Zimní boty šněrovací, velikost 33 - Fare, McKinley a další?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 28.09.14 20:24
Zimní boty šněrovací, velikost 33 - Fare, McKinley a další?

Dobrý večer,
léto sice nedávno skončilo, ale my už kupujeme zimní botičky :lol: A jdu si pro radu - syn (necelých 5let) má nyní botky 32, a na zimu nejspíš bude potřebovat boty velikost 33, a tím nastává problém, který možná netrápí jen mě :nevim: Potřebujeme sehnat zimní botky na šněrování v této velikosti, což jsem dle obchodníků asi spadla z višně, protože tuto velikost a výše mají z 90% na suchý zip (ze zdravotních důvodů musí mít syn šněrování!). Loni měl trekové kožené boty Olang - za nás super, po navoskování a s termoponožkami vydržel celou zimu v suchu i teple, ale zdály se mi trošku těžké :|
Proto bychom potřebovali vyzkoušet jiný typ - našla jsem na netu Fare a takové jako trekové McKinley (ve sportu)…nemáte někdo zkušenosti? Nebo nevíte o jiných značkách :think:
Díky moc :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 28.09.14 20:27

Syn má celorocky fare na šněrování a za mě obrovská spokojenost :palec: Boty vypadají robustní, ale jsou lehoučké ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 20:31

Jedině Fare, i když byl jsem ve výrobě a vím jak se ty boty vyrábějí a kdo je vyrábí a kde se vyrábí. Ale volil bych jedině Fare. Myslím že ostatní značky na tom budou hůř. U Fare alespoň zaplatíš české zaměstnance a poctivou práci. Kdo nedělal v obuvnické firmě nepochopí.

Tuco
Echt Kelišová 9871 příspěvků 28.09.14 20:34
zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 28.09.14 20:36

@Tuco To ne, přes 2tisíce za boty na jednu sezonu nedám :roll: Superfity má mladší syn, ale cenově přijatelné šněrovačky dělají jen do velikosti 28 :zed:

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 28.09.14 20:38
@Anonymní píše:
Jedině Fare, i když byl jsem ve výrobě a vím jak se ty boty vyrábějí a kdo je vyrábí a kde se vyrábí. Ale volil bych jedině Fare. Myslím že ostatní značky na tom budou hůř. U Fare alespoň zaplatíš české zaměstnance a poctivou práci. Kdo nedělal v obuvnické firmě nepochopí.

JJ, taky se pořád přikláním k Fare, ale je problém je u nás sehnat, teda zatím jsme ani v okolí neviděla typ na tkaničky. proto se ptám na jiné značky. A nebo prostě koupíme ty Olang (nosí je i jako celorční botky v nízké formě a spokojenost)…kruci, co to je za novinky dávat dětem boty na sucháč - samy si to neutáhnou tolik, aby měly pevnou botu :nevim:

Tuco
Echt Kelišová 9871 příspěvků 28.09.14 20:39

@zoubky no je to mastnější no, ale já si třeba za superfity ráda připlatim…ecco jsem nikdy nekupovala ještě, ale vždycky po nich pokukuju:-)

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 28.09.14 20:40

@Tuco Ale jo, doma máme Superfitky, ale prostě více jak 1500Kč za každého kluka už dát nemůžu :|

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 28.09.14 20:42
@zoubky píše:
JJ, taky se pořád přikláním k Fare, ale je problém je u nás sehnat, teda zatím jsme ani v okolí neviděla typ na tkaničky. proto se ptám na jiné značky. A nebo prostě koupíme ty Olang (nosí je i jako celorční botky v nízké formě a spokojenost)…kruci, co to je za novinky dávat dětem boty na sucháč - samy si to neutáhnou tolik, aby měly pevnou botu :nevim:

My je kupujeme jen ve zdravotních potřebách. Posledně měli malý výběr, tak mi prodavačka řekla, ať se podívám na www.fare.cz já si vyberu, oni boty mi objednají, syn si je vyzkouší a pak se rozhodneme, zda je koupíme nebo ne :think:

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 28.09.14 20:44

@Ivaneska Aha, a když mu náhodou nesedí, tak si je paní nechá na krámě? :think: A jsou to zdravotní potřeby nějaké s více pobočkami po republice?

sadlo-maslo-uzeniny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 20:45

Eshop Fare: http://shop.fare.cz/
prodejny Fare http://www.fare.cz/index.php?…

Jinak to dítko co je na nstránkách a plakátech Fare je syn majitele firmy.

Tuco
Echt Kelišová 9871 příspěvků 28.09.14 20:45
@zoubky píše:
@Tuco Ale jo, doma máme Superfitky, ale prostě více jak 1500Kč za každého kluka už dát nemůžu :|

Tak jasný…Nezasvěcenej kroutí hlavou kolik ty dětský boty stojí…

wapik
Závislačka 4326 příspěvků 28.09.14 20:46

Doporucim ti koupit z mimibazaru, maj tam holky obchudky s novymi fare a treba o 20% levneji nez na krame. Treba najdes i nejaky lonsky model za lepsi cenu. Kupovala jsem uz takto. Pokud nebudou tak je holt vratis.

Jo a pozor fare maji boty spise vetsi nez jine firmy. Takze premerit a podle toho vybrat. Mozna bude ok i 32.

paeatara
Kecalka 144 příspěvků 28.09.14 20:49

@zoubky doporučuju přímo výrobce českých dětských botiček - Veleta, Zruč nad Sázavou.
Necháváme tam dělat botičky od prvních capáků a naprostá spokojenost. Myslím, že si zapínání můžes vybrat. Vygoogluj si stránky a ev. zavolej a domluv se s pánem. Je moc fajn.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 28.09.14 20:54

@zoubky ano pokud by mu boty nebyly, nebo nějak neseděly, tak si je nechají na krámě, ale to je o domluvě. Je to klasická prodejna zdravotních potřeb ;-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >