Reklama

Zimní bunda nebo kombinéza (1,5 roční dítě)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 10:51
Zimní bunda nebo kombinéza (1,5 roční dítě)

Ahojte, chci se zeptat na názor resp. zkušennost… Co je lepší, Zimní bunda nebo rovnou kombinéza? Malý bude mít v zimě téměř rok a půl. V kočáru samozřejmě jezdí, zimní fusak máme, ale chodí, takže těžko říct, jak často bude chtít šmatlat po venku v zimě po svých :) zas aby kombineza i fusak nebylo moc? Nevím, poraďte. Děkuji a mějte pěkné pondělí :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 03.09.18 10:53

na tak malé dítě je určitě praktičtější kombinéza..zimní komplet ( jakože kalhoty bunda jsem kupovala až školkovým dětem ) - i tak mají i kombinézu a ven jim ji dávám radši

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 03.09.18 11:00

Kombineza, jinak ji poleze mokro a sníh na zada a do kalhot. S kočárkem jsem to delaľa tak, ze když měl kombinezu, tak sedel na fusaku přikrytý dekou, když ji neměl, byl normálně ve fusaku. Byla jsem lina porad fusak nandavat, takže jsem ho tam měla celou zimu a řešila to takto.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32083 příspěvků 03.09.18 11:00

Kombinézu jsem měla jenom na novorozence. Na chodící dítě už jenom bundu a oteplovaky… Přijde mi to praktičtější.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 03.09.18 11:01

Kombinéza plus teplá deka do kočárku ;)

selia
Ukecaná baba ;) 1965 příspěvků 9 inzerátů 03.09.18 11:03

Já zase prefuruji kalhoty plus bunda - když jsem věděla, že bude poze v kočárku, dala jsem do fusaku v domácích kalhotách a bundě, když měl běhat, tak komplet oblečeného, bez fusaku, pouze s dekou nebo lehkým jarním fusakem. Navíc se může stát, že začne chodit bez plen, to je pak čůraní (a kluků hlavně kakání) s kombinézou horší.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 03.09.18 11:03

Já bych volila asi obojí. My měli zimní bundu, zimní softshelové kalhoty, pod to jsme dávala punčochy nebo legíny. Ale na sněhu to promoklo. Na sníh je lepší kombineza nebo oteplováky (na lidlu mají za 300kč, prý jsou super, nevím ale od jaké jsou velikosti) Ale na chození se mi to pro děti nelíbí. Dle mého se jim v tom musí blbě chodit, je to naducané. A když jde na procházku v punčochačích a těch zimních softshelkách určitě není zima. Dávala jsem i punčochy a rifle. Dle mrazu. Ale letos chci oteplováky na sníh, zimní bundu, zimní softshelky.

blumen
Hvězda diskuse 41213 příspěvků 03.09.18 11:05

Idealne oboje. Do snehu kombinezu.

Kriss Tina
Závislačka 5000 příspěvků 03.09.18 11:10

Kup obojí, jestli bude chodit ve sněhu stejně musí mít něco na střídání :think: malej měl oteplováky jako lacláče a k tomu bundu, takže mu nefoukalo na záda, nelez mu tam sníh, když si namočil nohavice ve sněhu zbyla mu aspoň suchá bunda, ale třeba na prosbu babiček sem kupovala i kombinézu, snáz se jim oblikala… Zas když má teplý fusak do kočárku a víš že z něj nebude vylejzat ven je podle mě lepší bunda, nějak si nedovedu představit mít teplou kombinézu a na to este zimní fusak, malej by byl hrozně spocenej :nevim:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 03.09.18 11:14

Kombinéza.

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 03.09.18 11:17

Kombinézu do doby, než chodi na záchod a ne do pleny. Od odplenkovani nosi zimní bundu a kalhoty. Má pod tím funkční prádlo a bez problému.

Hadumi
Extra třída :D 13401 příspěvků 03.09.18 11:28

Mám oboje.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 03.09.18 11:37
@Nicol-ostrava píše:
Ahojte, chci se zeptat na názor resp. zkušennost… Co je lepší, Zimní bunda nebo rovnou kombinéza? Malý bude mít v zimě téměř rok a půl. V kočáru samozřejmě jezdí, zimní fusak máme, ale chodí, takže těžko říct, jak často bude chtít šmatlat po venku v zimě po svých :) zas aby kombineza i fusak nebylo moc? Nevím, poraďte. Děkuji a mějte pěkné pondělí :kytka:

Urcite oboje. Kdyz pojedete nekam autem, tak je lepsi bunda(kterou muzes sundat). S kombinezou bude jak medved(a stejne by mel byt pripoutany jen v mikine) a kombinezu do snehu. Zalezi, kde bydlite, jak casto chodite na prochazky. Jestli dlouhe, kratke.

elen-ka
Extra třída :D 12047 příspěvků 8 inzerátů 03.09.18 11:42

@Nicol-ostrava Já jsem preferovala pro děti, i takto malé kalhoty a bundu, tedy oteplováky a bundu.

Ornwen
Závislačka 4366 příspěvků 03.09.18 11:44

za mě kombineza do sněhu, jinak kalhoty a bunda.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >