Zimní boty s membránou Fare x Primigi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiaBea
Stálice 56 příspěvků 6 inzerátů 04.12.17 13:31
Zimní boty s membránou Fare x Primigi?

Dobrý den, s jakými z těchto bot máte lepší zkušenost? Potřebuji pro dceru do školky takové, aby nepromokly a neměla z nich studené nohy. Váhám mezi těmito znackami a stále se nemůžu rozhodnout.

Reklama

Reakce:

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 04.12.17 13:32

Syn nosil minulé dvě zimy Primigi a problém nebyl nikdy.

Lucie_Sx
Závislačka 2902 příspěvků 04.12.17 13:39

Primigi mají o dost měkčí/ohebnější podrážku, takže jsou i zdravější a pohodlnější na nošení.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 04.12.17 14:16

@MiaBea primigi jsou hrozně hubené, ty jsme zkoušeli a naprd.. u nás vede zatím Fare.. ale je to asi netypickou nohou, nebo nevim. letos zkoušel 5 boty a vyhrála opět ta samá značka..

ugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 04.12.17 14:54

Vyzkoušej. Já mám radši Primigi, protože jsou měkčí, ale důležité pro mě je, že dceři sednou tvarově - užší kotník, sirší špička. Nepromokly nikdy, a to už je má několikátou zimu.

Euforia
Kecalka 152 příspěvků 04.12.17 15:05

Ja jsem byla nejdriv pro fare, ale nakonec jsem je vratila, byly desne tvrdy a neohebny.
Primigi jsou ok, zatim spokojenost

Michalka80
Závislačka 4530 příspěvků 05.12.17 13:23

Moje holky (2,5 a 5,5) nosi zimni Fare. Jsme s nimi spokojeni, nepromoknou, ani kdyz je venku takova ta snehova brecka, nozky maji pekne suche a teploucke. I se dobre obouvaji, narozdíl od nekterych jinych… S tou druhou znackou zkusenost nemam, takze bohuzel nemuzu srovnat… :nevim:

MiaBea
Stálice 56 příspěvků 6 inzerátů 05.12.17 20:25

Děkuji všem. Dnes jsem i na základě jiných doporučení objednala Primigi, tak uvidíme. Pokud nebudou vyhovovat, příště zkusíme ty druhé :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama