější podrážku, takže jsou i zdravější a pohodlnější na nošení.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.12.17 14:16

@MiaBea primigi jsou hrozně hubené, ty jsme zkoušeli a naprd.. u nás vede zatím Fare.. ale je to asi netypickou nohou, nebo nevim. letos zkoušel 5 boty a vyhrála opět ta samá značka..

ugluk
Hvězda diskuse 43503 příspěvků 04.12.17 14:54

Vyzkoušej. Já mám radši Primigi, protože jsou měkčí, ale důležité pro mě je, že dceři sednou tvarově - užší kotník, sirší špička. Nepromokly nikdy, a to už je má několikátou zimu.

Euforia
Kecalka 191 příspěvků 04.12.17 15:05

Ja jsem byla nejdriv pro fare, ale nakonec jsem je vratila, byly desne tvrdy a neohebny.
Primigi jsou ok, zatim spokojenost

Michalka80
Kelišová 5919 příspěvků 05.12.17 13:23

Moje holky (2,5 a 5,5) nosi zimni Fare. Jsme s nimi spokojeni, nepromoknou, ani kdyz je venku takova ta snehova brecka, nozky maji pekne suche a teploucke. I se dobre obouvaji, narozdíl od nekterych jinych… S tou druhou znackou zkusenost nemam, takze bohuzel nemuzu srovnat… :nevim:

MiaBea
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 05.12.17 20:25

Děkuji všem. Dnes jsem i na základě jiných doporučení objednala Primigi, tak uvidíme. Pokud nebudou vyhovovat, příště zkusíme ty druhé :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >