Zimní bunda nebo kombinéza (1,5 roční dítě)

3.9.18 10:51

Zimní bunda nebo kombinéza (1,5 roční dítě)

Ahojte, chci se zeptat na názor resp. zkušennost… Co je lepší, Zimní bunda nebo rovnou kombinéza? Malý bude mít v zimě téměř rok a půl. V kočáru samozřejmě jezdí, zimní fusak máme, ale chodí, takže těžko říct, jak často bude chtít šmatlat po venku v zimě po svých :) zas aby kombineza i fusak nebylo moc? Nevím, poraďte. Děkuji a mějte pěkné pondělí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33184
3.9.18 10:53

na tak malé dítě je určitě praktičtější kombinéza..zimní komplet ( jakože kalhoty bunda jsem kupovala až školkovým dětem ) - i tak mají i kombinézu a ven jim ji dávám radši

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15532
3.9.18 11:00

Kombineza, jinak ji poleze mokro a sníh na zada a do kalhot. S kočárkem jsem to delaľa tak, ze když měl kombinezu, tak sedel na fusaku přikrytý dekou, když ji neměl, byl normálně ve fusaku. Byla jsem lina porad fusak nandavat, takže jsem ho tam měla celou zimu a řešila to takto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48318
3.9.18 11:00

Kombinézu jsem měla jenom na novorozence. Na chodící dítě už jenom bundu a oteplovaky… Přijde mi to praktičtější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
3.9.18 11:01

Kombinéza plus teplá deka do kočárku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
3.9.18 11:03

Já zase prefuruji kalhoty plus bunda - když jsem věděla, že bude poze v kočárku, dala jsem do fusaku v domácích kalhotách a bundě, když měl běhat, tak komplet oblečeného, bez fusaku, pouze s dekou nebo lehkým jarním fusakem. Navíc se může stát, že začne chodit bez plen, to je pak čůraní (a kluků hlavně kakání) s kombinézou horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4935
3.9.18 11:03

Já bych volila asi obojí. My měli zimní bundu, zimní softshelové kalhoty, pod to jsme dávala punčochy nebo legíny. Ale na sněhu to promoklo. Na sníh je lepší kombineza nebo oteplováky (na lidlu mají za 300kč, prý jsou super, nevím ale od jaké jsou velikosti) Ale na chození se mi to pro děti nelíbí. Dle mého se jim v tom musí blbě chodit, je to naducané. A když jde na procházku v punčochačích a těch zimních softshelkách určitě není zima. Dávala jsem i punčochy a rifle. Dle mrazu. Ale letos chci oteplováky na sníh, zimní bundu, zimní softshelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66751
3.9.18 11:05

Idealne oboje. Do snehu kombinezu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
3.9.18 11:10

Kup obojí, jestli bude chodit ve sněhu stejně musí mít něco na střídání :think: malej měl oteplováky jako lacláče a k tomu bundu, takže mu nefoukalo na záda, nelez mu tam sníh, když si namočil nohavice ve sněhu zbyla mu aspoň suchá bunda, ale třeba na prosbu babiček sem kupovala i kombinézu, snáz se jim oblikala… Zas když má teplý fusak do kočárku a víš že z něj nebude vylejzat ven je podle mě lepší bunda, nějak si nedovedu představit mít teplou kombinézu a na to este zimní fusak, malej by byl hrozně spocenej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nmdl
3.9.18 11:14

Kombinéza.

• Citovat
  • Nahlásit
3271
3.9.18 11:17

Kombinézu do doby, než chodi na záchod a ne do pleny. Od odplenkovani nosi zimní bundu a kalhoty. Má pod tím funkční prádlo a bez problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13821
3.9.18 11:28

Mám oboje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10277
3.9.18 11:37
@Nicol-ostrava píše:
Ahojte, chci se zeptat na názor resp. zkušennost… Co je lepší, Zimní bunda nebo rovnou kombinéza? Malý bude mít v zimě téměř rok a půl. V kočáru samozřejmě jezdí, zimní fusak máme, ale chodí, takže těžko říct, jak často bude chtít šmatlat po venku v zimě po svých :) zas aby kombineza i fusak nebylo moc? Nevím, poraďte. Děkuji a mějte pěkné pondělí :kytka:

Urcite oboje. Kdyz pojedete nekam autem, tak je lepsi bunda(kterou muzes sundat). S kombinezou bude jak medved(a stejne by mel byt pripoutany jen v mikine) a kombinezu do snehu. Zalezi, kde bydlite, jak casto chodite na prochazky. Jestli dlouhe, kratke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17076
3.9.18 11:42

@Nicol-ostrava Já jsem preferovala pro děti, i takto malé kalhoty a bundu, tedy oteplováky a bundu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5909
3.9.18 11:44

za mě kombineza do sněhu, jinak kalhoty a bunda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat