Zimní čtenářské bingo

Druhé kolo čtvrtletního čtení, tentokrát na podzim 2016.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 20.12.16 08:51
Zimní čtenářské bingo

Kategorie pro zimní čtenářské bingo:

1. Oblíbená kniha z dětství
2. Australský autor
3. Klasická detektivka/horor
4. Humoristický román
5. Love story
6. Grafický román (komiks)
7. Kniha oceněná Magnesií Literou ( seznam knih zde )
8. Slovanský autor
9. žolík

Bingo můžete plnit od 21.12.2016 do 21.3.2017. Ať se vám líbí :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:

Teva
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 20.12.16 13:13

Juuu, super kategorie, už jdu vybírat knihy. :dance:

JIVaJaH
Kecalka 405 příspěvků 20.12.16 13:25

Paráda, těším se, že poznám nové autory, nové styly, opráším „staré známé“. Jen malinký dotaz…nebyla jsem čtenářka od dětství, ale asi na přelomu základky a střední se mi líbila dojemná knížka Říkali mi Leni. Takže i z většího dětství lze čerpat? Jinak pak ještě volba padne na Stanislava Rudolfa…také starší dětství.

Jahlina
Kecalka 489 příspěvků 20.12.16 13:28

Juchuchu, jsem tu a už si chystám knížky. Moc se těším, až se do toho zakousnu. Teď dočítám od Ani Geislerové P. S. Je to celkem příjemné čtení, tak kdyby si to někdo chtěl zařadit do seznamu… Bingo odstartuju asi nějakou detektivkou, mám tu připravené hned 3:-)Přivítám tip na nějaký komiks. Pokud nepočítám Čtyřlístek, tak je to pro mě velká neznámá.

JIVaJaH
Kecalka 405 příspěvků 20.12.16 13:50

@Jahlina Nojo, s tím komiksem to asi bude legrační, také mě napadl jen ten Čtyřlístek.

Teva
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 20.12.16 14:16

@Jahlina @JIVaJaH Zadejte si do vyhledávače grafický román, vyjede vám toho spousta. Poslední dobou bylo komiksově zpracováno mnoho známých knih. Ale je jich taky plno napsáno pouze jako grafický román. Nejznámější je Art Spiegelman a jeho Maus. Já se právě těším, že si něco přečtu, v dětství jsem milovala Čtyřlístek a Kačera Donalda :mrgreen:, jinak s touto kategorií moc osobních zkušeností nemám, ale měli jsme to jako jednu otázku u státnic, tak o tom něco vím. :mrgreen: Jednu knížku jsem vlastně četla a ta byla luxusní! Agatha Christie - Vražda Rogera Ackroyda. :palec: Doporučuji!

Já se těším na oblíbenou knihu z dětství, přečtu si Správnou pětku! :pankac: :dance:

Teva
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 20.12.16 14:39

Tady je toho hodně k těm komiksům: https://www.kosmas.cz/…le-a-mladez/

quinty
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 20.12.16 15:21

Jako komiks jsem četla Rychlé šípy. Kdysi. A asi si je dám znova :D Nebo nevíte co to ilustroval ten mladý Ledecký? Vím, že jsem nedavno slyšela, že ilustroval jako komiks nějakou docela zajímavou knihu, teď ale nevim jakou?

Jahlina
Kecalka 489 příspěvků 20.12.16 17:46

Tak jsem si v knihovně rezervovala Kytici v komiksovem vydání.

Teva
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 20.12.16 21:05

@Jahlina To mě taky zaujalo. :palec: Půjdu do knihovny a uvidím, co tam najdu. I ten Spigelman mě láká..

Jahlina
Kecalka 489 příspěvků 21.12.16 08:45
@quinty píše:
Jako komiks jsem četla Rychlé šípy. Kdysi. A asi si je dám znova :D Nebo nevíte co to ilustroval ten mladý Ledecký? Vím, že jsem nedavno slyšela, že ilustroval jako komiks nějakou docela zajímavou knihu, teď ale nevim jakou?

Našla jsem, že mu v roce 2009 vyšel komiks pod názvem KIWI.

quinty
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 21.12.16 08:57

@Jahlina To jsem nemyslela, už jsem si vzpomněla. Letos jak bylo 700 výročí narození Karla IV., tak on k tomu ilustroval komiks. :) Ovšem nevim nevim jestli to bude to, co si budu chtít přečíst. Jinak tak všeobecně ta komiksová kategorie je asi první ze všech bing, nad kterou fakt budu dumat, co asi tak přečíst :think:

Kikla
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 21.12.16 09:01

Zravím všechny a přeju hezkou zimu!
Tabulku s výsledky jsem odeslala adminům, uvidíme.
Komix bude oříšek, já jsem četla Maus a překvapilo mě to, tak asi pohledám něco dalšího.
Dětskou jsem si slíbila Mumínky, to je moje velká láska, nebo možná hobita, toho už jsem roky neotevřela.
No, musím to prozkoumat a vymyslet, snad to stihnu před porodem.
Máte nějaké návrhy na australana?

quinty
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 21.12.16 09:04

@Kikla už jsem radila někomu před tebou. Markus Zusak - Zlodějka knih. Krásná silná kniha. :srdce:

Kikla
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 21.12.16 09:08

@quinty Tak to musím zarezervovat, ještě chci stihnout hypnoporod a hurá zase na beletrii, díky moc.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
 Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny