Zimní bunda nebo zateplený kabátek pro půlroční dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cokvok
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 13:44
Zimní bunda nebo zateplený kabátek pro půlroční dítě?

Ráda bych se zeptala, zda na zimu stačí pro půlroční dítě jen nějaký hrubší fleecový kabátek nebo je třeba nějaká zimní bunda. Mám fusak od emitexu, ale říkám si, že když bude vzhůru a bude chtít mít venku ručičky, tak aby mu nebyla zima na hrudníček a ruce jen v tom kabátku. Ty bundičky pro tak malé mimi mi příjdou takové nepohodlné. Mám i kombinézku, ale tu spíš asi jen když bude mrznout…díky za rady. Jo a zimu myslím tak kolem těch 0 - 5 st. C.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
1Luca
Kelišová 5273 příspěvků 25.10.14 13:48

@cokvok já bych využila pouze kombinézu, v těch 0 - 5 stupních bych dala o vrstvu míň a měla klid, že má záda v teple.

vverru
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 25.10.14 13:57

Taky dávám jen kombinézy. Slabší nebo silnější dle počasí. Bundu sem dostala a nikdy nevyužila

Petraa89
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 25.10.14 14:00

Taky jsem pro kombinézy

cokvok
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 14:01

A bez fusaku při těch nula až pět? Aby nebyl nabalený moc…mě se právě taky ty bundičky pro tak malé děti nepozdávají…

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 25.10.14 14:03

Mam pulrocni holcicku a take jsem pro kombinezku, je urcite pohodlnejsi. Bunda se bude vyhrnovat atd. V kombineze bude krasne „zateplena“ :D

1Luca
Kelišová 5273 příspěvků 25.10.14 14:05

@cokvok fusak bych už dala. Dcera bude mít dva roky a teď spí venku a fusak má taky. Nehýbe se, tak aby nebyla zbytečně promrzlá.

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 14:06

Dávala jsem fleesový overal, pak teplejší fleesovou kombinézu a při větší zimě klasickou zimní kombinézu. Pod to jen body s dl. rukávem a punčošky. Taktéž fusak od emitexu.

Aklama
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 25.10.14 14:07

Já se přidávám ke kombinézkám. Loni jsem nic jiného nepoužila. Budnu měl jednou a letěla do skříně. Tak dej na kombinézku dečku a pak když přituhne teprve fusakm

cokvok
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 14:10
@1Luca píše:
@cokvok fusak bych už dala. Dcera bude mít dva roky a teď spí venku a fusak má taky. Nehýbe se, tak aby nebyla zbytečně promrzlá.

fusak už mám v kočárku, ale jde mi o to, kdy i ten fusak i tu kombinezku a kdy stačí jen fusak a nějaký ten teplejší kabátek nebo zateplený svetřík..

cokvok
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 14:11
@zichisek píše:
Dávala jsem fleesový overal, pak teplejší fleesovou kombinézu a při větší zimě klasickou zimní kombinézu. Pod to jen body s dl. rukávem a punčošky. Taktéž fusak od emitexu.

a tu kombinezu plus fusak zhruba při jaké teplotě? Někde jsem četla, že je to bráno skoro jako dvě zimní bundy fusak a kombinéza, takže fakt jen při velkých mrazech..

1Luca
Kelišová 5273 příspěvků 25.10.14 14:14

@cokvok záleží, jestli fučí, nebo svítí sluníčko, prší a tak, to je těžké. Třeba teď máme zataženo a nefouká, má fusak, teplejší bundu, mikinu, rolák, punčochy a zateplené kalhoty. Jsou tři stupně.

scentini
Závislačka 3597 příspěvků 25.10.14 14:19

Mam taky půl roční a jsem pro kombinezu. Zatím má dcera kombinezu a je zabslena v dece až bude větší zima dám fusak a víc ji do kombinezi oblecu.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 25.10.14 14:20

Tak já jsem ho jako úplně ležatýho dávala do fusaku a to byl body s dlouhým a teplou mikinu, svetr nebo fleesový overal. Na rukách měl rukavice, ale moc je nevydával. Když už jsem ho trochu nadzvedávala, aby trochu viděl ven, tak měl kombinézu a byl v teplé ovečkové dece + rukavice.

cokvok
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 14:22
@1Luca píše:
@cokvok záleží, jestli fučí, nebo svítí sluníčko, prší a tak, to je těžké. Třeba teď máme zataženo a nefouká, má fusak, teplejší bundu, mikinu, rolák, punčochy a zateplené kalhoty. Jsou tři stupně.

to je pravda, akorát mi prostě příjde fusak a kombineza moc, tak jsem si říkala jestli není nějaká univerzální rada, kdy už použít tyto dvě věci. My tu dneska máme devět stupňů a svítí sluníčko, takže já obleču určitě méně…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >